Kymijoki Shiai 23.11.2013 Kouvola

Kilpailuun osallistui 295 ottelijaa. Ottelukaavioita ja tilastoja saatavilla osoitteessa www.judoshiai.fi

G13-32 (6)
1. SVETA Kalugina Malahit/RUS
2. GUSEINOVA Alina TURBOSTROITEL/RUS
3. LORENTZEN Sigrid KNIVSTA JK/SWE
3. SALONEN Pihla FUDOSHIN, PORI/FIN
G13-40 (5)
1. PONTEK Agata JUDO RYS/POL
2. MALYSHEVA Vanessa OLIMPIYSKIE NADEZDY/RUS
3. SHADRINA Vitalia SPARTAK, VYBORG/RUS
G13-44 (5)
1. SOLOVEVA Ksenia TOSNO/RUS
2. BAGIROVA Mariia OLIMPIYSKIE NADEZDY/RUS
3. LEONTYEVA Christina TURBOSTROITEL/RUS
G13-48 (4)
1. WENNERLAND Kayleigh UPPLANDS VÄSBY JK/SWE
2. LAMBERG Elise HÄMEENLINNAN JS/FIN
3. RAVEALA Katri CHIKARA/FIN
G13-52 (3)
1. SHIROKOVA Olga ADMIRALTEETS/RUS
2. BOTVINNIKOVA Angelina POBEDA, ST PETERSBUR/RUS
3. ILINA Anastasia ADMIRALTEETS/RUS
G13+52 (5)
1. UUSITALO Tiia TIKKURILAN JUDOKAT/FIN
2. ZAITSEVA Margarita SPARTAK, VYBORG/RUS
3. POSTNIKOVA Elizaveta TOSNO/RUS
B13-30 (6)
1. HLEBOPASHENKO Nikita MURMANSK/RUS
2. HLEBOPASHENKO Danil MURMANSK/RUS
3. MALYTIN Daniil OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
3. LORENTZEN Valdemar KNIVSTA JK/SWE
B13-34 (21)
1. GARADZA Aleksander SOSNOVYI BOR/RUS
2. FEDOROV Artem OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
3. SELYTIN Aleksander OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
3. POSOHOV Iliya MURMANSK/RUS
5. BAHAEV Maksim SAKURA, VOLOGDA/RUS
5. SAPIN Artur OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
7. ELFIMOV Matvey TOSNO/RUS
7. WENNERLAND Sean UPPLANDS VÄSBY JK/SWE
B13-38 (16)
1. DJOUKAEV Turpal HÄMEENLINNAN JS/FIN
2. KRYLOV German OLIMPIYSKIE NADEZDY/RUS
3. HANSSON Alfred STAFFANSTORPS JK/SWE
3. ANISIMOV Maksim OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
5. PIROGOV Egor TURBOSTROITEL/RUS
5. ANTONOV Mikhail SDUSSHOR N:1 ST PETE/RUS
7. KANERVA Veeti KIRKKONUMMEN JS/FIN
7. SJÖLANDER Philip KARLSTAD JK/SWE
B13-42 (23)
1. TCOTCKHALASHVILI Maksim OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
2. KHIRCHILASHVILI Khirchla RAAHEN JUDO/FIN
3. TAIMASKHANOV Didir-Gadzhi TURBOSTROITEL/RUS
3. BABASHKO Gleb OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
5. TORGOV Igor TOSNO/RUS
5. ZAHAROV Vadim CFA, ST PETERSBURG/RUS
7. KOLINKO Alexander POBEDA, ST PETERSBUR/RUS
7. MCLACHLAN Mikael HELSINGIN JUDOSPORT/FIN
B13-46 (17)
1. ANDONI Egor OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
2. SMIRNOV Aleksander Vologda/RUS
3. AVDEEV Mikhail SDUSSHOR N:1 ST PETE/RUS
3. KOIVISTO Konsta MEIDO-KAN/FIN
5. LEUTA Alexander TURBOSTROITEL/RUS
5. LIIMATAINEN Joe MEIDO-KAN/FIN
7. TALVITIE Lassi HÄMEENLINNAN JS/FIN
7. KANEVETS Artur TIKKURILAN JUDOKAT/FIN
B13-50 (10)
1. BERSENEV Vadim NADEZDA, MOSCOW/RUS
2. TARMA Markus JUKARA/FIN
3. PETROV Anton TURBOSTROITEL/RUS
3. HYRY Juho HELSINGIN JUDOSPORT/FIN
5. ERGIN Viktor OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
5. IVANOV Ivan OLIMPIYSKIE NADEZDY/RUS
7. KUZMIN Vladislav OLIMPIYSKIE NADEZDY/RUS
7. KUVAEV Leonid BUDOLINN JUDOKOOL/EST
B13-55 (7)
1. MOVSISJAN Armen TARTU DO/EST
2. TIITU Arttu TIKKURILAN JUDOKAT/FIN
3. SOROKOVYKH Mikhail SPARTAK, VYBORG/RUS
3. BARANOV Oleg TOSNO/RUS
B13+55 (12)
1. PEDCHENKO Sergei SPARTAK, VYBORG/RUS
2. ZIMIN Mikhail SDUSSHOR N:1 ST PETE/RUS
3. LIAMZIN Sergei SPARTAK, VYBORG/RUS
3. LIUBIMTCEV Maksim SPARTAK, VYBORG/RUS
5. MIHAILENKO Vladislav TURBOSTROITEL/RUS
5. ZARENOK Ivan SPARTAK, VYBORG/RUS
7. BELIAEV Ivan SPARTAK, VYBORG/RUS
7. HUDAN Daniil SPARTAK, VYBORG/RUS
G15-40 (3)
1. ALBEKOVA Veronika ROSICH/RUS
2. PIRI Emma HELSINGIN JUDOSPORT/FIN
3. MALYSHEVA Vanessa OLIMPIYSKIE NADEZDY/RUS
G15-44 (4)
1. NATVIG Vanja KNIVSTA JK/SWE
2. BAGIROVA Mariia OLIMPIYSKIE NADEZDY/RUS
3. HENNERFORS Emma STAFFANSTORPS JK/SWE
G15-48 (5)
1. WENNERLAND Kayleigh UPPLANDS VÄSBY JK/SWE
2. STENBERG Linn STAFFANSTORPS JK/SWE
3. GALAGAN Dariya OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
G15-52 (8)
1. JOHANSSON Elin STAFFANSTORPS JK/SWE
2. OJALA Jonna YAMA-ARASHI/FIN
3. JOKINEN Noora BODONOS/FIN
3. SEPPÄ Sanni FUDOSHIN, PORI/FIN
5. STIGBORG Elin STAFFANSTORPS JK/SWE
5. SEVERTCEVA Ksenia SPARTAK, VYBORG/RUS
7. SIMOLA Laura AKAGI/FIN
7. SHPAK Ekaterina ROSTOV ON DON/RUS
G15-57 (9)
1. LEHTSALU Debora TARTU DO/EST
2. PERSSON Paulina SALTSJÖ JK/SWE
3. KUJANSUU Elviira FUDOSHIN, PORI/FIN
3. KAMYSHEVA Maria SPARTAK, VYBORG/RUS
5. NYKÄNEN Noora HOLJUTAI/FIN
5. LITVINOVA Diana TOSNO/RUS
7. PÖYSTI Nea YAMA-ARASHI/FIN
7. KÄRHÄ Viivi MEIDO-KAN/FIN
G15-63 (5)
1. POPKOVA Olesia JUDOSCHOOL N:1 ST PE/RUS
2. IAKUBOVA Renata JUDOSCHOOL N:1 ST PE/RUS
3. MAGNUSSON Karin NORRKÖPINGS JK/SWE
G15+63 (4)
1. KOROTKOVA Ekaterina ROSICH/RUS
2. AKSIYATOVA Dilyara OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
3. PISKUNOVA Elena TURBOSTROITEL/RUS
B15-34 (6)
1. BELOV Ivan OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
2. JONASSON Oscar STAFFANSTORPS JK/SWE
3. KUZNETSOV Roman OLIMPIYSKIE NADEZDY/RUS
3. LARSSON Miljohn STOCKHOLMS JK/SWE
B15-38 (9)
1. MAMAZHANOV Beknazar ROSTOV ON DON/RUS
2. FEZLIEV Shamil ROSTOV ON DON/RUS
3. DEMIDOV Nikita CFA, ST PETERSBURG/RUS
3. SAMIGOV Aidar AK "BARS" , KAZAN/RUS
5. ROBERTSSON Axel STOCKHOLMS JK/SWE
5. HANSSON Alfred STAFFANSTORPS JK/SWE
7. MALKKI Kasperi YAMA-ARASHI/FIN
7. MÄKINEN Elias KEIDO-KAN/FIN
B15-42 (11)
1. HANNULA Juuso KIRKKONUMMEN JS/FIN
2. MEDVEDEV Ivan SPARTAK, VYBORG/RUS
3. MAZOYER Christopher SPIF JUDO/SWE
3. GASHIMOV Subhan JUDOSCHOOL NO5,PETRO/RUS
5. OINAS William TIKKURILAN JUDOKAT/FIN
5. BOROK Mihaiil TURBOSTROITEL/RUS
7. ASKLÖF Henrik KIRKKONUMMEN JS/FIN
7. PULKKA Jens JUKARA/FIN
B15-46 (14)
1. SOSULIN Ivan OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
2. KORHONEN Roope KAJAANIN JUDOKERHO/FIN
3. HUKKANEN Ville CHIKARA/FIN
3. BUKIN Aleksei OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
5. EVGASJEV Vjacheslav ZELENOGORSK/RUS
5. PETROV Victor BODONOS/FIN
7. SUUTARINEN Iiro JU SHIN KAN/FIN
7. TAIMASKHANOV Magomed TURBOSTROITEL/RUS
B15-50 (23)
1. MATVEEV Daniil SDUSSHOR N:1 ST PETE/RUS
2. SAVELEV Aleksander SPARTAK, VYBORG/RUS
3. SHERLIN Mikhail OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
3. KOBZEV Vadim ZELENOGORSK/RUS
5. ANTIPOV Andrei OLIMP TVER/RUS
5. MASHKIN Maksim OLIMP TVER/RUS
7. BANNURA Vincent STAFFANSTORPS JK/SWE
7. CHERKASOV Daniil ZELENOGORSK/RUS
B15-55 (17)
1. POPOV Jakov BUDOLINN JUDOKOOL/EST
2. HIILAMO Tuomas CHIKARA/FIN
3. ANISIMOV Egor SPARTAK, VYBORG/RUS
3. HEINONEN Eetu MEIDO-KAN/FIN
5. STOLETOV Aleksander KIRISHI/RUS
5. DOGATKIN Evgeni MURMANSK/RUS
7. RUOPPA Lassi CHIKARA/FIN
7. SHAVIKOV Denis ADMIRALTEETS/RUS
B15-60 (15)
1. JÄDERBLOM Anton BÅLSTA JK/SWE
2. KEINÄNEN Niko PINGVIINIT/FIN
3. SHALEV Evgenii JUDOSCHOOL N:2 ST PE/RUS
3. GOLOSHCHUK Ostap BUDOLINN JUDOKOOL/EST
5. MALYSHENKO Nikita TURBOSTROITEL/RUS
5. SÄRKILÄ Tuomas HIMANGAN JS/FIN
7. AGANESOV Stanislav ROSTOV ON DON/RUS
7. NIKIPELOV Daniil KIRISHI/RUS
B15-66 (15)
1. MÄKINEN Oskari NUMMELAN JUDO/FIN
2. NABIEV Manaf OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
3. BLOMKVIST Felix BÅLSTA JK/SWE
3. AGASHIN Dmitry ROSICH/RUS
5. MALININ Aleksandr BUDOLINN JUDOKOOL/EST
5. KESÄLÄ Aake JUDO-KAN/FIN
7. BROMAN Albin SPIF JUDO/SWE
7. PIMONOV Daniil JUDOSCHOOL N:2 ST PE/RUS
B15+66 (7)
1. MALSAGOV Imam TOSNO/RUS
2. TSEBURAHHOV Ilja BUDOLINN/EST
3. NEDOBEZHKIN Igor COMBAT JUDO CLUB ST-/RUS
3. LAGNELIUS Noel BORLÄNGE JK/SWE

    Jaa Facebookissa