Kymijoki Shiai 28.11.2015 Kouvola

Mukana 204 kilpailijaa 58 seurasta

Ottelukaaviot ja tilastot klikkaamalla tästä

Tulokset

G13-36 (4)
1. Marianna STROM Lahden JS/FIN
2. Veronika BORISOVA Judo school A. Rakhl/RUS
3. Nea SIREN Porin JS Fudoshin/FIN
G13-40 (4)
1. Daria YAKOVLEVA Murmansk/RUS
2. Ingrid NILSSON Judogymnasiet/SWE
3. Emmi HARELL Porin JS Fudoshin/FIN
G13-44 (4)
1. Jenni SUNDBERG Hontai Judo, H:ki/FIN
2. Heda BALATKHANOVA Meido-Kan, H:ki/FIN
3. Greta NILSSON Judogymnasiet/SWE
G13-52 (4)
1. Kristina BRJAKINA Audentese Spordiklub/EST
2. Jenni IMMONEN Savonlinnan Shikata/FIN
3. Ekaterina KONOVALOVA Murmansk Judo Team/RUS
B13-34 (7)
1. Fredrik STEINER Knivsta JK/SWE
2. Bogod ARTEM Olympic Hopes St.Pet/RUS
3. Wilgot TYNELL Borlänge JK/SWE
3. Louna-Lumia SEIKKULA Koyama, Rovaniemi/FIN
B13-38 (11)
1. Adam BERSANUKAEV Judo school A. Rakhl/RUS
2. Artjom KANASHKIN Budolinn/EST
3. Rene ALTOSAR Budolinn/EST
3. Daniel PETROSYAN SFJS/RUS
5. Pihla SALONEN Porin JS Fudoshin/FIN
5. Olvier ULLBRAND Stockholms JK/SWE
7. Ville MATTSSON Stockholms JK/SWE
7. Petr FESENKO Tosno/RUS
B13-42 (9)
1. Viljar LIPARD Audentese Spordiklub/EST
2. Konrad KUMM Audentese Spordiklub/EST
3. Ralfs ALKSNIS Adazu BJSS/LAT
3. Artjom HOLOSTYH Budolinn/EST
5. Ismail VEDZIZHEV Chikara, H:ki/FIN
5. Veeti KANERVA Kirkkonummen JS/FIN
7. Joonatan KUJANHAARA Chikara, H:ki/FIN
7. Marcus JULKUNEN Hyvinkään Judoseura/FIN
B13-46 (11)
1. Demian ROVINSKII SFJS/RUS
2. Arkadii AVDEEV Judo school A. Rakhl/RUS
3. Valentin NIKOLSKI Audentese Spordiklub/EST
3. Leo GRUBER Staffanstorps JK/SWE
5. Anton VIAKKEREV Judo school A. Rakhl/RUS
5. Johan MÅRTENSSON Staffanstorps JK/SWE
7. Joona LEPPÄLÄ Ping-Viinit, Nurmijä/FIN
7. Juho SUVANTO Imatran Sukoshi/FIN
B13-50 (3)
1. Pelle MATTSSON Stockholms JK/SWE
2. Ivan BILYK Judo school A. Rakhl/RUS
3. Victor KASURINEN Shirokawa, Porvoo/FIN
B13-55 (6)
1. Elliot ENELL Judogymnasiet/SWE
2. Valerii DIACHUK Olympic Hopes St.Pet/RUS
3. Miko OJARANTA Riihimäen JS/FIN
3. Timi SIMONEN Yama-Arashi, Varkaus/FIN
B13+55 (4)
1. Vladislav SAFRONOV Olympic Hopes St.Pet/RUS
2. Eduard LADÕGIN Audentese Spordiklub/EST
3. Joel NYMAN Bodonos/FIN
G15-58 (12)
1. Kayleigh WENNERLAND Täby JK/SWE
2. Susanna KAZEMIFAR Staffanstorps JK/SWE
3. Vineta ALKSNE Adazu BJSS/LAT
3. Lotta VAHE Orimattilan JS/FIN
5. Marleen MIKK Audentese Spordiklub/EST
5. Aino ASKLÖF Kirkkonummen JS/FIN
7. Milla PYRRÖ Yama-Arashi, Varkaus/FIN
7. Anastasia ILINA Admiralteets/RUS
G15-40 (3)
1. Pihla SALONEN Porin JS Fudoshin/FIN
2. Alina GUSEINOVA Judo school A. Rakhl/RUS
3. Daria YAKOVLEVA Murmansk/RUS
G15-44 (3)
1. Svetlana KALUGINA Malahit/RUS
2. Frida LAXEN Kirkkonummen JS/FIN
3. Sigrid LORENTZEN Knivsta JK/SWE
G15-48 (7)
1. Susanna SUNDBERG Hontai Judo, H:ki/FIN
2. Enisa BALATKHANOVA Meido-Kan, H:ki/FIN
3. Ronja MIEKKALEHTO Chikara, H:ki/FIN
3. Leponen JOHANNA Shirokawa, Porvoo/FIN
G15-52 (7)
1. Ksenia SOLOVIEVA Spartak Luga/RUS
2. Maria BAGIROVA Olympic Hopes St.Pet/RUS
3. Ella ANDERSSON Judogymnasiet/SWE
3. Venla LAIHO Nummelan Judo/FIN
G15+63 (6)
1. Katri RAVEALA Chikara, H:ki/FIN
2. Elizaveta POSTNIKOVA Tosno/RUS
3. Minttu SUNDBERG Hontai Judo, H:ki/FIN
3. Yousef SALMA Shirokawa, Porvoo/FIN
B15-38 (7)
1. Miljohn LARSSON Stockholms JK/SWE
2. Sean WENNERLAND Täby JK/SWE
3. Valdemar LORENTZEN Knivsta JK/SWE
3. Olle HERMODSSON Staffanstorps JK/SWE
B15-42 (12)
1. Egor FEDOROV Malahit/RUS
2. Pontus ÅBERG Staffanstorps JK/SWE
3. Marcus SAKSLADU Audentese Spordiklub/EST
3. Gustav BROVOLD Trondheim Judokwai/NOR
5. Nikita KHLEBOPASHENKO Murmansk Judo Team/RUS
5. Sebastian ELLHULT Staffanstorps JK/SWE
7. Atte RANTALAINEN Mikkelin Judo/FIN
7. Artemi LARIONOV Audentese Spordiklub/EST
B15-46 (15)
1. Aleksandr GARADZHA Sosnovyi Bor/RUS
2. Roman MIKHAILOV Judo school A. Rakhl/RUS
3. Leo GRUBER Staffanstorps JK/SWE
3. Rasmus MYLLYLÄ Tikkurilan Judokat/FIN
5. Grigori MOSKO Budolinn/EST
5. Emil MIETTINEN Meido-Kan, H:ki/FIN
7. Mika TYYSKÄ Mikkelin Judo/FIN
7. Juuso JOKINEN Bodonos/FIN
B15-50 (20)
1. Turpal DJOUKAEV Hämeenlinnan JS/FIN
2. Egor ANDONI Olympic Hopes St.Pet/RUS
3. Artur KANEVETS Tikkurilan Judokat/FIN
3. Jussi HOLOPAINEN Tikkurilan Judokat/FIN
5. Alfred HANSSON Staffanstorps JK/SWE
5. Lev PROSHKIN Tosno/RUS
7. Pelle MATTSSON Stockholms JK/SWE
7. Phillip SJÖLANDER Karlstad JK/SWE
B15-55 (14)
1. Pasha PASHAYEV Nacka JK/SWE
2. Martin KAZARIAN Judo Team Norway/NOR
3. Patrick PAVLOV Tikkurilan Judokat/FIN
3. Konsta KOIVISTO Vantaan Jukara/FIN
5. Benjamin MYRVOLD Trondheim Judokwai/NOR
5. Daniil KUZMIN Murmansk Judo Team/RUS
7. Joel HIETANEN Tampereen Judo/FIN
7. Hannes WESSLÉN Staffanstorps JK/SWE
B15-60 (16)
1. Maksim KALININ Malahit/RUS
2. Zico AZIZ Lahden JS/FIN
3. Vladimir MATASHIN St.Peterburg JC No1/RUS
3. Joe LIIMATAINEN Meido-Kan, H:ki/FIN
5. Vili VEHMAS Kirkkonummen JS/FIN
5. Markus TARMA Meido-Kan, H:ki/FIN
7. Johannes ÅKESSON Judogymnasiet/SWE
7. Paul-Martin KÜNNAPUU Judo-Kan, Espoo/FIN
B15-66 (6)
1. Juho HYRY Meido-Kan, H:ki/FIN
2. Artjom MANTULIN Meido-Kan, H:ki/FIN
3. Sebastian OLOFSSON Staffanstorps JK/SWE
3. Roope VAUHKONEN Kejubo, Keuruu/FIN
B15+66 (9)
1. Armen MOVSISJAN Audentese Spordiklub/EST
2. Ilja NOVIKOV Sambo-70 Moscow/RUS
3. Arttu TIITU Tikkurilan Judokat/FIN
3. Emil GLAD Knivsta JK/SWE
5. Zakaria BOUZADA Chikara, H:ki/FIN
5. Timur PASCHAYEV Stockholms JK/SWE
7. Zubair ASADOV Tosno/RUS
7. Aleksander PAVLJUTSENKO Audentese Spordiklub/EST

    Jaa Facebookissa