Hiiden Shiai 15.9.2013, Nummela

Kilpailuun osallistui 78 ottelijaa. He edustivat
yhteensä 23 eri seuraa.

Kaaviot ja tulokset sivuilla www.judoshiai.fi



Tulokset


CT-48 (3)
1.    LAMBERG Elise    Hämeenlinnan JS
2.    RAVEALA Katri    Chikara, Helsinki
3.    HELLGREN Jannika    Nummelan Judo

CT-57 (3)
1.    KÄRHÄ Viivi    Meido-kan
2.    PENTTI Fanny    Hämeenlinnan JS
3.    METSLA Leona    Hyvinkään JS

CT-63 (2)
1.    RAISKILA Matilda    Kokkolan Budo
2.    UUSITALO Tiia    Tikkurilan Judokat, Vantaa

CT+63 (2)
1.    KAUHANEN Viivi    Hämeenlinnan JS
2.    RAISKILA Matilda    Kokkolan Budo



CP-38 (6)
1.    MÄKINEN Elias    Keido-kan, Siuntio
2.    LEPPÄLÄ Jaani    Pingviinit, Nurmijärvi
3.    UUSITALO Toni    Tikkurilan Judokat, Vantaa

CP-42 (8)
1.    AHONEN Joonas    Orimattilan JS
2.    MANTULIN Artjom    Helsingin JudoSport
3.    HOLOPAINEN Jussi    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    SALA Matias    Nummelan Judo

CP-50 (5)
1.    LEPPÄLÄ Rasmus    Chikara, Helsinki
2.    LAHTINEN Jere    Hämeenlinnan JS
3.    HUKKANEN Ville    Chikara, Helsinki

CP-55 (5)
1.    HIILAMO Tuomas    Chikara, Helsinki
2.    KUBAEV Sayd-Arbi    Tampereen Judo
3.    RUOPPA Lassi    Chikara, Helsinki

CP-60 (3)
1.    MIELTY Aleksi    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    ERONEN Sakari    Tampereen Judo
3.    RIMMISTÖ Kalle    Kokkolan Budo

CP+66 (2)
1.    LINDEMAN Roger    Tampereen Judo
2.    KOSTET Tom    Tikkurilan Judokat, Vantaa





BT-48 (3)
1.    PAAVOLA Liina    Kaustisen Pohjan-Vei
2.    RAVEALA Katri    Chikara, Helsinki
3.    HELLGREN Jannika    Nummelan Judo

BT-57 (2)
1.    KOSONEN Tiia    Kerimäen Judonoko
2.    KÄRHÄ Viivi    Meido-kan



BP-50 (3)
1.    HUKKANEN Ville    Chikara, Helsinki
2.    TARVAINEN Sami    Judo-Kan, Espoo
3.    LEPPÄLÄ Rasmus    Chikara, Helsinki

BP-55 (6)
1.    MYLLYMÄKI Maxim    Judo-Kan, Espoo
2.    HIILAMO Tuomas    Chikara, Helsinki
3.    KOKKONIEMI Samuel    Kaustisen Pohjan-Vei

BP-60 (3)
1.    ÖSTERBACKA Mick    Kaustisen Pohjan-Vei
2.    MIELTY Aleksi    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    RIMMISTÖ Kalle    Kokkolan Budo

BP-81 (4)
1.    JUOPPERI Matti    Kirkkonummen JS
2.    PONSI Sami    Chikara, Helsinki
3.    LEPPÄLÄ Jere    Pingviinit, Nurmijärvi





N-52 (3)
1.    LAAKKONEN Tea    Keido-kan, Siuntio
2.    KOSONEN Marianne    Kerimäen Judonoko
3.    KAIPONEN Taina    Finndai, Helsinki

N-63 (3)
1.    WESTERBERG Ida    Shirokawa, Porvoo
2.    SALO Hanna    Chikara, Helsinki
3.    VON MARTENS Mirja    Judo-Kan, Espoo

M-66 (5)
1.    JUSSILA Jere    Oulun Judokerho
2.    TAPIO Joonas    Oulun Judokerho
3.    OEY Sebastian    Jukara

M-73 (3)
1.    GRÖNDAHL Joonatan    Shirokawa, Porvoo
2.    HILTUNEN Marko    Waseda-Club, Uusikaupunki
3.    DAHLMAN Aleksi    Pingviinit, Nurmijärvi

M+100 (4)
1.    VAINIO Juha    Fudoshin, Rauma
2.    LAITINEN Jukka    Chikara, Helsinki
3.    LAAKSONEN Arsi    Waseda-Club, Uusikaupunki
    Jaa Facebookissa