Junnu Cup III 20.9.2015 Nummela

Mukana 139 kilpailijaa 22 seurasta

Ottelukaaviot ja tilastot Judoliiton palvelussa klikkaamalla tästä.

Tulokset

PA11-23,5 (5)
1. Eino ALAKOSKI Tampereen Judo
2. Rony LINDQVIST Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Eero KOIVISTO Lahden JS
PA11-28,0 (8)
1. Maksim KRUGLOV Vantaan Jukara
2. Jere TORKKI Espoon Urheilijat
3. Vesa VEHMAS Kirkkonummen JS
3. Ilmari LAHTELA Lahden JS
5. Kim KAMUNEN Riihimäen JS
5. Antto PARTANEN Akagi
7. Oskari ROMS Nummelan Judo
7. Elis LEINONEN Ahjo Training Center
PA11-29,4 (8)
1. Elmeri RAJASAARI Lahden JS
2. Niilo RUOTSALAINEN Nummelan Judo
3. Mikko JULKUNEN Hyvinkään Judoseura
3. Joel OJARANTA Riihimäen JS
5. Otso PARKKINEN Hyvinkään Judoseura
5. Elias OJAMIES Mäntyharjun Judo
7. Jere HYRSKY Ahjo Training Center
7. Amos WESTERBERG Hontai Judo, H:ki
PA11-31,6 (8)
1. Elias OJALA Riihimäen JS
2. Rasmus SORSA Nummelan Judo
3. Julius SAHI Judo-Kan, Espoo
3. Aaro HAAPAMÄKI Hyvinkään Judoseura
5. Roo ÖHMAN Akagi
5. Tero SALONEN Hyvinkään Judoseura
7. Juuso VARONEN Hyvinkään Judoseura
7. Antti SEPPÄNEN Hyvinkään Judoseura
PA11-33,5 (8)
1. Joona HAKKARAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Eetu PYYKKÖ Vantaan Jukara
3. Joonatan JETZINGER Akagi
3. Aaro SIITONEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Ville MUSTONEN Riihimäen JS
5. Remu AALTOMERI Judo-Kan, Espoo
7. Pyry PARKKINEN Hyvinkään Judoseura
7. Dino CASAGRANDE Hontai Judo, H:ki
PA11-35,0 (7)
1. Erno RÄTTÖ Lahden JS
2. Anton KETTUNEN Nummelan Judo
3. Pietari SEPPÄLÄ Nummelan Judo
3. Viggo GRANHOLM Judo-Kan, Espoo
PA11-51,2 (2)
1. Daniel TSESNOKOV Judo-Kan, Espoo
2. Johannes NOCITA Ahjo Training Center
PA11-38,3 (3)
1. Niilo NIINI Hontai Judo, H:ki
2. Roope ISORANTA Lahden JS
3. Elmo KERÄNEN Siuntion Keido-Kan
PA11-42,1 (4)
1. Isak HENRIKSSON Shirokawa, Porvoo
2. Miki RANTALA Judo-Kan, Espoo
3. Saku RÖNKKÖ Nummelan Judo
TA11-27,2 (3)
1. Hanne LEPISTÖ Orimattilan JS
2. Alina RASK Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Anni SIITONEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
TA11-33,2 (5)
1. Laura HAKSO Akagi
2. Pinja SUNDSTRÖM Nummelan Judo
3. Oona KURTTILA Nummelan Judo
TA11-38,0 (4)
1. Kiia HUOVINEN Siuntion Keido-Kan
2. Ada RASK Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Anniina SALA Nummelan Judo
PTA11-47,9 (5)
1. Samu OGLOBLIN Akagi
2. Elias HENNING Shirokawa, Porvoo
3. Nella ISOPOUSSU Nummelan Judo
PY11-33,9 (4)
1. Oula-Topias AHOLA Espoon Urheilijat
2. Joa-Ossian VAAHTERA Espoon Urheilijat
3. Alpo RENKO Ping-Viinit, Nurmijärvi
PY11-39,9 (4)
1. Atte SYRJÄ Vantaan Jukara
2. Jens LAITILA Kirkkonummen JS
3. Aarni JANSSON Ping-Viinit, Nurmijärvi
PTY11-28,2 (3)
1. Anton LINDQVIST Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Emma KOKKONEN Mäntyharjun Judo
3. Eetu LAAKSO Nummelan Judo
PTY11-31,2 (3)
1. Justus LEHTINEN Judo-Kan, Espoo
2. Ilmari SARASMAA Espoon Urheilijat
3. Jenna HELIN Meido-Kan, H:ki
PA13-34,0 (4)
1. Samu KOLLIN Nummelan Judo
2. Arttu SATUKANGAS Espoon Urheilijat
3. Vilho NIEMINEN Ping-Viinit, Nurmijärvi
PA13-37,7 (5)
1. Juuso USKI Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Mico WESTERHOLM Ping-Viinit, Nurmijärvi
3. Elias HEISKANEN Nummelan Judo
PA13-40,8 (4)
1. Veeti MAKKONEN Judo-Kan, Espoo
2. Aatos ATTI Akagi
3. Ossi JAATINEN Hontai Judo, H:ki
PY13-32,0 (3)
1. Lasse JÄRVENPÄÄ Mäntyharjun Judo
2. Heikki KOIVISTO Lahden JS
3. Matias TORKKEL Shirokawa, Porvoo
PY13-38,5 (4)
1. Oliver CRESSWELL-SMITH Judo-Kan, Espoo
2. Joshua CRESSWELL-SMITH Judo-Kan, Espoo
3. Sampo SUOJALEHTO Judo-Kan, Espoo
TY13-34,0 (3)
1. Noora PIRI Meido-Kan, H:ki
2. Vilma PIETILÄINEN Nummelan Judo
3. Henni-Sofia TORKKEL Shirokawa, Porvoo
PT13-51,5 (7)
1. Miko OJARANTA Riihimäen JS
2. Arni PURSIAINEN Hontai Judo, H:ki
3. Ida MÄKINEN Riihimäen JS
3. Saga RANTALA Judo-Kan, Espoo
PT13-62 (5)
1. Aaro KUMLIN Shirokawa, Porvoo
2. Kasperi PALOKANGAS Ping-Viinit, Nurmijä
3. Nico PELTONEN Hyvinkään Judoseura
PTY13-36,0 (5)
1. Joonas RIEKKINEN Shirokawa, Porvoo
2. Joonatan TAAJAMAA Meido-Kan, H:ki
3. Anton SÄILÄKIVI Nummelan Judo
PTY13-43,5 (5)
1. Pietari OIKARINEN Riihimäen JS
2. Viktor KONTULA Kirkkonummen JS
3. Kaius LEHTINEN Judo-Kan, Espoo
PA15-49,9 (4)
1. Andrei KIVIHARJU Nummelan Judo
2. Tommi AHONEN Tapanilan Erä, H:ki
3. Valtteri KEKKONEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
PY15+75 (2)
1. Otto VUORIO Judo-Kan, Espoo
2. Arttu NISKA Meido-Kan, H:ki
PY15-57,9 (2)
1. Aarre JORMALAINEN Tapanilan Erä, H:ki
2. Matti KESKINEN Tapanilan Erä, H:ki
PY15-63,1 (2)
1. Tapio KAIRIKKO Nummelan Judo
2. Leo LEHTI Ping-Viinit, Nurmijärvi

    Jaa Facebookissa