Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi

Mukana 228 ottelijaa 28 seurasta

Tulokset

PA11-23,0 (4)
1. Antto PARTANEN Akagi
2. Rony LINDQVIST Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Frans MÄKITALO Fudoshin Rauma
PA11-25,2 (8)
1. Viljami LAHTI Shirokawa, Porvoo
2. Heikki KOIVISTO Lahden JS
3. Hannes HÖLTTÄ Helsingin Judosport
3. Mikko JULKUNEN Hyvinkään Judoseura
5. Rasmus MÄKITALO Fudoshin Rauma
5. Kim KAMUNEN Riihimäen JS
7. Juho AALTONEN Meido-Kan, H:ki
7. Eetu LAAKSO Nummelan Judo
PA11-26,0 (8)
1. Dmitri SOIKKONEN Popinniemen Isku, Kotka
2. Casper PAJUNEN Vantaan Jukara
3. Elmeri RAJASAARI Lahden JS
3. Lauri LINNOSSUO Meido-Kan, H:ki
5. Antto KARVONEN Chikara, H:ki
5. Vesa VEHMAS Kirkkonummen JS
7. Robin LATVALA Kirkkonummen JS
7. Matias LUOTONEN Chikara, H:ki
PA11-26,6 (8)
1. Antton JÄRNSTEDT Raision Ryhti
2. Joona VIITANEN Chikara, H:ki
3. Anton LINDQVIST Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Niilo RUOTSALAINEN Nummelan Judo
5. Lucas KOSKI-LAMMI Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Jake TUHKANEN Riihimäen JS
7. Joel OJARANTA Riihimäen JS
7. Kasimir VUORISTO Nummelan Judo
PA11-28,1 (8)
1. Basim YOUSEF Shirokawa, Porvoo
2. Justus LEHTINEN Espoon JK
3. Samuli NISKANEN Siuntion Keido-Kan
3. Perttu ERJANSALO Lappeenrannan Kamiza
5. Antti SEPPÄNEN Hyvinkään Judoseura
5. Roo ÖHMAN Akagi
7. Anton MAJURI Kirkkonummen JS
7. Eeli ANDERSSON Kirkkonummen JS
PA11-29,3 (8)
1. Elias OJALA Riihimäen JS
2. Artturi JUUTINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Jonatan ORTZINGER Akagi
3. Timi HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
5. Matias VIRTA Akagi
5. Niklas LINDSTRÖM Raision Ryhti
7. Lukas SAARI Ping-Viinit, Nurmijä
7. Andre VON VEN Kirkkonummen JS
PA11-29,9 (8)
1. Otso TUOMINEN Vantaan Jukara
2. Alpo RENKO Ping-Viinit, Nurmijä
3. Samuel SILVENNOINEN Helsingin Judosport
3. Konsta PARKKINEN Hontai Judo, H:ki
5. Eetu PYYKKÖ Vantaan Jukara
5. Jesse VIRKONMAA Ping-Viinit, Nurmijä
7. Danil RIANNEL Chikara, H:ki
7. Eero VEPSÄLÄINEN Chikara, H:ki
PA11-31,1 (8)
1. Kasper VIITANEN Riihimäen JS
2. Herman RAJALA Tapanilan Erä, H:ki
3. Lauri WESTERLUND Meido-Kan, H:ki
3. Eemi KIELOSTO Judo-Kan, Espoo
5. Aapo VOUTILAINEN Riihimäen JS
5. Eemeli SALIN Meido-Kan, H:ki
7. Erno RÄTTÖ Lahden JS
7. Emil HONKANEN Kirkkonummen JS
PA11-32,0 (8)
1. Viggo GRANHOLM Judo-Kan, Espoo
2. Pietari SEPPÄLÄ Nummelan Judo
3. Vilho NIEMINEN Ping-Viinit, Nurmijä
3. Thomas LUKKARINEN Lohjan Urheilijat
5. Luukas MURRAY Hontai Judo, H:ki
5. Anssi HAIKONEN Judo-Kan, Espoo
7. Kuutti KUUSIMURTO Hontai Judo, H:ki
7. Noah JAARI Espoon JK
PA11-33,7 (8)
1. Rodi CETIN Nummelan Judo
2. Joshua CRESSWELL-SMITH Judo-Kan, Espoo
3. Joonas RIEKKINEN Shirokawa, Porvoo
3. Valtteri MARSIO Espoon JK
5. Veikko TOPPINEN Hyvinkään Judoseura
5. Santeri RAJALA Raision Ryhti
7. Anto KEINÄNEN Kirkkonummen JS
7. Peetu LAINE Hyvinkään Judoseura
PA11-36,1 (8)
1. Otso KAARTINEN Meido-Kan, H:ki
2. Sami GUNERI Lahden JS
3. Aatos ATTI Akagi
3. Mico WESTERHOLM Ping-Viinit, Nurmijä
5. Kasper KNUTAR Akagi
5. Saku RÖNKKÖ Nummelan Judo
7. Eetu MIETTINEN Lahden JS
7. Jonathan HÖGBLOM Espoon JK
PA11-39,1 (8)
1. Otso PUDAS Ping-Viinit, Nurmijä
2. Aleksi HUKKANEN Chikara, H:ki
3. Jens LAITILA Kirkkonummen JS
3. Atte HIMILÄ Nummelan Judo
5. Niilo NIINI Hontai Judo, H:ki
5. Iiro KUUTSA Judo-Kan, Espoo
7. Frans PENTIKÄINEN Espoon JK
7. Oskar VILANTI Judo-Kan, Espoo
PA11-40,7 (4)
1. Ismail VEDZIZHEV Helsingin Judosport
2. Levon LOPEZ Shirokawa, Porvoo
3. Sebastian VAINIKKA Tapanilan Erä, H:ki
PA11-43,2 (5)
1. Mico STORÅS Lappeenrannan Kamiza
2. Markus NIKKILÄ Hyvinkään Judoseura
3. Veikko AALTO Someron Budo
PA11-48,2 (3)
1. Eetu REIJONEN Lahden JS
2. Joel SAARIO Someron Budo
3. Lukas LIEVONEN Ping-Viinit, Nurmijä
PA11-53,8 (3)
1. Kasperi PALOKANGAS Ping-Viinit, Nurmijä
2. Touko SILLANPÄÄ Vantaan Jukara
3. Tobias IKONEN Hyvinkään Judoseura
PA11-27,3 (8)
1. Ukko NIEMI Shirokawa, Porvoo
2. Thomas VIRTA Akagi
3. Eerik RYHÄNEN Judo-Kan, Espoo
3. Tuomas HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
5. Antti SALONEN Orimattilan JS
5. Muslim SHANMOEV Helsingin Judosport
7. Rasmus SORSA Nummelan Judo
7. Kalle HERRALA Hontai Judo, H:ki
PA11-34,8 (8)
1. Niko MATTERO Lappeenrannan Kamiza
2. Akseli SAVOLAINEN Lahden JS
3. Tomas WESTERBERG Espoon JK
3. Aarni ILMANEN Kirkkonummen JS
5. Matias PARVIAINEN Nummelan Judo
5. Kristofer PERTELSON Chikara, H:ki
7. Roope ISORANTA Lahden JS
7. Maxim ANISIMOV Popinniemen Isku, Kotka
TA11-26,5 (4)
1. Senni SÄILÄKIVI Nummelan Judo
2. Jenna KUOSMANEN Bodonos, Kerava
3. Emma KOKKONEN Mäntyharjun Judo
TA11-29,6 (4)
1. Mea HELLMAN Nummelan Judo
2. Pinja SUNDSTRÖM Nummelan Judo
3. Laura HAKSO Akagi
TA11-33,2 (8)
1. Jenna-Liisa NIRHOLA Nummelan Judo
2. Sara KAJAVA Lahden JS
3. Netta HAAPAKOSKI Nummelan Judo
3. Vilma PIETILÄINEN Nummelan Judo
5. Anniina SALA Nummelan Judo
5. Julia PYYKKÖ Lahden JS
7. Ida-Sofia LEVÄKOSKI Orimattilan JS
7. Elsa MÄÄTTÄ Hyvinkään Judoseura
TA11-43,4 (4)
1. Ida MÄKINEN Riihimäen JS
2. Nella ISOPOUSSU Nummelan Judo
3. Laura HANHELA Orimattilan JS
PY11-40,5 (3)
1. Samu ELOPURO Nummelan Judo
2. Atte SYRJÄ Vantaan Jukara
3. Roope PÄTSI Helsingin Judosport
PTY11-34,0 (4)
1. Emma LATVALA Kirkkonummen JS
2. Enna NIEMINEN Orimattilan JS
3. Joel JOKINEN Tapanilan Erä, H:ki
PTY11-42,9 (3)
1. Joel NISKANEN Siuntion Keido-Kan
2. Tomi KARTANO Budoviikingit, Helsinki
3. Pinja MUOTKA Orimattilan JS
PA13-40,2 (8)
1. Nuutti AHOLAINEN Nummelan Judo
2. Okko ALANNE Chikara, H:ki
3. Niilo KORPIHETE Meido-Kan, H:ki
3. Miko OJARANTA Riihimäen JS
5. Aamos LINDEMAN Helsingin Judosport
5. Daniel HEIKARI Hontai Judo, H:ki
7. Tino PUOTINEN Ping-Viinit, Nurmijä
7. Viktor KONTULA Kirkkonummen JS
PA13-48,3 (5)
1. Aaro KUMLIN Shirokawa, Porvoo
2. Samuel ENGSTRÖM Espoon JK
3. Severi MIETTINEN Lahden JS
PA13-63,3 (3)
1. Keijo VÄLIKANGAS Meido-Kan, H:ki
2. Arni PURSIAINEN Hontai Judo, H:ki
3. Ville HANNULA Espoon JK
PTA13-33,0 (6)
1. Oliver CRESSWELL-SMITH Judo-Kan, Espoo
2. Jimi ASKOLA Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Noora PIRI Helsingin Judosport
3. Vanshika PHULL Tikkurilan Judokat, Vantaa
PTA13-37,5 (8)
1. Pietari OIKARINEN Riihimäen JS
2. Peetu LIIMATAINEN Judo-Kan, Espoo
3. Iiro LAHTI Someron Budo
3. Daniel SAEGA Judo-Kan, Espoo
5. Matias KONKONEN Chikara, H:ki
5. Kaius LEHTINEN Espoon JK
7. Sampo SUOJALEHTO Judo-Kan, Espoo
7. Venla WESTERLUND Meido-Kan, H:ki
PTA13-43,4 (6)
1. Teemu PYYKKÖ Vantaan Jukara
2. Pyry KIELOSTO Judo-Kan, Espoo
3. Ossi KOLJONEN Lohjan Urheilijat
3. Nelli RAUTANEN Nummelan Judo
PTA13-56,8 (4)
1. Jarno RYHÄNEN Tapanilan Erä, H:ki
2. Katariina OJANEN Lahden JS
3. Minttu PALOKANGAS Ping-Viinit, Nurmijä
PY13-35,9 (3)
1. Sami ABO RAMADAN Judo-Kan, Espoo
2. Aatu VOUTILAINEN Riihimäen JS
3. Thomas JONES Budoviikingit, Helsinki
PY13-45,0 (4)
1. Niko VAINIKKA Tapanilan Erä, H:ki
2. Arttu HERRALA Hontai Judo, H:ki
3. Otto OLIN Shirokawa, Porvoo
PY13-54,7 (4)
1. Aarre JORMALAINEN Tapanilan Erä, H:ki
2. Leo LEHTI Ping-Viinit, Nurmijä
3. Lauri UOTILA Someron Budo
PTY13-48,1 (5)
1. Santeri VALIMA Riihimäen JS
2. Jesse OLLIKKALA Nummelan Judo
3. Kaisa KUVAJA Tikkurilan Judokat, Vantaa
PA15-43,0 (3)
1. Henri HELLSTEDT Tapanilan Erä, H:ki
2. Miika VARINEN Hyvinkään Judoseura
3. Patrick AHLGREN Helsingin Judosport
PA15-73,7 (2)
1. Aron GRANHOLM Judo-Kan, Espoo
2. Ashkan AGHAZADEH Judo-Kan, Espoo
PA15-48,4 (3)
1. Tommi AHONEN Tapanilan Erä, H:ki
2. Nikolai ARGATOV Judo-Kan, Espoo
3. Noa SILVONEN Chikara, H:ki
TA15-64,5 (2)
1. Aada SALO Lahden JS
2. Jessica RANTANEN Someron Budo
PTA15-66,5 (3)
1. Aron GRANHOLM Judo-Kan, Espoo
2. Sebastian ENGSTRÖM Espoon JK
3. Tomas JORONEN Kirkkonummen JS
P15-55,5 (3)
1. Roope KUUSAMO Nummelan Judo
2. Emil WIKSTRÖM Judo-Kan, Espoo
3. Joonas AUNESLUOMA Hyvinkään Judoseura
P15-85,0 (3)
1. Eemeli LUOSTARINEN Lahden JS
2. Jere LAHTI Someron Budo
3. Zakaria BOUZADA Chikara, H:ki

    Jaa Facebookissa