European Cup 21.-22.9.2013 Tampere

Ottelukaaviot ja tilastot täällä.

 

Miehet alle 60 kg
1.  CADOUX-DUC, Thomas (FRA) 
2.  BALATKHANOV, Vadud (FIN) 
3.  KLOKOV, Andrej (LTU) 
3.  LUNDQVIST, Alexander (SWE) 
5.  MAGERS, Andrejs (LAT) 
5.  MGDSYAN, Ervand (RUS) 
7.  MARTIN, James (GBR) 
7.  REINVALL, Juho (FIN) 

Miehet alle 66 kg
1.  LEWINSKI, Grzegorz (POL) 
2.  BEKULOV, Roman (RUS) 
3.  MAXIM, Kuznetsov (RUS) 
3.  TEMIROV, Timur (RUS) 
5.  BOUCHER, Mathias (FRA) 
5.  VELICHKO, Alexey (RUS) 
7.  BEN ALI, Farid (FRA) 
7.  MAGAMEDOV, Teymur (RUS) 

Miehet alle 73 kg
1.  KURZHEV, Uali (RUS) 
2.  LAAMANEN, Eetu (FIN) 
3.  NANIY, Mikhail (RUS) 
3.  VAN T WESTENDE, Sam (NED) 
5.  PUZYR, Filip (POL) 
5.  TJEERDSMA, Tjeerd (NED) 
7.  FORTIN-DEMERS, Michael (CAN) 
7.  MEZZADRA, Alfredo (ITA) 

Miehet alle 81 kg
1.  SALEJEV, Jevgeni (EST) 
2.  NIKIFOROV, Anton (RUS) 
3.  MAKARYAN, Georgy (RUS) 
3.  MICCOLI, David (NED) 
5.  AZOULA, Walter (FRA) 
5.  SCHOL, Melvin (NED) 
7.  DROUX, Florian (SUI) 
7.  SOMMER, Dominik (SUI) 

Miehet alle 90 kg
1.  VAN DEN BRINK, Remco (NED) 
2.  MARMELJUK, Aleksander (EST) 
3.  ALLI, Jaakko (FIN) 
3.  ZARZECZNY, Jakub (POL) 
5.  GRACHEV, Aleksander (RUS) 
5.  INGRAM, Samuel (GBR) 
7.  BEKKER, Taavi (EST) 
7.  VARNAS, Ovidijus (LTU) 

Miehet alle 100 kg
1.  SITIMOV, Azamat (RUS) 
2.  MINASKIN, Grigori (EST) 

Miehet yli 100 kg
1.  METTIS, Juhan (EST) 
2.  PANIN, Artem (RUS) 
3.  ZABARSKAS, Zilvinas (LTU) 

Naiset alle 48 kg
1.  PERSIDSKAYA, Mariya (RUS) 
2.  TJOKROATMO, Mandy (NED) 
3.  JOPEK, Barbara (POL) 
3.  LAAKKONEN, Tea (FIN) 
5.  DEMINTSEVA, Evgeniya (RUS) 
7.  TKACHENKO, Elena (RUS) 

Naiset alle 52 kg
1.  TOVSTETSKAYA, Antonina (RUS) 
2.  MOLCHANOVA, Polina (RUS) 
3.  CLARK, Samantha (GBR) 
3.  FRANCIS-METHOT, Audree (CAN) 
5.  APPENZELLER, Svenja (SUI) 
5.  GROU, Elodie (FRA) 

Naiset alle 57 kg
1.  ELLIOT, Shirley (FRA) 
2.  INGLIS, Stephanie (GBR) 
3.  POLIKARPOVA, Anastasia (RUS) 
3.  TSCHOPP, Evelyne (SUI) 
5.  FREY, Kathrin (SUI) 
5.  KOSTENKO, Maria (RUS) 
7.  IKALA, Anni (FIN) 

Naiset alle 63 kg
1.  HENNINK, Antoinette (NED) 
2.  WICHERS, Jennifer (NED) 
3.  GIER DE, Marit (NED) 
3.  SURAKATOVA, Pari (RUS) 
5.  CLARK, Sarah (GBR) 
5.  VALKOVA, Ekaterina (RUS) 
7.  LOUCHEZ, Clementine (FRA) 
7.  RUIZ, Julia (FRA) 

Naiset alle 70 kg
1.  PROKOPENKO, Alena (RUS) 
2.  ARTOSHINA, Olga (RUS) 
3.  DONKERS, Evelien (NED) 
3.  TALACH, Karolina (POL) 
5.  GABRIEL, Desiree (SUI) 
5.  MUELLER, Christina (GER) 
7.  DIEDRICH, Szaundra (GER) 

Naiset alle 78 kg
1.  POGORZELEC, Daria (POL) 
2.  BOERS, Linda (NED) 
3.  ZIECH, Maike (GER) 

Naiset yli 78 kg
1.  NAGOROVA, Aydana (RUS) 
2.  PAKENYTE, Santa (LTU) 
3.  WEISS, Carolin (GER) 

    Jaa Facebookissa