Junior Swedish Open (J-SWOP) Tukholma

Tilastoja ja kaavioita www.judoshiai.fi

G18-48 (3)
1. Dominika JANKOWIAK, POL/Poland
2. Emma HENRIKSSON, SWE/Sweden

G18-52 (12)
1. Emilia KANERVA, FIN/Finland
2. Nellie EINSTEIN, SWE/Sweden
3. Sini OINONEN, FIN/Finland
3. Emilie VEGEBERG, DEN/Denmark
5. Inka KEINÄNEN, FIN/Finland
5. Ebba FRIBERG, SWE/Sweden
7. Charlotta NAESENIUS, SWE/Sweden
7. Hanna HÄRNVALL FLATEN, SWE/Sweden

G18-57 (16)
1. Ida ERIKSSON, SWE/Sweden
2. Asta HAGELSKJÆR, DEN/Denmark
3. Stefania KOTWICKA, POL/POLAND
3. Louise HANSEN, DEN/Denmark
5. Pihla MATIKAINEN, FIN/Finland
5. ANNA DABROWSKA, POL/POLAND
7. Helene CHRISTENSEN, DEN/Denmark
7. Emma ANDERSSON, SWE/Sweden

G18-63 (11)
1. Amanda HÅKANSSON, SWE/Sweden
2. Anne KERKHOVEN, NED/Netherlands
3. Klara MATTSSON, SWE/Sweden
3. Cecilie BOLANDER, NOR/Norway
5. Louise ENFORS, SWE/Sweden
5. Ida WESTERBERG, FIN/Finland
7. Carolin HANSSON, SWE/Sweden
7. Claudia MIETTINEN, FIN/Finland

G18-70 (6)
1. Katerina KALPAKIDOU, SWE/Sweden
2. Tove THANING, SWE/Sweden
3. Paula BLUME, GER/Germany
3. Elina GUSTAVSSON, SWE/Sweden


B18-50 (7)
1. Søren BRUUN, DEN/Denmark
2. Samuli KOSKINEN, FIN/Finland
3. Simon SCHLICHTING, NED/Netherlands
3. Michal MICHALSKI, POL/Poland
5. Erik LISSEL, SWE/Sweden
5. Cristoffer AUGUSTSON, NOR/Norway
7. Daniel MONTI, ITA/Italy

B18-55 (12)
1. Oskar JASKARI, SWE/Sweden
2. Marnick BOEVE, NED/Netherlands
3. Michal DYBA, POL/Poland
3. Jonas GLISTRUP, DEN/Denmark
5. Simon BRULIN, SWE/Sweden
5. Ludvig NAESENIUS, SWE/Sweden
7. Linus SKOGLUND, SWE/Sweden
7. Maxim MYLLYMÄKI, FIN/Finland

B18-60 (20)
1. Gabriel VESTERLUND, SWE/Sweden
2. Luukas SAHA, FIN/Finland
3. Henri TUURALA, FIN/Finland
3. Teemu KUOSA, FIN/Finland
5. John HAGLÖW, SWE/Sweden
5. Martin QVIGSTAD, SWE/Sweden
7. Jani RATILAINEN, FIN/Finland
7. Victor SKOGLUND, SWE/Sweden

B18-66 (31)
1. Aku LAAKKONEN, FIN/Finland
2. Herman HERMANSEN, NOR/Norway
3. Nicolai JOHNSEN, NOR/Norway
3. Christoffer MACIAS, SWE/Sweden
5. William BJÖRKLUND, SWE/Sweden
5. Stefan RÖNKKÖ, FIN/Finland
7. Radoslaw STROKA, POL/Poland
7. Magnus NELMARK, DEN/Denmark

B18-73 (25)
1. Rasmus DECKART, SWE/Sweden
2. Oskar TVAURI, FIN/Finland
3. Eric ENKVIST, SWE/Sweden
3. Kristian BULGAKOV, FIN/Finland
5. Jakub RAJTAR, POL/Poland
5. Sjoerd DRONKERS, NED/Netherlands
7. Daniel FELISZEK, POL/Poland
7. Erik ALSGAARD, NOR/Norway

B18-81 (15)
1. Matti JUOPPERI, FIN/Finland
2. Daniel KUCIEJ, POL/Poland
3. Philip LILJA, SWE/Sweden
3. Julius SONERUD, SWE/Sweden
5. Aki OINONEN, FIN/Finland
5. Tammar ABBUD, SWE/Sweden
7. Felix EDLUND, SWE/Sweden
7. Petter AUSTAD, NOR/Norway

B18-90 (4)
1. Pontus PERSSON, SWE/Sweden
2. Rowan DE WINTER, NED/Netherlands
3. Younes BRAAKHUIS, NED/Netherlands

M21-55 (8)
1. Emilio VERUCCHI, ITA/Italy
2. Oskar JASKARI, SWE/Sweden
3. Michal DYBA, POL/Poland
3. Jyri RAJANIEMI, FIN/Finland
5. Simon SCHLICHTING, NED/Netherlands
5. Waldemar KETTUNEN, FIN/Finland
7. Daniel MONTI, ITA/Italy
7. Marnick BOEVE, NED/Netherlands

M21-60 (19)
1. Hamon SHOKOHI, SWE/Sweden
2. Eetu LAAKSONEN, FIN/Finland
3. Moustafa ABU-RAMADAN, SWE/Sweden
3. Matteo BALLABIO, ITA/Italy
5. Alex NGO, SWE/Sweden
5. Santeri LEPISTÖ, FIN/Finland
7. Alberto ZANOTTI, ITA/Italy
7. Sahand SHOKOHI, SWE/Sweden

M21-66 (27)
1. Andreas LINDQUIST, SWE/Sweden
2. Hjalte NIELSEN, DEN/Denmark
3. Andrea MONARI, ITA/Italy
3. Andreas KRABHOLM, DEN/Denmark
5. David LUNDGREN, SWE/Sweden
5. Alex BORGHESI, SWE/Sweden
7. Apiwat THINNOK, SWE/Sweden
7. Jere JUSSILA, FIN/Finland

M21-73 (31)
1. Victor BUSCH, SWE/Sweden
2. Oskart TVAURI, FIN/Finland
3. Noah AGGEBORN-LEANDER, SWE/Sweden
3. Victor ALLANSSON, SWE/Sweden
5. Mattias ENSTRÖM, SWE/Sweden
5. Otto SIMOLA, FIN/Finland
7. Eric ENKVIST, SWE/Sweden
7. Rene VILLANELLO, FIN/Finland

M21-81 (14)
1. Jonas BJÖRKTORP, SWE/Sweden
2. Oscar NYGREN, SWE/Sweden
3. Aatu LAAMANEN, FIN/Finland
3. Christopher SCHWARZER, GER/Germany
5. Safar RAHMANI, FIN/Finland
5. Patrik HURTIG, SWE/Sweden
7. Jelle SNIPPE, NED/Netherlands
7. Marcus BRUNSTRÖM, SWE/Sweden

M21-90 (9)
1. Oliver NELMARK, DEN/Denmark
2. Martin NILSSON, SWE/Sweden
3. Jonathan FAGERHILL, SWE/Sweden
3. Jesper KULLMAN, SWE/Sweden
5. Peter BEENING, NED/Netherlands
5. Rowan DE WINTER, NED/Netherlands
7. Ville VAHERI, FIN/Finland
7. Emil BRIS, SWE/Sweden

M21+100 (2)
1. Sebastian FAGERHILL, SWE/Sweden

M21-Open (6)
1. Younes BRAAKHUIS, NED/Netherlands
2. Jelle SNIPPE, NED/Netherlands
3. Tim ALTENA, NED/Netherlands
3. Rowan DE WINTER, NED/Netherlands

W21-48 (3)
1. Emma HENRIKSSON, SWE/Sweden
2. Dominika JANKOWIAK, POL/Poland

W21-52 (8)
1. Anniina JOKINEN, FIN/Finland
2. Nellie EINSTEIN, SWE/Sweden
3. Sandra LUNDQVIST, SWE/Sweden
3. Synne ANDERSSEN, NOR/Norway
5. Charlotta NAESENIUS, SWE/Sweden
5. Marianne KOSONEN, FIN/Finland
7. Hanna HÄRNVALL FLATEN, SWE/Sweden
7. Rebecca LERA, ITA/Italy

W21-57 (16)
1. Fanny MALMBORG, SWE/Sweden
2. Frida WIBERG, SWE/Sweden
3. Mathilda WALLÉN, SWE/Sweden
3. Camilla LINDSTRÖM, SWE/Sweden
5. Ida HAGELSKJÆR, DEN/Denmark
5. Madelene RUBINSTEIN, NOR/Norway
7. Stefania KOTWICKA, POL/POLAND
7. Linnéa EKBERG, SWE/Sweden

W21-63 (8)
1. Elin BROSTRÖM, SWE/Sweden
2. Cecilie BOLANDER, NOR/Norway
3. Anne KERKHOVEN, NED/Netherlands
3. Alexandra BARTON, FIN/Finland
5. Emilia TUOMIKOSKI, FIN/Finland
5. Jeanette KAROUI, SWE/Sweden
7. Klara MATTSSON, SWE/Sweden

W21-70 (7)
1. Sarah GREGOR, GER/Germany
2. Lina MATÉRNE, SWE/Sweden
3. Katerina KALPAKIDOU, SWE/Sweden
3. Elin NYMAN, SWE/Sweden
5. Elin HÄRNVALL FLATEN, SWE/Sweden
5. Silvia SELMI, ITA/Italy
7. Alexandra HOFMAN, POL/Poland

W21-78 (2)
1. Amy VAN ZIJTVELD, NED/Netherlands

    Jaa Facebookissa