Hontai Shiai 2.11.2014 Vantaa

Mukana 228 ottelijaa 48 seurasta

Tulokset

T11-40 (2)
1. Heda BALATKHANOVA Helsingin Judosport
2. Ella LAVIKAINEN Orimattilan JS
P11-26,3 (3)
1. Lauri LINNOSSUO Meido-Kan, H:ki
2. Viljami LAHTI Shirokawa, Porvoo
3. Antto PARTANEN Akagi
P11-29,2 (10)
1. Erica NIKKILÄ Nokian Judo
2. Riina MYLLYLÄ Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Basim YOUSEF Shirokawa, Porvoo
3. Ukko NIEMI Shirokawa, Porvoo
5. Tuomas KEKKI Porin JS Fudoshin
5. Lenni AHLSTRAND Jyväskylän Jigotai
7. Elias OJALA Riihimäen Judoseura
7. Matias VIRTA Akagi
P11-31,7 (4)
1. Rasmus KIVILÄ Vantaan Jukara
2. Nea SIREN Porin JS Fudoshin
3. Jimi KOSUNEN Voimailuseura Bodono
P11-33,6 (3)
1. Niilo LATTU Shirokawa, Porvoo
2. Dimitry TOIKKA Kotkan JS
3. Matias MÄKINEN Shinrai, Pirkkala
P11-36,2 (5)
1. Suleiman OZDOEV Helsingin Judosport
2. Joonas TANTTU Lahden JS
3. Ville GUMMERUS Judo-Kan, Espoo
P11-43 (4)
1. Joel NISKANEN Siuntion Keido-Kan
2. Aaro RASK Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Ella LAVIKAINEN Orimattilan JS
P11-49 (4)
1. Olli TALVITIE Hämeenlinnan JS
2. Oliver PURHONEN Voimailuseura Bodono
3. Leevi RASILA Hämeenlinnan JS
P11-60 (2)
1. Martin RAHUORG Ookami
2. Jonna VIREN Shirokawa, Porvoo
T13-40 (2)
1. Heda BALATKHANOVA Helsingin Judosport
2. Ronja MIEKKALEHTO Chikara, H:ki
T13-44 (5)
1. Enisa BALATKHANOVA Helsingin Judosport
2. Emilia HEINONEN Orimattilan JS
3. Johanna LEPONEN Shirokawa, Porvoo
T13-48 (3)
1. Aino ASKLÖF Kirkkonummen JS
2. Kaisa KUVAJA Tikkurilan Judokat,
3. Venla LAIHO Nummelan Judo
T13+52 (4)
1. Tiia UUSITALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Minttu SUNDBERG Hontai Judo, H:ki
3. Salma YOUSEF Shirokawa, Porvoo
P13-34 (4)
1. Rasmus KIVILÄ Vantaan Jukara
2. Joonatan KUJANHAARA Chikara, H:ki
3. German PETENBERG Tikkurilan Judokat, Vantaa
P13-38 (8)
1. Myrsky ALATALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Lassi AHLSTRAND Jyväskylän Jigotai
3. Veeti SEPPÄ Nummelan Judo
3. Jesse PURANEN Kotkan JS
5. Joonas HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
5. Marcus JULKUNEN Hyvinkään Judoseura
7. Anton OJALA Riihimäen Judoseura
7. Roni HÄRKÖNEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
P13-42 (13)
1. Veeti KANERVA Kirkkonummen JS
2. Victor KASURINEN Shirokawa, Porvoo
3. Emil MIETTINEN Helsingin Judosport
3. Daniil SUSI Helsingin Judosport
5. Juuso JOKINEN Voimailuseura Bodono
5. Rasmus MYLLYLÄ Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. Touko SAARNIO Helsingin Judosport
7. Svante SAARI Tyrvään Juro
P13-46 (9)
1. Vili PAJARI Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Ronan JALAKAS Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Artur KHAZIEV Chikara, H:ki
3. Simo KURKI Kotkan JS
5. Niko ISOPOUSSU Nummelan Judo
5. Panu SAARINEN Helsingin Judosport
7. Juho PESONEN Hontai Judo, H:ki
7. Elias KUOPPALA Chikara, Helsinki
P13-50 (7)
1. Zico AZIZ Lahden JS
2. Paul-Martin KÛNNAPUU Judo-Kan, Espoo
3. Kalle MÄKI-HOKKONEN Lappeenrannan Kamiza
3. Artur KANEVETS Tikkurilan Judokat, Vantaa
P13+55 (5)
1. Joel NYMAN Voimailuseura Bodono
2. Aarre JORMALAINEN Tapanilan Erä, H:ki
3. Jarno RYHÄNEN Tapanilan Erä, Hki
T15-44 (3)
1. Enisa BALATKHANOVA Helsingin Judosport
2. Jenni SUNDBERG Hontai Judo, H:ki
3. Frida LAXEN Kirkkonummen JS
T15-48 (2)
1. Eevi KESÄLÄ Judo-Kan, Espoo
2. Aino ASKLÖF Kirkkonummen JS
T15-52 (2)
1. Elise LAMBERG Hämeenlinnan JS
2. Sara MISRI Helsingin Judosport
T15-57 (4)
1. Ronja LUUKKONEN Vantaan Jukara
2. Katri RAVEALA Chikara, H:ki
3. Lotta VAHE Orimattilan JS
T15+63 (4)
1. Viivi KAUHANEN Hämeenlinnan JS
2. Minttu SUNDBERG Hontai Judo, H:ki
3. Aada SALO Lahden JS
P15-38 (3)
1. Joonatan KUJANHAARA Chikara, H:ki
2. Kalle LAATUNEN Lahden JS
3. Myrsky ALATALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
P15-42 (6)
1. Toni UUSITALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Juuso PASSILA Voimailuseura Bodono
3. Samuel VIRTA Hyvinkään Judoseura
3. Emil MIETTINEN Helsingin Judosport
P15-46 (11)
1. Turpal DJOUKAEV Hämeenlinnan JS
2. Santeri HAKKARAINEN Jyväskylän Jigotai
3. Jens PULKKA Vantaan Jukara
3. Vili PAJARI Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Patrick PAVLOV Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Joni AHONEN Orimattilan JS
7. Henry HEINONEN Orimattilan JS
7. Jonas LINDQVIST Shirokawa, Porvoo
P15-50 (7)
1. Konsta KOIVISTO Vantaan Jukara
2. Joonas AHONEN Orimattilan JS
3. Robin PAJUNEN Vantaan Jukara
3. Lassi TALVITIE Hämeenlinnan JS
P15-55 (7)
1. Rainer KANEVETS Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Artjom MANTULIN Helsingin Judosport
3. vili VEHMAS Kirkkonummen JS
3. Ronja LUUKKONEN Vantaan Jukara
5. Roope KUUSAMO Nummelan Judo
5. Mikael SAIKKONEN Orimattilan JS
7. Henrik ASKLÖF Kirkkonummen JS
P15-60 (4)
1. Eric PULKKA Vantaan Jukara
2. Juho HYRY Helsingin Judosport
3. Albert PLOOM Ookami
P15-66 (5)
1. Sayd-Arbi KUBAEV Tampereen Judo
2. Sakari ERONEN Tampereen Judo
3. Revo RATTASSEPP Ookami
P15+66 (2)
1. Roger LINDEMAN Tampereen Judo
2. Teet ASUMÄGI Ookami
T18-63 (3)
1. Jenni ALI-PENTTILÄ Hämeenlinnan JS
2. Tiia-Maria KUOSA Tampereen Judo
3. Emmi MÄKINEN Siuntion Keido-Kan
P18-55 (3)
1. Henrik ASKLÖF Kirkkonummen JS
2. Juhani SARASMAA Espoon Urheilijat
3. Jonas LINDQVIST Shirokawa, Porvoo
P18-60 (6)
1. Juho KUUSELA-OPAS Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Jim FORSBERG Karjaan Fuguda
3. Roope RASTAS Valkeakosken JS Samu
3. Eero TOIKKANEN Espoon Urheilijat
P18-66 (2)
1. Sven-Magnus SÛLLUSTE Ookami
2. Tuukka LAHTINEN Tampereen Judo
P18-73 (6)
1. Oskari MÄKINEN Nummelan Judo
2. Aake KESÄLÄ Judo-Kan, Espoo
3. Jero ÖHMAN Akagi
3. Daniil REZANOV Ookami
P18-81 (3)
1. Simo SUIKKANEN Lappeenrannan Kamiza
2. Eerik SUUTARI Tapanilan Erä, Hki
3. Arttu VILLANEN Lappeenrannan Kamiza
P18+81 (3)
1. Patrik LEPISTÖ Tampereen Judo
2. Christian PESSI Suomen Kamppailu-urh
3. Eemeli VIRTANEN Tapanilan Erä, Helsinki
N-57 (4)
1. Taina KAIPONEN Finndai, H:ki
2. Katri RAVEALA Chikara, H:ki
3. Christine SALLO Ookami
N-70 (4)
1. Heli VARTIAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Katri MAIJALA Hontai Judo, H:ki
3. Katrin MÄGEDI Ookami
N-78 (3)
1. Kati PITKÄNEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Sanna PYYKÖNEN Lahden JS
3. Johanna SIVUNEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
M-66 (4)
1. Jukka OJANNE Tyrvään Juro
2. Lari LUHTANEN Hontai Judo, H:ki
3. Tuomas KONTTINEN Hontai Judo, H:ki
M-73 (9)
1. Arttu MÄÄTTÄ Judo-Kan, Espoo
2. Tuomas RONKAINEN Judo-Kan, Espoo
3. Tero MALKKI Hontai Judo, Helsinki
3. Artur RISTOLA Kotkan JS
5. Jonas TIMONEN Meido-Kan, H:ki
5. Onni KLÉN Gladiator Turku Judo
7. Julius SALA Nummelan Judo
7. Simo VOUTILAINEN Fuguda, Karjaa
M-81 (9)
1. Pyry HALONEN Meido-Kan, H:ki
2. Aleksi SILTANEN Judo-Kan, Espoo
3. Kristian BULGAKOV Gladiator Turku Judo
3. Marko HILTUNEN Waseda Club, Uusikau
5. Topias SUKSI Finndai, H:ki
5. Juho LUOMA Tampereen Judo
7. Timo TOMMILA Finndai, H:ki
7. Niko DORN Tyrvään Juro
M-90 (5)
1. Maxim PARSHAKOV Kostomuksha Judo Tea
2. Jesse ELORANTA Judo-Kan, Espoo
3. Juuso NUOTIOMAA Porin JS Fudoshin
VM-90 (7)
1. Marko HILTUNEN Waseda Club, Uusikau
2. Tuomo KANNISTO Finndai, H:ki
3. Mika SALMINEN Kirkkonummen JS
3. Rami OJARANTA Riihimäen JS

    Jaa Facebookissa