JunnuCup 11.4.2015 Loviisa

Mukana 201 ottelijaa 27 seurasta

Ottelukaaviot ja tilastot Judoliiton palvelussa klikkaamalla tästä.

Tulokset

PA11-28,3 (8)
1. RAJASAARI Elmeri Lahden JS
2. AALTONEN Aleksanteri Vantaan Jukara
3. KARVONEN Antto Chikara, H:ki
3. OJARANTA Joel Riihimäen JS
5. IMMONEN Oskari Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. WESTERBERG Amos Hontai Judo, H:ki
7. ISOKOSKI Oskar Judo-Kan, Espoo
7. GAVRILOV Sergei Lahden JS
PA11-29,1 (8)
1. SHANHOEV Muslim Helsingin Judosport
2. VIITANEN Joona Chikara, H:ki
3. TUHKANEN Jake Riihimäen JS
3. LEHTINEN Justus Espoon JK
5. LATTU Vilho Judo-Kan, Espoo
5. TAKALA Jesse Vantaan Jukara
7. LOKASOV Kristian Lappeenrannan Kamiza
7. HALKOSAARI Leo Bodonos, Kerava
PA11-31,5 (8)
1. YOUSEF Basim Shirokawa, Porvoo
2. SAHI Julius Judo-Kan, Espoo
3. OJALA Elias Riihimäen JS
3. HAKKARAINEN Joona Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. MUSTONEN Ville Riihimäen JS
5. KETTUNEN Anton Nummelan Judo
7. RENKO Alpo Ping-Viinit, Nurmijä
PA11-35,1 (8)
1. GRANHOLM Viggo Judo-Kan, Espoo
2. AHOLA Oula-Topias Espoon Urheilijat
3. VIRKONMAA Jesse Ping-Viinit, Nurmijä
3. PYYKKÖ Eetu Vantaan Jukara
5. HENRIKSSON Patrik Helsingin Judosport
5. BELHOUT Yacin Shirokawa, Porvoo
7. KUUSIMURTO Kuutti Hontai Judo, H:ki
7. KARPPINEN Leo Espoon Urheilijat
PA11-36,7 (8)
1. MACKINTOSH Luca Loviisan S JS Arashi
2. VAHE Leevi Orimattilan JS
3. KASESALU Christian Budoviikingit, Helsinki
3. PERTELSON Kristofer Chikara, H:ki
5. SEPPÄLÄ Pietari Nummelan Judo
5. CHAKIN Bogdan Kotkan JS
7. ISORANTA Roope Lahden JS
7. MIETTINEN Eetu Lahden JS
PA11-41,0 (7)
1. HUKKANEN Aleksi Chikara, H:ki
2. HENRIKSSON Isak Shirokawa, Porvoo
3. MATTILA Topi Loviisan S JS Arashi
3. LAITILA Jens Kirkkonummen JS
PA11-45,6 (6)
1. HENNING Elias Shirokawa, Porvoo
2. RYTKÖNEN Emil Loviisan S JS Arashi
3. LAZARO VIRTANEN Felipe Hyvinkään Judoseura
3. KÖHLER Axel Kirkkonummen JS
PA11-27,1 (8)
1. LAHTI Viljami Shirokawa, Porvoo
2. KRUGLOV Maksim Vantaan Jukara
3. HIRVONEN Konsta Budoviikingit, Helsinki
3. JULKUNEN Mikko Hyvinkään Judoseura
5. NIEMINEN Urho Ping-Viinit, Nurmijä
5. HYTTILÄ Philip Bodonos, Kerava
7. KAAKKURIVAARA Vilho Loviisan S JS Arashi
7. ROMS Oskari Nummelan Judo
PA11-30,1 (8)
1. NIEMI Ukko Shirokawa, Porvoo
2. HEISKANEN Oskari Joutsan Tarmo
3. HAIKULAINEN Tuomas Lappeenrannan Kamiza
3. SORSA Rasmus Nummelan Judo
5. VAAHTERA Joa-Ossian Espoon Urheilijat
5. TIETÄVÄINEN Oliver Shirokawa, Porvoo
7. KAHILA Toni Shirokawa, Porvoo
7. KAASINEN Iivari Loviisan S JS Arashi
TA11-29,9 (6)
1. PELTOKANGAS Aamu Vantaan Jukara
2. HELIN Jenna Helsingin Judosport
3. KOKKONEN Emma Mäntyharjun Judo
3. DOROCI Blerona Espoon Urheilijat
TA11-37,2 (5)
1. LOUKOMIES Lempi Helsingin Judosport
2. SALA Anniina Nummelan Judo
3. HELYNEN Miina Shirokawa, Porvoo
TA11-50,0 (3)
1. HANHELA Laura Orimattilan JS
2. ISOPOUSSU Nella Nummelan Judo
3. WALLÉN Amelie Loviisan S JS Arashi
PTA11-22,4 (3)
1. PELTOKANGAS Saga Vantaan Jukara
2. HUTTUNEN Arttu Bodonos, Kerava
3. HAKKARAINEN Miiko Tikkurilan Judokat, Vantaa
PTA11-25,7 (8)
1. HÖLTTÄ Hannes Helsingin Judosport
2. KAMUNEN Kim Riihimäen JS
3. LAAKSO Eetu Nummelan Judo
3. AALTONEN Juho Meido-Kan, H:ki
5. PIIRAINEN Eemi Bodonos, Kerava
5. SIITONEN Anni Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. LEPISTÖ Hanne Orimattilan JS
7. NIEMI Eetu Loviisan S JS Arashi
PTA11-32,6 (8)
1. RONKAINEN Jesse Loviisan S JS Arashi
2. RÄTTÖ Erno Lahden JS
3. VEPSÄLÄINEN Eero Chikara, H:ki
3. SILVENNOINEN Samuel Helsingin Judosport
5. SUNDSTRÖM Pinja Nummelan Judo
5. SIITONEN Aaro Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. FRANKEN Kalle Riihimäen JS
PTA11-38,9 (8)
1. PARVIAINEN Matias Nummelan Judo
2. RÖNKKÖ Saku Nummelan Judo
3. JANSSON Aarni Ping-Viinit, Nurmijä
3. SIIKA Aapo Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. NIINI Niilo Hontai Judo, H:ki
5. NIKKARI Stefan Lappeenrannan Kamiza
7. TIKKANEN Mikko Judo-Kan, Espoo
7. RASK Ada Tikkurilan Judokat, Vantaa
PTY11-33,5 (4)
1. RYHÄNEN Eerik Judo-Kan, Espoo
2. HAIKULAINEN Timi Lappeenrannan Kamiza
3. PYYKKÖ Julia Lahden JS
PTY11-39,9 (4)
1. HIETANEN Samu Judo-Kan, Espoo
2. SYRJÄ Atte Vantaan Jukara
3. NIEMINEN Enna Orimattilan JS
PA13-42,0 (4)
1. HEIJARI Niko Loviisan S JS Arashi
2. AHOLAINEN Nuutti Nummelan Judo
3. LEHTINEN Kaius Espoon JK
PTA13-32,8 (4)
1. HELLMAN Mea Nummelan Judo
2. NIEMINEN Vilho Ping-Viinit, Nurmijä
3. MÄKINEN Samuel Budoviikingit, Helsinki
PTA13-35,0 (4)
1. TAAJAMAA Joonatan Helsingin Judosport
2. RANTANEN Jaakko Ping-Viinit, Nurmijä
3. USKI Juuso Tikkurilan Judokat, Vantaa
PTA13-38,4 (8)
1. NAUKKARINEN Reko Lappeenrannan Kamiza
2. WESTERHOLM Mico Ping-Viinit, Nurmijä
3. PELTOKANGAS Meri Vantaan Jukara
3. KONKONEN Matias Chikara, H:ki
5. KLÖF Veeti Espoon Urheilijat
5. HUOTARI Niiro Judo-Kan, Espoo
7. MAKKONEN Veeti Judo-Kan, Espoo
7. OJENNUS Onni Suomen Kamppailu-urh
PTA13-45,9 (6)
1. KONTULA Viktor Kirkkonummen JS
2. MÄKINEN Ida Riihimäen JS
3. PYYKÖNEN Aleksi Shirokawa, Porvoo
3. BELHOUT Abdelkarim Shirokawa, Porvoo
PTA13-49,7 (4)
1. OJARANTA Miko Riihimäen JS
2. KÖYKKÄ Helmi Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. HALME Miro Lappeenrannan Kamiza
PTA13-53,4 (4)
1. KUMLIN Aaro Shirokawa, Porvoo
2. POLIN Maxim Lappeenrannan Kamiza
3. HALVARI Lotta Shirokawa, Porvoo
PTA13-58,5 (4)
1. PURSIAINEN Arni Hontai Judo, H:ki
2. LYUBCHENKO Michael Vantaan Jukara
3. PALOKANGAS Kaapo Ping-Viinit, Nurmijä
PY13-30,5 (4)
1. ERJANSALO Perttu Lappeenrannan Kamiza
2. JÄRVENPÄÄ Lasse Mäntyharjun Judo
3. KOIVISTO Heikki Lahden JS
PY13-38,5 (4)
1. UUSITALO Aarre Hyvinkään Judoseura
2. VOUTILAINEN Aatu Riihimäen JS
3. KORTELAINEN Kalle Lohjan Urheilijat
PY13-45 (4)
1. OLIN Otto Shirokawa, Porvoo
2. MÄKELÄ Riku Judo-Kan, Espoo
3. PÄTSI Roope Helsingin Judosport
PTY13-34,4 (4)
1. SAVOLAINEN Akseli Lahden JS
2. SÄILÄKIVI Anton Nummelan Judo
3. MÄLKKI Mikael Tikkurilan Judokat, Vantaa
PTY13-51,8 (3)
1. KUVAJA Kaisa Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. REIJONEN Eetu Lahden JS
3. TERÄVÄ Konsta Loviisan S JS Arashi
PTA15-43,3 (5)
1. KOLJONEN Ossi Lohjan Urheilijat
2. LINDEMAN Aamos Helsingin Judosport
3. RAUTANEN Nelli Nummelan Judo
P15-53,9 (6)
1. TÖRMÄNEN Rauli Loviisan S JS Arashi
2. AHONEN Tommi Tapanilan Erä, H:ki
3. KESKINEN Matti Tapanilan Erä, H:ki
3. MIETTINEN Severi Lahden JS
P15-62,8 (5)
1. AGARMIRZAEVA Said Vantaan Jukara
2. LINDQVIST Robin Loviisan S JS Arashi
3. VÄLIKANGAS Kepe Meido-Kan, H:ki
PT15-47,1 (4)
1. KYLLIÄINEN Aleks Lappeenrannan Kamiza
2. PYYKKÖ Teemu Vantaan Jukara
3. NIEMI Verna Shirokawa, Porvoo
PT15-70,4 (3)
1. TELKKÄ Kiia Mäntyharjun Judo
2. KYTÖSYRJÄ Aleksi Shirokawa, Porvoo
3. LATUSTENMAA Robert Suomen Kamppailu-urh
PT15-89,2 (3)
1. TELKKÄ Kiia Mäntyharjun Judo
2. AUVINEN Aaro Helsingin Judosport
3. LATUSTENMAA Robert Suomen Kamppailu-urh

    Jaa Facebookissa