Harushiai 3.5.2014 Oulu

Mukana 209 ottelijaa 18 seurasta

Tulokset

P11-27 (8)
1. Nikita UVAROV Murmansk
2. Seemi KALLIOKOSKI Kokkai-Kan, Tornio
3. Lalli POHJA Koyama, Rovaniemi
4. Jere SAARELA Oulun Judokerho
5. Daniel VANHAPIHA Koyama, Rovaniemi
5. Miska NARVA Oulun Judokerho

P11-30 (11)
1. Tatu SATOKANGAS Raahen Judo
2. Topi NAAKKA Koyama, Rovaniemi
3. Aapo VITIKKA Koyama, Rovaniemi
4. Rauno PEKKI Hauve-kan, Haukipudas
5. Matti LAINE Oulun Judokerho
5. Louna-lumia SEIKKULA Koyama, Rovaniemi

P11-34 (7)
1. Vladislav GALKIN Murmansk
2. Aapeli POHJA Koyama, Rovaniemi
3. Elias TYKKYLÄINEN Koyama, Rovaniemi
3. Ukko TEPPO Koyama, Rovaniemi

P11-38 (6)
1. Semen SHISHKIN Murmansk
2. Joakim PIRKOLA Oulun Judokerho
3. Alexey SEVERDOV Murmansk
3. Joel LOUKASMÄKI Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti

P11-42 (2)
1. Topias TÖRMÄKANGAS Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti
2. Tuomas SEPPÄNEN Koyama, Rovaniemi

P11-50 (4)
1. Makar EPIFANOVSKIY Murmansk
2. Aleksey BELOZSERKOVSKIY Murmansk
3. Alex KORTESALMI Koyama, Rovaniemi

P11+50 (1)
1. Miska KARJALAINEN Kokkolan Budo

P13-30 (6)
1. Valeriy CHURKIN Murmansk
2. Aleksey MARALIN Murmansk
3. Vitalii MORDKVICH Murmansk
3. Rostislav MASALSKII Murmansk

P13-34 (12)
1. Danil SUKHIKH Murmansk
2. Aleksei BELJAKOV Murmansk
3. Nikita HLEBOPASHENKO Murmansk
4. Patrik PÄIVIÖ Riihimäen JS
5. Otto VAKKALA Kita-Kan, Kemi
5. Jaroslav KURTA Murmansk

P13-38 (12)
1. Dimitrii IUFEREV Murmansk
2. Tapio RONI Kokkai-Kan, Tornio
3. Ivan KLYKOV Murmansk
4. Leon MALINIEMI Joen Yawara, Joensuu
5. Iivari VIHANTO Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti
5. Vladislav TROIAN Murmansk

P13-42 (7)
1. Iliya TSUBENKO Murmansk
2. Andrey GUSEYNOV Murmansk
3. Kristian HEIKKINEN Kajaanin Judokerho
3. Ivan POTSELUIKO Murmansk

P13-46 (4)
1. Egor ANDREEV Murmansk
2. Maksim CHUPROV Murmansk
3. Dimitriy KUPRIYANOV Murmansk

P13-50 (7)
1. Aleksandr STUDZINSKIY Murmansk
2. Egor BARGUZ Murmansk
3. Atte SUOKANERVA Koyama, Rovaniemi
4. Niklas IIVARI Koyama, Rovaniemi
5. Jukka KOIVULA Koyama, Rovaniemi
5. Markus TOPPILA Oulun Judokerho

P13-55 (4)
1. NIKOLAY REDKIN Murmansk
2. Niklas PIKKARAINEN Kita-Kan, Kemi
3. Georgii SAPOZNIKOV Murmansk

P15-34 (2)
1. Alex KIISKINEN Oulun Judokerho
2. Ilmari PEKKI Hauve-kan, Haukipudas

P15-38 (7)
1. Aleksandr SHEHELKIN Murmansk
2. Danil RADOCHIN Murmansk
3. Mika KOIVURANTA Koyama, Rovaniemi
3. Vladislav FILIPPOV Murmansk

P15-42 (8)
1. Daniil KYZMIN Murmansk
2. Roman BELOKHVOSTIKOV Murmansk
3. Niklas MOISIO Oulun Judokerho
4. Otso LESKELÄ Oulun Judokerho
5. Helena HEUSALA Himangan JS
5. Valtteri KANKAINEN Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti

P15-46 (6)
1. Khirchla KHIRCHILASHVILI Raahen Judo
2. Alexandr MOISEEV Murmansk
3. Lauri HARJU Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti
3. Nikita KRIVOLAP Murmansk

P15-50 (4)
1. Roope KORHONEN Kajaanin Judokerho
2. Dimitriy KOZLOVY Murmansk
3. Oskari MÄÄTTÄ Koyama, Rovaniemi

P15-55 (8)
1. Kirill KLYKOV Murmansk
2. Kayum NAZMUTDINOV Murmansk
3. Arslan BADRUTDINOV Murmansk
3. Pavel SERVATOVICH Murmansk

P15-66 (5)
1. Lari PAUKKUNEN Oulun Judokerho
2. Niko PELLONPÄÄ Raahen Judo
3. Miro JÄRVENPÄÄ Raahen Judo

P18-55 (8)
1. Santeri VÄRINEN Koyama, Rovaniemi
2. Patrik PALLARI Oulun Judokerho
3. Klaus HAAPALAHTI Hauve-kan, Haukipudas
4. Niko VIITANIEMI Oulun Judokerho
5. Eemeli IHME Oulun Judokerho
5. Juho SYVÄNIEMI Kajaanin Judokerho

P18-66 (5)
1. Miikka HYÖTYLÄ Byakuya, Sodankylä
2. Joona RÄTY Oulun Judokerho
3. Atte PUURONEN Koyama, Rovaniemi

P18-73 (3)
1. Jonne IMPOLA Raahen Judo
2. Vasili DIASHENKO Murmansk
3. Joonas PAKSUNIEMI Koyama, Rovaniemi

P18-81 (3)
1. Markus LAMBACKA Koyama, Rovaniemi
2. Aki-petteri NEUVONEN Oulun Judokerho
3. Vitalii VASILIEV Murmansk

T11-28 (2)
1. Anna KORTESALMI Koyama, Rovaniemi
2. Diana FILIPOVA Murmansk

T11-32 (8)
1. Daria YAKOVLEVA Murmansk
2. Daniela ÖSTERLUND Chikara, Helsinki
3. Luiza FEDSHENKO Murmansk
3. Isla ERKKILÄ Fudoshin, Pori

T11-36 (4)
1. Inka SUOKANERVA Koyama, Rovaniemi
2. Lidia EVANS Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti
3. Ekaterina POTSELUIKO Murmansk

T13-28 (2)
1. Venla KANKAINEN Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti
2. Sofia BALAZSKAYA Murmansk

T13-32 (2)
1. Daria YAKOVLEVA Murmansk
2. Daniela ÖSTERLUND Chikara, Helsinki

T13-36 (3)
1. Nea ESKOLA Kita-Kan, Kemi
2. Mia-emilia TIKKANEN Kajaanin Judokerho
3. Olivia TÖRMÄKANGAS Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti

T13-40 (2)
1. Venla VÄISÄNEN Kita-Kan, Kemi
2. Jenny VANHAPIHA Koyama, Rovaniemi

T13-44 (2)
1. Unna TEPPO Koyama, Rovaniemi
2. Saana RÖNING Oulun Judokerho

T13-52 (2)
1. Ronja PELKONEN Oulun Judokerho
2. Ronja NIEMI Oulun Judokerho

T15+63 (2)
1. Meeri KORHONEN Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti
2. Jenny PAKSUNIEMI Koyama, Rovaniemi

T15-48 (3)
1. Elizabet LYAKHOVICH Murmansk
2. Ronja PELKONEN Oulun Judokerho
3. Alina ROGACHEVA Murmansk

T15-52 (2)
1. Johanna SAUKKONEN Oulun Judokerho
2. Tia-maria TIKKANEN Kajaanin Judokerho

MB-81 (3)
1. Markus LAMBACKA Koyama, Rovaniemi
2. Toni TUHKIO Tomodachi, Kuopio
3
Aki-petteri NEUVONEN Oulun Judokerho
NB-46 (2)
1. Tia-maria TIKKANEN Kajaanin Judokerho
2. Tessa KOPONEN Tomodachi, Kuopio

M-55 (2)
1. Ilias NAZMUTDINOV Murmansk
2. Saku RONKAINEN Oulun Judokerho

M-66 (3)
1. Miikka HYÖTYLÄ Byakuya, Sodankylä
2. Joona HAST Kita-Kan, Kemi
3. Miro RISSANEN Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti

M-73 (6)
1. Semen BLANAR Murmansk
2. Jere JUSSILA Oulun Judokerho
3. Joona LOUKASMÄKI Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti
3. Niko KARVINEN Hauve-kan, Haukipudas

M-81 (7)
1. Mika PITKÄNEN Oulun Judokerho
2. Eelis PAUKKU Koyama, Rovaniemi
3. Premysl VERNER Kajaanin Judokerho
3. Vesa KOSKELO Kajaanin Judokerho

M-100 (2)
1. Jesse JUSSILA Oulun Judokerho
2. Anssi ESKOLA Kita-Kan, Kemi

    Jaa Facebookissa