Kerava Shiai 13.10.2012

Ottelijoita 229 kappaletta jotka edustivat 32 eri seuraa.

Tilastoja ja kaavioita www.judoshiai.fi

Tulokset


ET-28
1. Ronja SALASMAA, Chikara/FIN
2. Elsi MEININKI, Bodonos/FIN
3. Aanda HEISKANEN, Bodonos/FIN

ET-32
1. Ella AAKKO, Hontai Judo/FIN
2. Juulia KUJALA, Maskun Tempo/FIN
3. Lotta RUOPPA, Chikara/FIN

ET-36
1. Aino ASKLÖF, Kirkkonummen JS/FIN
2. Anne-liis KRUUSI, Jukara/FIN
3. Ronja MIEKKALEHTO, Judo-Kan/FIN
3. Emilia HEINONEN, Orimattilan JS/FIN

ET-48
1. Lotta VAHE, Orimattilan JS/FIN
2. Essi KÄRHÄ, Meido-kan/FIN
3. Tinka LIIVALAHTI, Tikkurilan Judokat/F

ET+48
1. Tiia UUSITALO, Tikkurilan Judokat/F
2. Titta SEPPÄNEN, Hyvinkään JS/FIN

EP-27
1. Jere ASKOLA, Bodonos/FIN
2. Eemeli ASKOLA, Bodonos/FIN
3. Otso SEPPÄLÄ, Maskun Tempo/FIN

EP-30
1. Marcus JULKUNEN, Hyvinkään JS/FIN
2. Tony MELLANEN, Tikkurilan Judokat/F

EP-34
1. Veeti KANERVA, Kirkkonummen JS/FIN
2. Jelmer POIESZ, Maskun Tempo
3. Juuso JOKINEN, Bodonos/FIN
3. Gosha ZUBKOV, Meido-kan/FIN
5. Joonatan KUJANHAARA, Chikara/FIN
5. Aamos BLOMBERG, Tikkurilan Judokat/F
7. Nikita BEKESH, Bodonos/FIN
7. Joona LEPPÄLÄ, Pingviinit/FIN

EP-38
1. Vili PAJARI, Tikkurilan Judokat/F
2. Tuomas OJALA, Bodonos/FIN
3. Daniil SUSI, Budoviikingit/FIN
3. Väinö SEPPÄLÄ, Maskun Tempo/FIN

EP-50
1. Ilja ROUDAK, Hontai Judo/FIN
2. Joel NYMAN, Bodonos/FIN
3. Elias SAKAH, Tikkurilan Judokat/F

DT-36
1. Erika RAJANIEMI, Nummelan Judo/FIN
2. Eevi KESÄLÄ, Judo-Kan/FIN
3. Peppi MATIKKA, Bodonos/FIN
3. Aino ASKLÖF, Kirkkonummen JS/FIN

DT-40
1. Susanna SUNDBERG, Hontai Judo/FIN
2. Lotta VAHE, Orimattilan JS/FIN

DT-44
1. Jannika HELLGREN, Nummelan Judo/FIN
2. Veera OJURI, Orimattilan JS/FIN
3. Elise LAMBERG, Hämeenlinnan JS/FIN

DT-52
1. Katri OVASKAINEN, Hyvinkään JS/FIN
2. Fanny PENTTI, Hämeenlinnan JS/FIN
3. Leona METSLA, Hyvinkään JS/FIN

DT+52
1. Tinja KEITAANNIEMI, Bodonos/FIN
2. Minttu SUNDBERG, Hontai Judo/FIN
3. Tiia UUSITALO, Tikkurilan Judokat/F

DP-30
1. Sampo SÄÄMÄNEN, Bodonos/FIN
2. Ella AAKKO, Hontai Judo/FIN
3. Marcus JULKUNEN, Hyvinkään JS/FIN

DP-34
1. Joonas AHONEN, Orimattilan JS/FIN
2. Joni AHONEN, Orimattilan JS/FIN
3. Juuso PASSILA, Bodonos/FIN
3. Turpal DJOUKAEV, Hämeenlinnan JS/FIN
5. Elias MÄKINEN, Keido-kan/FIN
5. Patrick PAVLOV, Tikkurilan Judokat/F
7. Roni SAARINEN, Tikkurilan Judokat/F
7. Veeti KANERVA, Kirkkonummen JS/FIN

DP-38
1. Juuso HANNULA, Kirkkonummen JS/FIN
2. William OINAS, Tikkurilan Judokat/F
3. Jussi HOLOPAINEN, Tikkurilan Judokat/F
3. Vili PAJARI, Tikkurilan Judokat/F
5. Rainer KANEVETS, Tikkurilan Judokat/F
5. Victor PETROV, Bodonos/FIN
7. Matias SALA, Nummelan Judo/FIN
7. Henrik ASKLÖF, Kirkkonummen JS/FIN

DP-42
1. Konsta KOIVISTO, Meido-kan/FIN
2. Artur KANEVETS, Tikkurilan Judokat/F
3. Samuli MARKKANEN, Jukara/FIN
3. James VIHAVAINEN, Shirokawa/FIN
5. Elise LAMBERG, Hämeenlinnan JS/FIN
5. Henri HUHTALA, Maskun Tempo/FIN
7. Aaro SUNDVIK, Orimattilan JS/FIN
7. Ville HUKKANEN, Chikara/FIN

DP-46
1. Sayd-arbi KUBAEV, Tampereen Judo/FIN
2. Oskar HARTIKAINEN, Hyvinkään JS/FIN
3. Markus TARMA, Jukara/FIN
3. Joni KUISMIN, Suomen kamppailu-urh

DP-50
1. Maksim ROUDAK, Hontai Judo/FIN
2. Otso BLOMBERG, Tikkurilan Judokat/F
3. Eric PULKKA, Jukara/FIN

DP+55
1. Aron SIKET-SZASZ, Judo-Kan/FIN
2. Roger LINDEMAN, Tampereen Judo/FIN
3. Tom KOSTET, Tikkurilan Judokat/F

CT-44
1. Jasmi SALASMAA, Chikara/FIN
2. Senja TERIAHO, Maskun Tempo/FIN

CT-52
1. Emilia KANERVA, Kirkkonummen JS/FIN
2. Noora JOKINEN, Bodonos/FIN
3. Henna VEIJALAINEN, Orimattilan JS/FIN

CT-57
1. Viivi KÄRHÄ, Meido-kan/FIN
2. Kaisla SOLJANTO, Kirkkonummen JS/FIN
3. Alisa SIRKIÄ, Maskun Tempo/FIN

CT-63
1. Julia KAUTTO, Sobudo/FIN
2. Tinja KEITAANNIEMI, Bodonos/FIN
3. Elviira MARJOVUO, Chikara/FIN

CP-34
1. Joonas AHONEN, Orimattilan JS/FIN
2. Joni AHONEN, Orimattilan JS/FIN
3. Patrick PAVLOV, Tikkurilan Judokat/F

CP-38
1. Saku LAINE, Hämeenlinnan JS/FIN
2. Henrik ASKLÖF, Kirkkonummen JS/FIN
3. Mate JONAS, Judo-Kan/FIN
3. Juuso HANNULA, Kirkkonummen JS/FIN
5. Roni NIITYNPÄÄ, Maskun Tempo/FIN
5. Matias SALA, Nummelan Judo/FIN
7. Jens PULKKA, Jukara/FIN
7. Antti KUMPULAINEN, Hyvinkään JS/FIN

CP-42
1. Konsta KOIVISTO, Meido-kan/FIN
2. Jere LAHTINEN, Hämeenlinnan JS/FIN
3. Samuli MARKKANEN, Jukara/FIN

CP-46
1. Samuli KOSKINEN, Hämeenlinnan JS/FIN
2. Sayd-arbi KUBAEV, Tampereen Judo/FIN
3. Niilo KAUPPINEN, Akagi/FIN
3. Samuli HEINILÄ, Hämeenlinnan JS/FIN
5. Lassi RUOPPA, Chikara/FIN
5. Sampo KOTIAHO, Tikkurilan Judokat/F
7. Eemeli ALI-KIPPARI, Hyvinkään JS/FIN
7. Oskar HARTIKAINEN, Hyvinkään JS/FIN

CP-50
1. Emilia KANERVA, Kirkkonummen JS/FIN
2. Juho KUUSELA-OPAS, Tikkurilan Judokat/F
3. Eric PULKKA, Jukara/FIN

CP-55
1. Valtteri OLIN, Bodonos/FIN
2. Jose HELASMO, Maskun Tempo/FIN
3. Elis TORNIAINEN, Maskun Tempo/FIN

CP-66
1. Valtteri NYBERG, Maskun Tempo/FIN
2. Joosua MUJUNEN, Chikara/FIN
3. Lassi HAAPALA, Maskun Tempo/FIN

CP+66
1. Radi DEMNATI, Orimattilan JS/FIN
2. Janne VENHO, Bodonos/FIN

BT-52
1. Noora JOKINEN, Bodonos/FIN
2. Henna VEIJALAINEN, Orimattilan JS/FIN

BT-57
1. Pihla MATIKAINEN, Maskun Tempo/FIN
2. Kaisla SOLJANTO, Kirkkonummen JS/FIN

BT-63
1. Vilma VAHERI, Hyvinkään JS/FIN
2. Julia KAUTTO, Sobudo/FIN
3. Sini-tuuli SIIVONEN, Maskun Tempo/FIN

BP-55
1. Jose HELASMO, Maskun Tempo/FIN
2. David PAJUNEN, Tapanilan ErÃ/FIN
3. Elis TORNIAINEN, Maskun Tempo/FIN

BP-60
1. Oliver LAINE, Judo-Kan/FIN
2. Evert TORNIAINEN, Maskun Tempo/FIN
3. Lassi HAAPALA, Maskun Tempo/FIN

BP-66
1. Aleksi MATTILA, Hyvinkään JS/FIN
2. Julius SALA, Nummelan Judo/FIN
3. Valtteri NYBERG, Maskun Tempo/FIN

BP-81
1. Sami PONSI, Chikara/FIN
2. Mikael SUOMINEN, Judo-Kan/FIN
3. Aaro MATTSSON, Suomen kamppailu-urh

N-57
1. Tea LAAKKONEN, Nummelan Judo/FIN
2. Pihla MATIKAINEN, Maskun Tempo/FIN
3. Anni LEINO, Orimattilan JS/FIN

N-70
1. Satu LEHIKOINEN, Joen Yawara/FIN
2. Susanna SAIRANEN, Bodonos/FIN
3. Yvette KASPEREIT, Nummelan Judo/FIN
3. Rosa-Maria MÄKELÄ, Fudoshin

M-66
1. Sami PERÄLÄ, Orimattilan JS/FIN
2. Matias HOLOPAINEN, Tikkurilan Judokat/F
3. Mykola HALUSHKA, Maskun Tempo/FIN
3. Juuso LAAKSO, Maskun Tempo/FIN

M-73
1. Marko HILTUNEN, Waseda-Club/FIN
2. Aleksi DAHLMAN, Pingviinit/FIN

M-81
1. Ville JÄSKE, Bodonos, Kerava
2. Henrik RUNDQVIST, Ņlands Judoklubb/FI
3. Janne SALO, Orimattilan JS/FIN
3. Petteri SULANDER, Meido-kan/FIN
5. Tuomo KANNISTO, Finndai/FIN
5. Safar RAHMANI, Chikara/FIN
7. Ville VAHERI, Hyvinkään JS/FIN
7. Petri PEITSALO, Judo-Kan/FIN

M-90
1. Jesse ELORANTA, Judo-Kan/FIN
2. Paulus HEIKKILÄ, Keido-kan/FIN
3. Joni MAJALA, Maskun Tempo/FIN
3. Teemu KANERVA, Bodonos/FIN

M+90
1. Juha Vainio, Fudoshin
2. Leo LAAKSONEN, Tikkurilan Judokat/F
3. Sampo MÄLKIÄ, Bodonos/FIN
    Jaa Facebookissa