Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere

Mukana 260 kilpailijaa 45 seurasta

Ottelukaaviot ja tilastot Judoliiton palvelussa klikkaamalla tästä.

Tulokset

T11-39 (3)
1. Ada NARVA Oulun JK
2. Anniina TALVITIE Maskun Tempo
3. Anniina SALA Nummelan Judo
T11-32 (5)
1. Ella HARELL Porin JS Fudoshin
2. Tuua LEVONEN Porin JS Fudoshin
3. Jenna KUOSMANEN Bodonos, Kerava
T11-48 (3)
1. Eve PÖYSTI Yama-Arashi, Varkaus
2. Fiia RIIHONEN Kejubo, Keuruu
3. Jamina KETONEN Tyrvään Juro
P11-27 (7)
1. Franz Steven SAARM Tarto Do
2. Aatu SOINI Oulun JK
3. Paavo ALAKOSKI Lempäälän Kisa
3. Roope MALKKI Yama-Arashi, Varkaus
P11-30 (9)
1. Antton JÄRNSTEDT Raision Ryhti
2. Saku MÄÄTTÄ Tyrvään Juro
3. Atte HELENIUS Maskun Tempo
3. Elias TALA Tyrvään Juro
P11-34 (7)
1. Isla ERKKILÄ Porin JS Fudoshin
2. Oula-Topias AHOLA Espoon Urheilijat
3. Rasmus SORSA Nummelan Judo
3. Joona HAKKARAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
P11-42 (2)
1. Kristofer PERTELSON Chikara, H:ki
2. Johannes LARKELA Maskun Tempo
P11-46 (2)
1. Aleksi HUKKANEN Chikara, H:ki
2. Ilmari ERONEN Tampereen Judo
P11+50 (2)
1. Nikita VERYUKHANOV Tampereen Judo
2. Laura HANHELA Orimattilan JS
T13-36 (7)
1. Nea SIREN Porin JS Fudoshin
2. Vilma PIETILÄINEN Nummelan Judo
3. Noora HARJU Seinäjoen JS
3. Louna-Lumia SEIKKULA Koyama, Rovaniemi
T13-32 (3)
1. Erica NIKKILÄ Nokian Judo
2. Jenna KUOSMANEN Bodonos, Kerava
3. Emma KOKKONEN Mäntyharjun Judo
T13-40 (4)
1. Emmi HARELL Porin JS Fudoshin
2. Daniela ÖSTERLUND Chikara, H:ki
3. Gia LAHTI Rauman JS Samurai
T13-44 (3)
1. Lotta RUOPPA Chikara, H:ki
2. Ella LAVIKAINEN Orimattilan JS
3. Enna NIEMINEN Orimattilan JS
T13-48 (3)
1. Heda BALATKHANOVA Meido-Kan, H:ki
2. Anni NARVA Oulun JK
3. Tilda TORKKOLA Tampereen Judo
T13-52 (2)
1. Anna Maria MILLEND Ookami
2. Laura HANHELA Orimattilan JS
P13-30 (5)
1. Nikita MONTONEN Kotkan JS
2. Lenni AHLSTRAND Jyväskylä Jigotai
3. Saku MÄÄTTÄ Tyrvään Juro
P13-34 (20)
1. Kaspar GUTMAN Tarto Do
2. Konsta JUNTUNEN Joutsan Tarmo
3. Oliver HOLTSMEIER Tarto Do
3. Aslan AHMETHANOV Hämeenlinnan JS
5. Dmitrii TOIKKA Kotkan JS
5. Mikke MÄKELÄ Tampereen Judo
7. Eerik RYHÄNEN Judo-Kan, Espoo
7. Otso SEPPÄLÄ Maskun Tempo
P13-38 (14)
1. Kirill POSTOL Ookami
2. Suleiman OZDOEV Chikara, H:ki
3. Rasmus KIVILÄ Vantaan Jukara
3. Ville KALA Chikara, H:ki
5. Matias PARVIAINEN Nummelan Judo
5. Konsta PUOTTULA Maskun Tempo
7. Patrik PÄIVIÖ Riihimäen JS
7. Artturi NYBERG Maskun Tempo
P13-42 (10)
1. Ismail VEDZIZHEV Chikara, H:ki
2. Daniela ÖSTERLUND Chikara, H:ki
3. Samu ELOPURO Nummelan Judo
3. Atte SYRJÄ Vantaan Jukara
P13-46 (9)
1. Rasmus TALTS Ookami
2. Joel NISKANEN Siuntion Keido-Kan
3. Ats Andreas PRANGLI Ookami
3. Markus REDSVEN Mikkelin Judo
P13-51 (3)
1. Ville KIVELÄ Hämeenlinnan JS
2. Oskar LAUR Ookami
3. Jussi RISTIMÄKI Raision Ryhti
P13+55 (2)
1. Jonna VIREN Orimattilan JS
2. Robin Marcus SUSI Ookami
T15-40 (2)
1. Emmi HARELL Porin JS Fudoshin
2. Mia OJALA Yama-Arashi, Varkaus
T15-48 (5)
1. Enisa BALATKHANOVA Meido-Kan, H:ki
2. Heda BALATKHANOVA Meido-Kan, H:ki
3. Emilia HEINONEN Orimattilan JS
T15-52 (4)
1. Venla LAIHO Nummelan Judo
2. Anna Maria MILLEND Ookami
3. Pia PÖYSTI Yama-Arashi, Varkaus
T15-57 (5)
1. Lotta VAHE Orimattilan JS
2. Terhi KINNUNEN Chikara, H:ki
3. Milla PYRRÖ Yama-Arashi, Varkaus
P15+62 (3)
1. Joona VAUHKONEN Kejubo, Keuruu
2. Jonna VIREN Orimattilan JS
3. Leevi AHO Maskun Tempo
P15-34 (3)
1. Kaspar GUTMAN Tarto Do
2. Oliver HOLTSMEIER Tarto Do
3. Matias ÖVERSTI Maskun Tempo
P15-38 (7)
1. Kirill POSTOL Ookami
2. Anton KAURANEN Nokian Judo
3. Patrik PÄIVIÖ Riihimäen JS
3. Marianna STROM Lahden JS
P15-42 (10)
1. Veeti KANERVA Kirkkonummen JS
2. Ismail VEDZIZHEV Chikara, H:ki
3. Jenni SUNDBERG Hontai Judo, H:ki
3. Siim KALMUS Tarto Do
P15-46 (13)
1. Svante SAARI Tyrvään Juro
2. Joonatan KUJANHAARA Chikara, H:ki
3. Lassi AHLSTRAND Jyväskylä Jigotai
3. Nuutti AHOLAINEN Nummelan Judo
5. Rasmus TALTS Ookami
5. Ats Andreas PRANGLI Ookami
7. Harry NOORSALU Tarto Do
7. Khamzad KUBAEV Tampereen Judo
P15-50 (5)
1. Daniil SUSI Meido-Kan, H:ki
2. Rasmus MYLLYLÄ Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Victor KASURINEN Shirokawa, Porvoo
P15-55 (13)
1. Karl Julius VARE Ookami
2. Andre Aleksander TUNGER Ookami
3. Eino ELO Fudoshin Rauma
3. Elias KUOPPALA Chikara, H:ki
5. Timi SIMONEN Yama-Arashi, Varkaus
5. Jesse OLLIKKALA Nummelan Judo
7. Jesse LEINO Maskun Tempo
7. Joona RAJALA Kejubo, Keuruu
P15-60 (2)
1. Tuukka LAHTINEN Hämeenlinnan JS
2. Martin OTTAS Tarto Do
T18-48 (2)
1. Enisa BALATKHANOVA Meido-Kan, H:ki
2. Heidi TUURALA Raision Ryhti
T18-57 (2)
1. Venla LAIHO Nummelan Judo
2. Tiia TIMMERBACKA Kaustisen Pohjan-Vei
T18+63 (5)
1. Sara KÄHÄRÄ Orimattilan JS
2. Sini MUOTKA Hauve-Kan, Haukipuda
3. Aada SALO Lahden JS
P18-50 (8)
1. Artur KANEVETS Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Georgi STEFANOV Kaustisen Pohjan-Vei
3. Rasmus MYLLYLÄ Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Mika TYYSKÄ Mikkelin Judo
P18-60 (9)
1. Kevin RÖNKKÖ Orimattilan JS
2. Iiro SUUTARINEN Jushinkan, Ähtäri
3. Henri HUHTALA Maskun Tempo
3. Joonas KOIVUROVA Koyama, Rovaniemi
P18-66 (8)
1. Matias SALA Nummelan Judo
2. Vili VEHMAS Kirkkonummen JS
3. Viitaniemi NIKO Oulun JK
3. Roni KULMALA Tampereen Judo
P18-73 (8)
1. Lassi RUOPPA Chikara, H:ki
2. Rasmus LEPPÄLÄ Chikara, H:ki
3. Leevi MUHONEN Mikkelin Judo
3. Sakari ERONEN Tampereen Judo
N-67 (2)
1. Sanna HAIMI Tampereen Judo
2. Mirja VON MARTENS Judo-Kan, Espoo
M-73 (2)
1. Robert VON MARTENS Judo-Kan, Espoo
2. Joni JOKELA Tyrvään Juro
M-81 (10)
1. Niko DORN Tyrvään Juro
2. Tero HAUKKALA Seinäjoen JS
3. Ville-Valtteri KONTTINEN Judo-Kan, Espoo
3. Olli-Pekka IKONEN Nokian Judo
M-90 (6)
1. Marko SUNDBERG Hontai Judo, H:ki
2. Jani TONTERI Joutsan Tarmo
3. Daniel ANYEN Budokan, Vaasa
3. Jarkko SUOJOKI Valkeakosken JS Samu
M+100 (1)
1. Teijo KETONEN Tyrvään Juro

    Jaa Facebookissa