Kymijoki Shiai 22.11.2014 Kouvola

Kymijoki Shiai 22.11.2014 Kouvola

Mukana 277 ottelijaa 55 seurasta tai maasta

Tulokset

G13-32 (5)
1. Pihla SALONEN Porin JS Fudoshin/FIN
2. Marianna STROM Lahden JS/FIN
3. Veronika BORISOVA Judo Center, St.Pete/RUS
G13-36 (2)
1. Alina GUSEINOVA Judo Center, St.Pete/RUS
2. Daniela ÖSTERLUND Chikara, H:ki/FIN
G13-40 (4)
1. Heda BALATKHANOVA Helsingin Judosport/FIN
2. Jenni SUNDBERG Hontai Judo, H:ki/FIN
3. Ella LAVIKAINEN Orimattilan JS/FIN
G13-44 (5)
1. Enisa BALATKHANOVA Helsingin Judosport/FIN
2. Ronja MIEKKALEHTO Chikara, H:ki/FIN
3. Johanna LEPONEN Shirokawa, Porvoo/FIN
G13-52 (5)
1. Lotta VAHE Orimattilan JS/FIN
2. Eva KHRULEVA ROSICH/RUS
3. Margarita TARAKANOVA Rostov on Don/RUS
G13+52 (3)
1. Minttu SUNDBERG Hontai Judo, H:ki/FIN
2. Tiia UUSITALO Tikkurilan Judokat/FIN
3. Salma YOUSEF Shirokawa, Porvoo/FIN
B13-30 (2)
1. Egor SAHON NARVSKAJA ZASTAVA/RUS
2. Kristian ANDRONAKI Judo-Sambo Medvezheg/RUS
B13-34 (14)
1. Joonatan KUJANHAARA Chikara, H:ki/FIN
2. Roman PANIN Rostov on Don/RUS
3. Maksim PRESNOV Sosnovyi Bor, Malahi/RUS
3. Heydar PASHAEV Nacka JK/SWE
5. Adam BERSANUKAEV Judo Center, St.Pete/RUS
5. Ilya KATIUSHIN Sosnovyi Bor, Malahi/RUS
7. Artjom KANASKIN Budolinn Judo/EST
7. Kirill POSTOL Budolinn Judo/EST
B13-38 (25)
1. Egor FEDOROV Sosnovyi Bor, Malahi/RUS
2. Artem FEDOROV Olimpiyskie nadezdy/RUS
3. Ivan PETROV JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
3. Artur SAPIN Olimpiyskie nadezdy/RUS
5. Maksim BAHAEV VOLOGDA/RUS
5. Andrei BLAGODATSKII ZELENOGORSK/RUS
7. Veeti KANERVA Kirkkonummen JS/FIN
7. Evgeny SEVOSTYANOV Cheljabinsk Budokwes/RUS
B13-42 (29)
1. Nikolai GAVRICHENKO Olimpiyskie nadezdy/RUS
2. German KRYLOV Olimpiyskie nadezdy/RUS
3. Artem PISKUNOV NARVSKAJA ZASTAVA/RUS
3. Dzhamal ABDULAZIZOV Judo Center, St.Pete/RUS
5. Levon NERSISYAN ZELENOGORSK/RUS
5. Viktor KISELEV Sosnovyi Bor, Malahi/RUS
7. Demjan ROVINSKIY NARVSKAJA ZASTAVA/RUS
7. Mikhail AUTOMOV JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
B13-46 (12)
1. Vili PAJARI Tikkurilan Judokat/FIN
2. Viacheslav KOVEL ZELENOGORSK/RUS
3. Ivan KONISHCEV ROSICH/RUS
3. Vsevolod MARTINOV JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
5. Konstantin SEVEROV Tosno/RUS
5. Alexey KAYGORODCEV Olimpiyskie nadezdy/RUS
7. Hannes WESSLÉN Staffanstorps JK/SWE
7. Leo GRUBER Staffanstorps JK/SWE
B13-50 (10)
1. Mikhail AVDEEV JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
2. Artur KANEVETS Tikkurilan Judokat/FIN
3. Mikael MCLACHLAN Helsingin Judosport/FIN
3. Aleksander LEUTA Judo Center, St.Pete/RUS
5. Paul-Martin KÜNNAPUU Judo-Kan, Espoo/FIN
5. Makar BELOGOLOV Dinamo, St. Peterbur/RUS
7. Kalle MÄKI-HOKKONEN Lappeenrannan Kamiza/FIN
7. David AGAEV Cheljabinsk Budokwes/RUS
B13-55 (5)
1. Yaroslav SHPILCHUK CFK, Piter/RUS
2. Igor TORGOV Tosno/RUS
3. Viktor ERGIN Olimpiyskie nadezdy/RUS
B13+55 (7)
1. Denis ALEKEEV Spartak Vyborg/RUS
2. Mikhail SOROKOVYH Spartak Vyborg/RUS
3. Mikhail LOGUNOV NARVSKAJA ZASTAVA/RUS
3. Dmitri DUDAREV Tosno/RUS
G15-33 (2)
1. Alina GUSEINOVA Judo Center, St.Pete/RUS
2. Pihla SALONEN Porin JS Fudoshin/FIN
G15-65 (5)
1. Tinja KEITAANNIEMI Bodonos/FIN
2. Aada SALO Lahden JS/FIN
3. Katri OVASKAINEN Hyvinkään Judoseura/FIN
G15-44 (6)
1. Veronika ALBEKOVA ROSICH/RUS
2. Larisa PROHOROVA JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
3. Diana ANDRIUNINA Olimpiyskie nadezdy/RUS
3. Vitalia SHADRINA ROSICH/RUS
G15-48 (8)
1. Ksenija SOLOVEVA ROSICH/RUS
2. Emma HENNERFORS Staffanstorps JK/SWE
3. Filippa BROVOLD Judo Team Norway/NOR
3. Alisa FILIMONOVA JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
5. Elise LAMBERG Hämeenlinnan JS/FIN
5. Alina ABDULLINA Cheljabinsk Budokwes/RUS
7. Senja TERTSUNEN Riihimäen JS/FIN
7. Eevi KESÄLÄ Judo-Kan, Espoo/FIN
G15-52 (4)
1. Linn STENBERG Staffanstorps JK/SWE
2. Anastasia ILINA Admiralteets, St.Pet/RUS
3. Darya GALAGAN Olimpiyskie nadezdy/RUS
G15-57 (6)
1. Elin JOHANSSON Staffanstorps JK/SWE
2. Evgeniia SHTEFAN ROSICH/RUS
3. Olga SHIROKOVA Admiralteets, St.Pet/RUS
3. Ronja LUUKKONEN Vantaan Jukara/FIN
B15-38 (5)
1. Grigori MOSKO Budolinn Judo/EST
2. Juuso PASSILA Bodonos/FIN
3. Miljohn LARSSON Stockholms Judoklubb/SWE
B15-42 (8)
1. Ivan IVLEV Judo Center, St.Pete/RUS
2. Aleksander SELIUTIN Olimpiyskie nadezdy/RUS
3. Toni UUSITALO Tikkurilan Judokat/FIN
3. Philip SJÖLANDER Arvika/SWE
5. Roman MIKHAILOV Judo Center, St.Pete/RUS
5. Leon SVALBERG Stockholms Judoklubb/SWE
7. Kasperi MALKKI Yama-Arashi, Varkaus/FIN
7. Mikko RUOPPA Chikara, H:ki/FIN
B15-46 (28)
1. Turpal DJOUKAEV Hämeenlinnan JS/FIN
2. Oscar JONASSON Staffanstorps JK/SWE
3. Bernazak MAMAZHANOV Rostov on Don/RUS
3. Nikita DEMIDOV CFK, Piter/RUS
5. Alfred HANSSON Staffanstorps JK/SWE
5. Mazoyer CHRISTOPHER SPIF Judo/SWE
7. Jussi HOLOPAINEN Tikkurilan Judokat/FIN
7. Vasily PORECHENKOV Spartak Vyborg/RUS
B15-50 (18)
1. Roope KORHONEN Kajaanin JK/FIN
2. Konsta KOIVISTO Vantaan Jukara/FIN
3. Joonas AHONEN Orimattilan JS/FIN
3. Juuso HANNULA Kirkkonummen JS/FIN
5. Denis KOUROV Judo Center, St.Pete/RUS
5. Dibir-Gadzhi TAIMASKHANOV Judo Center, St.Pete/RUS
7. Nikita ALEKSEEV CFK, Piter/RUS
7. Magomed TAIMASKHANOV Judo Center, St.Pete/RUS
B15-55 (20)
1. Viktor KNIGIN Olimpiyskie nadezdy/RUS
2. Miran NIKAZOV ROSICH/RUS
3. Ivan SOSULIN Olimpiyskie nadezdy/RUS
3. Joe LIIMATAINEN Meido-Kan, H:ki/FIN
5. Vladislav TARASOV Judo Center, St.Pete/RUS
5. Sebastian OLOFSSON Staffanstorps JK/SWE
7. Iiro SUUTARINEN Jushinkan, Ähtäri/FIN
7. Kevin TORKAR Staffanstorps JK/SWE
B15-60 (16)
1. Nikita PEREMYSHLIN Judo Center, St.Pete/RUS
2. Daniil MATVEEV JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
3. Nikita FOMIN ZELENOGORSK/RUS
3. Daniil CHERKASOV ZELENOGORSK/RUS
5. Joona SYRJÄMÄKI Maskun Tempo/FIN
5. Vladimir POSTOL Budolinn Judo/EST
7. Konstantin EGOROV Dinamo, St. Peterbur/RUS
7. Vladimir ROMASHOV Judo Center, St.Pete/RUS
B15-66 (10)
1. Stanislav AGANESOV Rostov on Don/RUS
2. Mikhail ZIMIN JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
3. Lev LILEIKO Spartak Vyborg/RUS
3. Sayd-Arbi KUBAEV Tampereen Judo/FIN
5. Victor KARLSSON Staffanstorps JK/SWE
5. Egor BELOGOLOV Dinamo, St. Peterbur/RUS
7. Mikko LINNAKOSKI Nummelan Judo/FIN
7. Tom KOSTET Tikkurilan Judokat/FIN
B15+66 (13)
1. Manaf NABIEV Olimpiyskie nadezdy/RUS
2. Vyacheslav ZAHAROV Albatros, St. Peterb/RUS
3. Egor GONCHAROV Judo Center, St.Pete/RUS
3. Erik Sebastian DUBORG Judo Team Norway/NOR
5. Sergei PEDCHENKO Olimpiyskie nadezdy/RUS
5. Nikita MALYSHENKO Judo Center, St.Pete/RUS
7. Maksim LYBIMTSEV Spartak Vyborg/RUS
7. Emil GLAD Knivsta JK/SWE

    Jaa Facebookissa