Hontai shiai 1.11.2015 Vantaa

Mukana 213 kilpailijaa 38 seurasta.

Ottelukaaviot ja tilastot Judoliiton palvelussa klikkaamalla tästä.

Tulokset

S-90 (2)
1. Andrei MONTONEN Kotkan Judoseura
2. Rami OJARANTA Riihimäen JS
TU11-50 (2)
1. Laura HANHELA Orimattilan JS
2. Nella ISOPOUSSU Nummelan Judo
TU11-40 (6)
1. Jenna-Liisa NIRHOLA Nummelan Judo
2. Enna NIEMINEN Orimattilan JS
3. Kiia HUOVINEN Siuntion Keido-Kan
3. Anniina SALA Nummelan Judo
PU11-26,8 (4)
1. Nikita MONTONEN Kotkan Judoseura
2. David PINHASOV Lappeenrannan Kamiza
3. Rony LINDQVIST Tikkurilan Judokat, Vantaa
PU11-29,8 (8)
1. Eerik RYHÄNEN Judo-Kan, Espoo
2. Erica NIKKILÄ Nokian Judo
3. Antton JÄRNSTEDT Raision Ryhti
3. Samuli NISKANEN Siuntion Keido-Kan
5. Anton LINDQVIST Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Joona VIITANEN Chikara, H:ki
7. Joel OJARANTA Riihimäen JS
7. Jenna KUOSMANEN Voimailuseura Bodonos
PU11-32,1 (7)
1. Elias OJALA Riihimäen JS
2. Basim YOUSEF Shirokawa, Porvoo
3. Justus OJANNE Tyrvään Juro
3. Niklas LINDSTRÖM Raision Ryhti
PU11-35,6 (8)
1. Dimitrii TOIKKA Kotkan Judoseura
2. Patrik RAVALT Meido-Kan, H:ki
3. Otso TUOMINEN Vantaan Jukara
3. Joona HAKKARAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Artemii PESSI Kotkan Judoseura
5. Jesse MAKKONEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. Elmo KARJALAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. Aaro SIITONEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
PU11-43,2 (2)
1. Aleksi HUKKANEN Chikara, H:ki
2. Maxim YUROV Kotkan Judoseura
PU11-52,1 (2)
1. Oliver PURHONEN Meido-Kan, H:ki
2. Rivo NÄPPI Ookami
PU11-38,8 (8)
1. Suleiman OZDOEV Chikara, H:ki
2. Muslim TSOLOEV MAGAS
3. Matias PARVIAINEN Nummelan Judo
3. Atte SYRJÄ Vantaan Jukara
5. Niilo NIINI Hontai Judo, H:ki
5. Arvo VILKKO Hämeenlinnan JS
7. Miika MUSTONEN Hämeenlinnan JS
7. Eino LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
TU13-40 (3)
1. Marianna STROM Lahden JS
2. Vilma PIETILÄINEN Nummelan Judo
3. Vanshika PHULL Tikkurilan Judokat, Vantaa
TU13-44 (3)
1. Heda BALATKHANOVA Meido-Kan, H:ki
2. Ella LAVIKAINEN Orimattilan JS
3. Lotta RUOPPA Chikara, H:ki
TU13-48 (3)
1. Emilia HEINONEN Orimattilan JS
2. Saara NEUVONEN Meido-Kan, H:ki
3. Pinja MUOTKA Orimattilan JS
TU13+52 (4)
1. Kaisa KUVAJA Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Jonna VIREN Orimattilan JS
3. Iiris LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
PU13-30 (5)
1. Nikita MONTONEN Kotkan Judoseura
2. Antton JÄRNSTEDT Raision Ryhti
3. Erica NIKKILÄ Nokian Judo
PU13-34 (7)
1. Anton KAURANEN Nokian Judo
2. Niilo LATTU Shirokawa, Porvoo
3. Justus OJANNE Tyrvään Juro
3. Artjom KIVIHARJU Nummelan Judo
PU13-38 (13)
1. Joonas HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
2. Rasmus KIVILÄ Vantaan Jukara
3. Marianna STROM Lahden JS
3. Felix ASIKAINEN Meido-Kan, H:ki
5. Iiro LAHTI Sobudo, Somero
5. Joonatan TAAJAMAA Meido-Kan, H:ki
7. Justus SALMINEN Shirokawa, Porvoo
7. Niko MATTERO Lappeenrannan Kamiza
PU13-42 (10)
1. Ismail VEDZIZHEV Chikara, H:ki
2. Joonatan KUJANHAARA Chikara, H:ki
3. Georgii TOIKKA Kotkan Judoseura
3. Jussi VIERIMAA Judo-Kan, Espoo
5. Reko NAUKKARINEN Lappeenrannan Kamiza
5. Aarre UUSITALO Hyvinkään Judoseura
7. Denis MAXIMOV Kotkan Judoseura
7. Aki RYHÄNEN Joen Yawara, Joensuu
PU13-46 (8)
1. Ilari IKÄHEIMONEN Nummelan Judo
2. Pietari OIKARINEN Riihimäen JS
3. Joel NISKANEN Siuntion Keido-Kan
3. Joona LEPPÄLÄ Ping-Viinit, Nurmijärvi
5. viktor KONTULA Kirkkonummen JS
5. Nuutti AHOLAINEN Nummelan Judo
7. Aaro RASK Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. Roope PÄTSI Meido-Kan, H:ki
PU13-55 (3)
1. Rasmus KULMALA Tampereen Judo
2. Miko OJARANTA Riihimäen JS
3. Eemil HANNULA Hämeenlinnan JS
PU13+55 (5)
1. Aarni PURSIAINEN Hontai Judo, Helsinki
2. Aaro KUMLIN Shirokawa, Porvoo
3. Kasperi PALOKANGAS Ping-Viinit, Nurmijärvi
TU15-48 (2)
1. Enisa BALATKHANOVA Meido-Kan, H:ki
2. Emilia HEINONEN Orimattilan JS
TU15-52 (2)
1. Terhi KINNUNEN Chikara, H:ki
2. Amali ELLINOS Lahden JS
TU15+63 (3)
1. Salma YOUSEF Shirokawa, Porvoo
2. Vilma LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
3. Yada THONGSUT Tikkurilan Judokat, Vantaa
PU15-42 (5)
1. Ismail VEDZIZHEV Chikara, H:ki
2. Urho HEIKKINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Joonatan KUJANHAARA Chikara, H:ki
PU15-46 (4)
1. Rasmus MYLLYLÄ Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Svante SAARI Tyrvään Juro
3. Joel GEISOR Shirokawa, Porvoo
PU15-50 (9)
1. Artur KANEVETS Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Jussi HOLOPAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Vili PAJARI Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Victor KASURINEN Shirokawa, Porvoo
5. Anton HJELT Meido-Kan, H:ki
5. Andrei KIVIHARJU Nummelan Judo
7. Jaani LEPPÄLÄ Ping-Viinit, Nurmijärvi
7. Mikko RUOPPA Chikara, H:ki
PU15-55 (6)
1. Patrick PAVLOV Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. William OINAS Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Robin PAJUNEN Vantaan Jukara
3. Eetu IHANAMÄKI Nokian Judo
PU15-60 (4)
1. Paul-Martin KÜNNAPUU Judo-Kan, Espoo
2. Tuukka LAHTINEN Hämeenlinnan JS
3. Mikael MCLACHLAN Meido-Kan, H:ki
PU15-66 (4)
1. Juho HYRY Meido-Kan, H:ki
2. Arttu TIITU Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Roni KULMALA Tampereen Judo
TU18-52 (2)
1. senja TERTSUNEN Riihimäen JS
2. Lisa KURVINEN Orimattilan JS
TU18-57 (3)
1. Reetta MUUKKONEN Hontai Judo, Helsinki
2. Sara MISRI Meido-Kan, H:ki
3. johanna MIETTINEN Hyvinkään Judoseura
TU18+63 (4)
1. Tinja KEITAANNIEMI Voimailuseura Bodonos
2. Aada SALO Lahden JS
3. Vilma LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
PU18-AVOIN (2)
1. Zakaria BOUZADA Chikara, H:ki
2. Dimitri KALJUZNÕI Ookami
PU18-60 (7)
1. Konsta KOIVISTO Vantaan Jukara
2. Victor PETROV Voimailuseura Bodonos
3. George GORSENIN Vantaan Jukara
3. Kevin KAROLIUSSEN Espoon Urheilijat
PU18-66 (5)
1. Juho KUUSELA-OPAS Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Alvar PRUUL Ookami
3. Juhani SARASMAA Espoon Urheilijat
PU18-73 (4)
1. Joosua MUJUNEN Meido-Kan, H:ki
2. Mattias ROOTALU Ookami
3. Revo RATTASSEPP Ookami
N-AVOIN (4)
1. Sonja SUOMI Kotkan Judoseura
2. Katri MAIJALA Hontai Judo, H:ki
3. Katrin MÄGEDI Ookami
N-70 (2)
1. Katrin MÄGEDI Ookami
2. Anni WESTERBERG Shirokawa, Porvoo
M-AVOIN (3)
1. Zelimkhan TSOLOEV MAGAS
2. Sampo MÄLKIÄ Voimailuseura Bodonos
3. TUOMAS VIRTANEN Hämeenlinnan JS
M-66 (2)
1. Juuso LAAKSO Maskun Tempo
2. Lari LUHTANEN Hontai Judo, H:ki
M-73 (4)
1. Simo ANSALAHTI Hämeenlinnan JS
2. Tuomas RONKAINEN Judo-Kan, Espoo
3. Daniil REZANOV Ookami
M-81 (9)
1. Juho LUOMA Tampereen Judo
2. Aki KORTETMÄKI Tampereen Judo
3. Pyry HALONEN Meido-Kan, H:ki
3. Niko DORN Tyrvään Juro
5. Denys ZAYCHENKO Helsingin Judosport
5. Khavazh ALBAKOV MAGAS
7. Nikita TOKAREV Gladiator Turku Judo-Samboseura
7. Toni KUISMA Ping-Viinit, Nurmijärvi
M-90 (7)
1. Ilmari KORPI Maskun Tempo
2. Jere LEPPÄLÄ Ping-Viinit, Nurmijärvi
3. Cristian PRETE Meido-Kan, H:ki
3. Tuukka RONKAINEN Meido-Kan, H:ki
M+100 (5)
1. Zelimkhan TSOLOEV MAGAS
2. Leo LAAKSONEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Tuomas VIRTANEN Hämeenlinnan JS

    Jaa Facebookissa