Genelec Turnaus 16.11.2013 Iisalmi

Mukana 101 kilpailijaa 17 seurasta.

ET-32 (4)
1. KORHONEN Aada Kajaanin Judokerho/F
2. NARVA Ada Oulun Judokerho/FIN
3. NYKÄNEN Ella Yama-Arashi/FIN
ET-40 (4)
1. KORHONEN Sinimaria Kajaanin Judokerho/F
2. NARVA Anni Oulun Judokerho/FIN
3. EVANS Lidia Sotkamon Tsuyoi/FIN
EP-27 (2)
1. ELISEEV Nikolay Sakura/FIN
2. RAJAKANGAS Kristian Iisalmen JS/FIN
EP-30 (2)
1. KOPONEN Eemil Tomodachi/FIN
2. MONTONEN Jesse Iisalmen JS/FIN
EP-42 (8)
1. VIHANTO Iivari Sotkamon Tsuyoi/FIN
2. SIMONEN Timi Yama-Arashi/FIN
3. LOUKASMÄKI Joel Sotkamon Tsuyoi/FIN
3. SÄISÄ Verneri Iisalmen JS/FIN
5. TÖRMÄKANGAS Topias Sotkamon Tsuyoi/FIN
5. SMIRIN Igor Sakura/FIN
7. FEODOROFF Aleksi Tomodachi/FIN
7. EVANS Benjamin Sotkamon Tsuyoi/FIN
DT-36 (4)
1. ESKOLA Nea Kita-Kan/FIN
2. AIRAKSINEN Veera Oulun Judokerho/FIN
3. KANKAINEN Venla Sotkamon Tsuyoi/FIN
DT-44 (4)
1. TIKKANEN Tia-Maria Kajaanin Judokerho/F
2. PÖYSTI Pia Yama-Arashi/FIN
3. POHJOLA Emma Yama-Arashi/FIN
DP-30 (2)
1. PULKKINEN Aatu Sakura/FIN
2. SERGEEV Matvey Sakura/FIN
DP-34 (4)
1. JUNTUNEN Konsta Kajaanin Judokerho/F
2. KAIKKONEN Veeti Oulun Judokerho/FIN
3. AIRAKSINEN Aapo Oulun Judokerho/FIN
DP-38 (6)
1. OJALA Jaakko Yama-Arashi/FIN
2. RÖNTY Sami Kajaanin Judokerho/F
3. LIPPONEN Pyry Sotkamon Tsuyoi/FIN
3. LESKELÄ Otso Oulun Judokerho/FIN
DP-42 (3)
1. MOISIO Niklas Oulun Judokerho/FIN
2. TIHINEN Ville Oulun Judokerho/FIN
3. KUISMIN Väinö Shiranami/FIN
DP-50 (7)
1. MÄÄTTÄ Oskari Koyama/FIN
2. SUOKANERVA Atte Koyama/FIN
3. HEIKKINEN Kristian Kajaanin Judokerho/F
3. SALLINEN Onni Yama-Arashi/FIN
CT+57 (2)
1. KORHONEN Meeri Sotkamon Tsuyoi/FIN
2. PAKSUNIEMI Jenny Koyama/FIN
CT-57 (3)
1. MAJAVA Beata Koyama/FIN
2. PÖYSTI Ida Yama-Arashi/FIN
3. HAAPANEN Miina-Maarukka Koyama/FIN
CP-38 (3)
1. OVASKAINEN Kaarle Sakura/FIN
2. KIISKINEN Alex Oulun Judokerho/FIN
3. SAARELA Markus Oulun Judokerho/FIN
CP-46 (3)
1. VIITANIEMI Niko Oulun Judokerho/FIN
2. VIHANTO Erno Sotkamon Tsuyoi/FIN
3. SAUKKONEN Johanna Oulun Judokerho/FIN
CP-50 (2)
1. IHME Eemeli Oulun Judokerho/FIN
2. KARJALAINEN Eerik Pikadon/FIN
CP-55 (3)
1. SYVÄNIEMI Juho Kajaanin Judokerho/F
2. KAKKO Toni Oulun Judokerho/FIN
3. PENTTINEN Matias Sotkamon Tsuyoi/FIN
CP-60 (5)
1. PUURONEN Atte Koyama/FIN
2. HYNNINEN Santeri Pikadon/FIN
3. KAARETKOSKI Eemeli Koyama/FIN
CP+66 (3)
1. LAMBACKA Markus Koyama/FIN
2. PAKSUNIEMI Joonas Koyama/FIN
3. RÄSÄNEN Santtu Kippon/FIN
BT+63 (2)
1. VALOLAHTI Aino Koyama/FIN
2. PUUSTINEN Petra Yanagi/FIN
BP-55 (3)
1. VÄRINEN Santeri Koyama/FIN
2. VIITANIEMI Niko Oulun Judokerho/FIN
3. VÄISÄNEN Juho Iisalmen Judoseura
BP-66 (5)
1. PAANANEN Jani Iisalmen JS/FIN
2. KESTI Jere Darmakai/FIN
3. KOISTINEN Lari Tomodachi/FIN
BP-81 (5)
1. IMPOLA Jonne Raahen Judo/FIN
2. LAMBACKA Markus Koyama/FIN
3. RAERINNE Krister Iisalmen JS/FIN
N-70 (2)
1. HEIKKINEN Miia Kajaanin Judokerho/F
2. JAAKKONEN Pia Sakura/FIN
M+81 (6)
1. VERNER Premysl Kajaanin Judokerho/F
2. PAUKKU Eelis Koyama/FIN
3. HEIKKINEN Atte Iisalmen JS/FIN
3. KORHONEN Antti Shiranami, Lapinlahti
M-73 (4)
1. PAANANEN Jani Iisalmen JS/FIN
2. RAERINNE Krister Iisalmen JS/FIN
3. KOISTINEN Lari Tomodachi/FIN

    Jaa Facebookissa