JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo

Mukana 253 ottelijaa 35 seurasta

Ottelukaaviot tilastot judoshiai.judoliitto.fi

Tulokset

PA11-24,2 (8)
1. PARTANEN Antto Akagi
2. YUROV Misha Popinniemen Isku, Kotka
3. KUOSA Toni Tampereen Judo
3. NIEMI Eetu Arashi, Loviisa
5. NEVAS Oskari Judo-Kan, Espoo
5. WUOTI Eero Tapanilan Erä, H:Ki
7. LINDQVIST Rony Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. JOKINEN Arttu Nummelan Judo
PA11-25,0 (8)
1. PINHASOV David Lappeenrannan Kamiza
2. SOIKKONEN Dmitri Popinniemen Isku, Kotka
3. LAHTI Viljami Shirokawa, Porvoo
3. KOSUNEN Niku Bodonos, Kerava
5. LOKASOV Kristian Lappeenrannan Kamiza
5. LATVALA Robin Kirkkonummen Js
7. JULKUNEN Mikko Hyvinkään Judoseura
7. KOPONEN Ville Hyvinkään Judoseura
PA11-26,4 (8)
1. RYHÄNEN Eerik Judo-Kan, Espoo
2. PAJUNEN Casper Vantaan Jukara
3. VIITANEN Joona Chikara, H:Ki
3. LINDQVIST Anton Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. PARKKINEN Otso Hyvinkään Judoseura
5. SKYTTÄ Mikael Popinniemen Isku, Kotka
7. DOEPEL Kevin Judo-Kan, Espoo
7. RAUDALAINEN Ivan Popinniemen Isku, Kotka
PA11-28,0 (8)
1. LEHTINEN Justus Espoon Jk
2. VIRTA Thomas Akagi
3. RUMMUKAINEN Akseli Chikara, H:Ki
3. YOUSEF Basim Shirokawa, Porvoo
5. HAIKULAINEN Tuomas Lappeenrannan Kamiza
5. LEMSTRÖM Max Hyvinkään Judoseura
7. SEPPÄNEN Antti Hyvinkään Judoseura
7. ERIKSSON Emil Meido-Kan, H:Ki
PA11-29,0 (8)
1. MÄLKKI Mikael Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. OJALA Elias Riihimäen Js
3. WANNOUS Bader Helsingin Judosport
3. ARANSALO Lari Chikara, H:Ki
5. PARKKINEN Konsta Hontai Judo, H:Ki
5. SILVENNOINEN Samuel Helsingin Judosport
7. HAAPAMÄKI Aaro Hyvinkään Judoseura
7. VIRKOMAA Jesse Ping-Viinit
PA11-29,9 (8)
1. HAIKULAINEN Timi Lappeenrannan Kamiza
2. KIELOSTO Eemi Judo-Kan, Espoo
3. WESTERLUND Lauri Meido-Kan, H:Ki
3. GRANHOLM Viggo Judo-Kan, Espoo
5. JUUTINEN Artturi Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. TUOMINEN Otso Vantaan Jukara
7. VIRTANEN Arttu Hyvinkään Judoseura
7. RENKO Alpo Ping-Viinit
PA11-31,4 (8)
1. BRADE Leo Chikara, H:Ki
2. RONKAINEN Jesse Arashi, Loviisa
3. MURRAY Luukas Hontai Judo, H:Ki
3. VIITANEN Kasper Riihimäen Js
5. RANDOLAINEN Markus Budoviikingit, Helsinki
5. KURKI Panu Popinniemen Isku, Kotka
7. SKYTTÄ Aleksanteri Popinniemen Isku, Kotka
7. KUUSIMURTO Kuutti Hontai Judo, H:Ki
PA11-32,7 (8)
1. MATTERO Niko Lappeenrannan Kamiza
2. PARVIAINEN Matias Nummelan Judo
3. MACKINTOSH Luca Arashi, Loviisa
3. HUKKANEN Aleksi Chikara, H:Ki
5. YUROV Maxim Popinniemen Isku, Kotka
5. PERTELSON Kristofer Chikara, H:Ki
7. SANDSTRÖM Miko Shirokawa, Porvoo
7. MANTERE Kielo Bodonos, Kerava
PA11-33,8 (8)
1. CETIN Rodi Nummelan Judo
2. HIETANEN Samu Judo-Kan, Espoo
3. RIEKKINEN Joonas Shirokawa, Porvoo
3. LAINE Tomas Turun Judoseura
5. CRESSWELL-SMITH Joshua Judo-Kan, Espoo
5. RÖNKKÖ Saku Nummelan Judo
7. ANISIMOV Maxim Popinniemen Isku, Kotka
7. HONKALA Matti Arashi, Loviisa
PA11-35,6 (8)
1. KAARTINEN Otso Meido-Kan, H:Ki
2. SALMINEN Justus Shirokawa, Porvoo
3. VILANTI Oskar Judo-Kan, Espoo
3. WESTERBERG Tomas Espoon Jk
5. RAMBERG Otto Bodonos, Kerava
5. MATTILA Topi Arashi, Loviisa
7. KNUTAR Kasper Akagi
7. HÖGBLOM Jonathan Espoon Jk
PA11-37,5 (8)
1. LINDEMAN Taisto Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. LOPEZ-EKNOSYAN Levon Shirokawa, Porvoo
3. NIINI Niilo Hontai Judo, H:Ki
3. PUDAS Otso Ping-Viinit
5. PENTIKÄINEN Frans Espoon Jk
5. MÄKELÄ Riku Judo-Kan, Espoo
7. ROSENSCHÖLD Kalle Arashi, Loviisa
7. RANTALA Pirkka Tikkurilan Judokat, Vantaa
PA11-39,8 (8)
1. NISKANEN Joel Siuntion Keido-Kan
2. SYRJÄ Atte Vantaan Jukara
3. LEPISTÖ Taavi Ping-Viinit
3. HOLOPAINEN Veeti Lahden Js
5. PÄTSI Roope Helsingin Judosport
5. PUURUNEN Miiko Riihimäen Js
7. KVICK Kaapo Hyvinkään Judoseura
7. LAZARO VIRTANEN Felipe Hyvinkään Judoseura
PA11-43,3 (8)
1. SUNDELL Eemeli Judo-Kan, Espoo
2. TOIVANEN Valtteri Chikara, H:Ki
3. HONKARILA Kimi Popinniemen Isku, Kotka
3. TUULIAINEN Aleksanteri Lappeenrannan Kamiza
5. MÄKELÄ Max Turun Judoseura
5. STORÅS Mico Lappeenrannan Kamiza
7. RYTKÖNEN Emil Arashi, Loviisa
7. NIKKILÄ Markus Hyvinkään Judoseura
PA11-48,9 (3)
1. LIEVONEN Lukas Ping-Viinit
2. REIJONEN Eetu Lahden Js
3. INKILÄ Tuomas Arashi, Loviisa
PA11-27,1 (8)
1. NIEMI Ukko Shirokawa, Porvoo
2. TORKKEL Matias Shirokawa, Porvoo
3. LINNOSSUO Lauri Meido-Kan, H:Ki
3. NISKANEN Samuli Siuntion Keido-Kan
5. NGUGI William Judo-Kan, Espoo
5. FORSS Eero Chikara, H:Ki
7. ERJANSALO Perttu Lappeenrannan Kamiza
7. MAJURI Anton Kirkkonummen Js
TA11-31,8 (8)
1. LATVALA Emma Kirkkonummen Js
2. SUNDSTRÖM Pinja Nummelan Judo
3. PIETILÄINEN Vilma Nummelan Judo
3. KAIKKOLA Senni Judo-Kan, Espoo
5. KESKITALO Kaarin Tapanilan Erä, H:Ki
5. TORKKEL Henni-Sofia Shirokawa, Porvoo
7. TURUNEN Pihla Shirokawa, Porvoo
7. MÄÄTTÄ Elsa Hyvinkään Judoseura
TA11-43,6 (5)
1. NIEMI Verna Shirokawa, Porvoo
2. MÄKINEN Ida Riihimäen Js
3. WALLÉN Amelie Arashi, Loviisa
TA11-25,9 (4)
1. HELLMAN Mea Nummelan Judo
2. SÄILÄKIVI Senni Nummelan Judo
3. KUOSMANEN Jenna Bodonos, Kerava
TA11-28,2 (4)
1. MYLLYLÄ Riina Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. HÄMÄLÄINEN Roosa Shirokawa, Porvoo
3. TUKIAINEN Viivi Lappeenrannan Kamiza
TA11-36,6 (6)
1. PELTOKANGAS Meri Vantaan Jukara
2. SOMISKA Saimi Nummelan Judo
3. MYTTY Riikka Budoviikingit, Helsinki
3. SALA Anniina Nummelan Judo
PA13+50,0 (3)
1. LEHTI Leo Ping-Viinit
2. ISOMÄKI Alex Shirokawa, Porvoo
3. LINDQVIST Robin Arashi, Loviisa
PA13-31,5 (4)
1. CRESSWELL-SMITH Oliver Judo-Kan, Espoo
2. LAMPO Leevi Budoviikingit, Helsinki
3. ROGOZIN Ivan Budoviikingit, Helsinki
PA13-36,6 (8)
1. OIKARINEN Pietari Riihimäen Js
2. LEHTINEN Kaius Espoon Jk
3. SUOJALEHTO Sampo Judo-Kan, Espoo
3. JOKITALO Oskar Lohjan Urheilijat
5. KONTULA Viktor Kirkkonummen Js
5. BIERNACKI Piotr Chikara, H:Ki
7. NEIJONEN Turo Kejubo, Keuruu
7. KONKONEN Matias Chikara, H:Ki
PA13-45,6 (8)
1. IKÄHEIMONEN Ilari Nummelan Judo
2. VAINIKKA Niko Tapanilan Erä, H:Ki
3. ENGSTRÖM Samuel Espoon Jk
3. RAJALA Joona Kejubo, Keuruu
5. NASKALI Riku Orimattilan Js
5. PYYKKÖ Teemu Vantaan Jukara
7. ROSENSCHÖLD Tommi Arashi, Loviisa
7. HOLLI Otso Espoon Jk
PA13-51,8 (6)
1. KASENGO William Budoviikingit, Helsinki
2. PIISPA Matias Meido-Kan, H:Ki
3. JÄÄSKELÄINEN Matias Vantaan Jukara
3. HAUTAJOKI Pyry Bodonos, Kerava
PA13-57,6 (6)
1. JORMALAINEN Aarre Tapanilan Erä, H:Ki
2. VÄLIKANGAS Kepe Meido-Kan, H:Ki
3. VAUHKONEN Joona Kejubo, Keuruu
3. MANSOUALEA-BAYI Albert Chikara, H:Ki
PA13-64,9 (2)
1. AGHAZADEH Ashkan Judo-Kan, Espoo
2. PURSIAINEN Arni Hontai Judo, H:Ki
PA13-38,5 (8)
1. SAEGA Daniel Judo-Kan, Espoo
2. SUOJA Joel Bodonos, Kerava
3. AHOLAINEN Nuutti Nummelan Judo
3. HEIKARI Daniel Hontai Judo, H:Ki
5. KUJANSUU Mirko Budoviikingit, Helsinki
5. LIIMATAINEN Peetu Judo-Kan, Espoo
7. KIELOSTO Pyry Judo-Kan, Espoo
7. KORTELAINEN Kalle Lohjan Urheilijat
PA13-42,5 (8)
1. OLIN Verneri Bodonos, Kerava
2. SAARI Svante Tyrvään Juro
3. SIREN Sisu Porin Js Fudoshin
3. FONCHAM Simon Kejubo, Keuruu
5. TURA Olli Kotkan Js
5. YLIROTU Johannes Nummelan Judo
7. INNA Junno Tyrvään Juro
7. OLIN Otto Shirokawa, Porvoo
PTA13-34,3 (8)
1. PETENBERG German Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. PIISPA Kristian Meido-Kan, H:Ki
3. TAAJAMAA Joonatan Helsingin Judosport
3. STÅSLTEDT Waltteri Shirokawa, Porvoo
5. SALOMÄKI Myrsky Budoviikingit, Helsinki
5. LAHTI Iiro Someron Budo
7. JOKITALO Mico Nokian Judo
7. WESTERLUND Venla Meido-Kan, H:Ki
TA13-31,9 (3)
1. PIRI Noora Helsingin Judosport
2. ISOAHO Nonna Nummelan Judo
3. PHULL Vanshika Tikkurilan Judokat, Vantaa
TA13-41,9 (4)
1. LAIHO Venla Nummelan Judo
2. KINNUNEN TERHI Chikara, H:Ki
3. OKSANEN Sanni Nummelan Judo
TA13-47,1 (3)
1. PAAVILAINEN Emma Turun Judoseura
2. KUVAJA Kaisa Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. MAKRIS Sofia Bodonos, Kerava
PA15-44,9 (4)
1. POUTIAINEN Jani Budoviikingit, Helsinki
2. JUUTINEN Oskari Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. ARGATOV Nikolai Judo-Kan, Espoo
PA15-57,3 (3)
1. VAUHKONEN Roope Kejubo, Keuruu
2. WIKSTRÖM Emil Judo-Kan, Espoo
3. MAURIALA Jarno Tyrvään Juro
PA15-67,4 (3)
1. GRANHOLM Aron Judo-Kan, Espoo
2. SALO Aada Lahden Js
3. ENGSTRÖM Sebastian Espoon Jk
PA15-50,5 (3)
1. KUUSAMO Roope Nummelan Judo
2. PEIK Basir Tapanilan Erä, H:Ki
3. WANNOUS Ibrahim Helsingin Judosport
P15+75,0 (3)
1. LAHTI Jere Someron Budo
2. LUOSTARINEN Eemeli Lahden Js
3. UITTO Pietari Bodonos, Kerava
PY11-30,2 (4)
1. JUNTUNEN Konsta Joutsan Tarmo
2. TAIPALKOSKI Taavi Akagi
3. KOSUNEN Jimi Bodonos, Kerava
PTY11-38,7 (3)
1. SIRKKA Eetu Joutsan Tarmo
2. LINDQVIST Rasmus Arashi, Loviisa
3. KAPP Sigrit-Liis Akagi
PY13-33,6 (3)
1. VOUTILAINEN Aatu Riihimäen Js
2. HELLBOM Edwin Kirkkonummen Js
3. MATIKAINEN Konsta Akagi
PY13-46,3 (4)
1. VALIMA Santeri Riihimäen Js
2. REPONEN Aleksi Joutsan Tarmo
3. OLLIKKALA Jesse Nummelan Judo
PTY13-36,1 (3)
1. ABO RAMADAN Sami Judo-Kan, Espoo
2. RIUTTANEN Eevi Akagi
3. SIPILÄ Huuko Riihimäen Js
PY15-67,5 (4)
1. ARGILLANDER Aleksi Holjutai, Hollola
2. RINNE Saska Arashi, Loviisa
3. VUORIO Otto Judo-Kan, Espoo
PTY15-54,5 (3)
1. ARGILLANDER Lotta Holjutai, Hollola
2. ARVONEN Veikko Judo-Kan, Espoo
3. SAIKKONEN Mikael Orimattilan Js

    Jaa Facebookissa