Haru-Shiai 4.5.2013 Oulu

Ottelijoita 165 kappaletta, jotka edustivat 21 seuraa. Tilastoja ja kaavioita www.judoshiai.fi

Tulokset

ET-28 (7)
1. YAKOVLEVA Daria, Murmansk
2. KORHONEN Aada, Kajaanin Judokerho
3. MELARANTA Emilia, Koyama, Rovaniemi
3. KEMPPAINEN Iida, Kajaanin Judokerho

EP-30 (11)
1. TEPPO Ukko, Koyama, Rovaniemi
2. HAST Tim, Kita-Kan, Kemi
3. RAUMA Sisu, Kaustisen Pohjan-Vei
3. PIKKARAINEN Samu, Kita-Kan, Kemi
5. TUKIAINEN Kaapo, Byakuya, Sodankylä
5. MUOTKA Miko, Byakuya, Sodankylä
7. PASIUK Matvei, Murmansk
7. KOSKINIEMI Oriel, Kita-Kan, Kemi

EP-34 (6)
1. VIHANTO Iivari, Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti
2. PELTIHIN Dmitii, Apatity, JC N:o1
3. DRUZHININ Egor, Koyama, Rovaniemi

EP-38 (7)
1. RAUMA Pyry, Kaustisen Pohjan-Vei
2. LIPPONEN Toni, Kita-Kan, Kemi
3. TAMMELA Altti, Byakuya, Sodankylä
3. DE WIT Alexander, Byakuya, Sodankylä
5. JÄNKÄLÄ Antti, Byakuya, Sodankylä
5. TÖRMÄKANGAS Topias, Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti
7. PUTAANSUU Valtteri, Kita-Kan, Kemi

EP-42 (4)
1. EPIPFANOVSKII Makar, Apatity, JC N:o1
2. IIVARI Niklas, Koyama, Rovaniemi
3. EVANS Benjamin , Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti

EP-46 (3)
1. KORTESALMI Alex, Koyama, Rovaniemi
2. RYTINKI Eelis , Kita-Kan, Kemi
3. PASANIAKOVA Olegia, Murmansk

DT-28 (3)
1. YAKOVLEVA Daria, Murmansk
2. RACHKOVA Alena, Murmansk
3. ESKOLA Nea, Kita-Kan, Kemi

DT-32 (3)
1. KORHONEN Sinimaria, Kajaanin Judokerho
2. TÖRMÄKANGAS Olivia, Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti
3. LESKELÄ Helmi, Oulun Judokerho

DT-40 (3)
1. PELKONEN Ronja, Oulun Judokerho
2. TIKKANEN Tia-maria, Kajaanin Judokerho
3. HEUSALA Helena, Himangan JS

DP-30 (5)
1. SUKHIKH Danil, Murmansk
2. KETTUNEN Henrik, Kokkai-Kan, Tornio
3. JUNTUNEN Konsta, Kajaanin Judokerho

DP-34 (8)
1. LESKELÄ Otso, Oulun Judokerho
2. HOLAPPA Aaro, Koyama, Rovaniemi
3. LIPPONEN Pyry , Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti
3. KOIVURANTA Mika, Koyama, Rovaniemi

DP-38 (8)
1. KHIRCHILASHVILI Khirchla, Raahen Judo
2. MOISIO Niklas, Oulun Judokerho
3. RÖNTY Sami, Kajaanin Judokerho
3. TUOMIKOSKI Antti, Raahen Judo

DP-42 (6)
1. ERMAKOV Makar, Apatity, JC N:o1
2. HELANDER Ramon, Kokkai-Kan, Tornio
3. KOIVULA Jukka, Koyama, Rovaniemi
3. HEIKKINEN Kristian, Kajaanin Judokerho

DP-50 (5)
1. HARTIKAINEN Oskar, Hyvinkään JS
2. PIKKARAINEN Niklas, Kita-Kan, Kemi
3. PAUKKUNEN Lari , Oulun Judokerho
3. NAZMUTDINOV Kayum, Murmansk
5. WAGNER-PRENNER Henri, Koyama, Rovaniemi

CT-52 (2)
1. TIIRO Tanja, Kokkai-Kan, Tornio
2. KARVINEN Venla, Koyama, Rovaniemi

CP-34 (3)
1. SHELKIN Aleksandr, Apatity, JC N:o1
2. KIISKINEN Alex, Oulun Judokerho
3. SAARELA Markus, Oulun Judokerho

CP-42 (10)
1. KORHONEN Roope, Kajaanin Judokerho
2. LAINE Saku, Hämeenlinnan JS
3. VIITANIEMI Niko, Oulun Judokerho
3. KHIRCHILASHVILI Khirchla, Raahen Judo
5. HEINILÄ Saku, Hämeenlinnan JS
5. TUOMIKOSKI Antti, Raahen Judo
7. SÄKKINEN Miro, Oulun Judokerho
7. RYTKÖNEN Aleksi, Kita-Kan, Kemi

CP-46 (3)
1. NIEMI Santeri, Oulun Judokerho
2. IHME Eemeli, Oulun Judokerho
3. KERÄNEN Aatu, Kajaanin Judokerho

CP-50 (6)
1. DOGATKIN Evgenii, Murmansk
2. PALLARI Patrik, Oulun Judokerho
3. HARTIKAINEN Oskar, Hyvinkään JS
3. KOIVURANTA Timo, Koyama, Rovaniemi
5. ANKKURI Jani, Byakuya, Sodankylä
5. OIVO Veeti, Raahen Judo

CP-55 (5)
1. KURTTILA Henri, Raahen Judo
2. KOKKONIEMI Samuel, Kaustisen Pohjan-Vei
3. NAYMUSHIN Andrey, Murmansk

CP-60 (7)
1. PUURONEN Atte, Koyama, Rovaniemi
2. VASILIEV Vitaliy, Murmansk
3. AIKIO Oula, Byakuya, Sodankylä
3. RIMMISTÖ Kalle , Kokkolan Budo

BT-52 (5)
1. KOIVURANTA Heidi, Koyama, Rovaniemi
2. YLI-TORVI Juulia, Himangan JS
3. PAAVOLA Liina, Kaustisen Pohjan-Vei

BT-57 (3)
1. SAARENPÄÄ Essi, Himangan JS
2. MAJAVA Beata, Koyama, Rovaniemi
3. KORHONEN Meeri, Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti

BP-50 (3)
1. VÄRINEN Santeri, Koyama, Rovaniemi
2. UUSITALO Miika, Oulun Judokerho
3. NIEMI Santeri, Oulun Judokerho

BP-55 (4)
1. ÖSTERBACKA Mick, Kaustisen Pohjan-Vei
2. RASHKIN Artem, Murmansk
3. LINDE Lauri, Raahen Judo

BP-60 (4)
1. OLLI Arttu, Koyama, Rovaniemi
2. HAST Joona, Kita-Kan, Kemi
3. PAKONEN Joonas, Oulun Judokerho

BP-66 (7)
1. PAANANEN Jani, Iisalmen JS
2. KURICIN Dail, Apatity, JC N:o1
3. TEREZUK Vladislav, Apatity, JC N:o1
3. IMPOLA Jonne, Raahen Judo

N-52 (4)
1. YLI-TORVI Juulia, Himangan Judoseura
2. HEIKKINEN Miia, Kajaanin Judokerho
3. SAARENPÄÄ Essi, Himangan JS

M-55 (4)
1. RONKAINEN Saku, Oulun Judokerho
2. TÄHTIAARI Joni, Koyama, Rovaniemi
3. LINDE Lauri, Raahen Judo

M-73 (7)
1. JUSSILA Jere, Oulun Judokerho
2. TAPIO Joonas, Oulun Judokerho
3. PIRTTIKANGAS Janne, Kita-Kan, Kemi
3. KARVINEN Niko, Hauve-kan, Haukipudas

M-90 (6)
1. ARCHAKOV Husein, Oulun Judokerho
2. SANATULLIN Ramil, Apatity, JC N:o1
3. PITKÄNEN Mika, Oulun Judokerho
3. PÄÄKKÖ Lauri, Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti

M-100 (3)
1. HEIKKINEN Juho, Kita-Kan, Kemi
2. PIKKARAINEN Ari, Kita-Kan, Kemi
3. PÄÄKKÖ Lauri, Sotkamon Tsuyoi, Vuokatti

    Jaa Facebookissa