Eden Shiai, Tampere

Eden Shiai, 5.10.2013 Tampere

Yhteensä 319 kilpilij 47 seurasta.

Ottelukaavioita ja tilastoja osoitteessa www.judoshiai.fi

ET-28 (5)
1. NIKKILÄ Erica Nokian Judo
2. SIREN Nea Fudoshin, Pori
3. HAUKKALA Iida-Maria Seinäjoen JS
ET-32 (8)
1. SALONEN Pihla Fudoshin, Pori
2. ÖSTERLUND Daniela Chikara, Helsinki
3. STROM Marianna Lahden JS
3. SALASMAA Ronja Chikara, Helsinki
5. ERKKILÄ Isla Fudoshin, Pori
5. HONKO Kaisla Tampereen Judo
7. LAHTI Gia Rauman JS Samurai
7. VIINAMÄGI Jasmin Ookami
ET-36 (2)
1. BALATKHANOVA Heda Meido-kan
2. IIVONEN Ella Fudoshin, Pori
ET-44 (2)
1. HEINONEN Emilia Orimattilan JS
2. PAAVILAINEN Emma Turun JS
EP-27 (6)
1. KAURANEN Anton Nokian Judo
2. TARKKIO Vikke Fudoshin, Pori
3. MÄKELÄ Mikke Nokian Judo
3. GUTMANN Kaspar Tarto Do
EP-30 (6)
1. KUJANHAARA Joonatan Chikara, Helsinki
2. JAAKONSAARI Jere Fudoshin, Pori
3. LUKAS Ats Tarto Do
3. PÄIVIÖ Patrik Riihimäen JS
EP-34 (8)
1. LEPPÄLÄ Joona Pingviinit, Nurmijärvi
2. JULKUNEN Marcus Hyvinkään JS
3. KALA Ville Chikara, Helsinki
3. NOORSALU Harry Tarto Do
5. LAHTINEN Aatu Hämeenlinnan JS
5. PUNGA Sander Tarto Do
7. PELTOLA Antto Samurai, Valkeakoski
7. PARKKONEN Leevi Fudoshin, Pori
EP-38 (5)
1. KANERVA Veeti Kirkkonummen JS
2. MAKKONEN Joel Nummelan Judo
3. KUBAEV Hamzat Tampereen Judo
EP-42 (5)
1. JALAKAS Ronan Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. LAAKSO Veeti Nokian Judo
3. ARO Joni Ju Shin Kan, Ähtäri
EP+50 (3)
1. NYMAN Joel Bodonos, Kerava
2. RAHUORG Martin Ookami
3. MIKKOLA Veeti-Waltteri Tampereen Judo
DT-32 (3)
1. SALASMAA Ronja Chikara, Helsinki
2. ÖSTERLUND Daniela Chikara, Helsinki
3. LAHTI Gia Rauman JS Samurai
DT-40 (8)
1. SUNDBERG Susanna Hontai Judo, Helsinki
2. SUNDBERG Jenni Hontai Judo, Helsinki
3. KESÄLÄ Eevi Judo-Kan, Espoo
3. BALATKHANOVA Enisa Meido-kan
5. HEINONEN Emilia Orimattilan JS
5. HEUSALA Helena Himangan JS
7. PÖYSTI Pia Yama-Arashi, Varkaus
7. IIVONEN Ella Fudoshin, Pori
DT-44 (3)
1. VAHE Lotta Orimattilan JS
2. TSVETKOVA Alina Tarto Do
3. POHJOLA Emma Yama-Arashi, Varkaus
DT-52 (2)
1. SÖDERHOLM Anni Lahden JS
2. NIEMI Ronja Oulun Judokerho
DT+52 (8)
1. UUSITALO Tiia Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. LEPPÄNIEMI Vilma Lappajärven Veikot
3. PÖYSTI Ida Yama-Arashi, Varkaus
3. EVÄLÄ Jenni Lappajärven Veikot
5. SUNDBERG Minttu Hontai Judo, Helsinki
5. METSLA Leona Hyvinkään JS
7. MARTTILA Lotta Turun JS
7. PENTTI Fanny Hämeenlinnan JS
DP-30 (8)
1. JAAKONSAARI Jere Fudoshin, Pori
2. KUJANHAARA Joonatan Chikara, Helsinki
3. TARKKIO Vikke Fudoshin, Pori
3. SALONEN Pihla Fudoshin, Pori
5. LUKAS Ats Tarto Do
5. PÄIVIÖ Patrik Riihimäen JS
7. HOLTSMEIER Oliver Tarto Do
7. GUTMANN Kaspar Tarto Do
DP-34 (9)
1. PAVLOV Patrick Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. HEIKKINEN Urho Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. PELKONEN Kasper Nokian Judo
3. JOKINEN Juuso Bodonos, Kerava
5. PUNGA Sander Tarto Do
5. LEPPÄLÄ Joona Pingviinit, Nurmijärvi
7. AUTIO Veeti Ju Shin Kan, Ähtäri
7. NOORSALU Harry Tarto Do
DP-38 (10)
1. DJOUKAEV Turpal Hämeenlinnan JS
2. KANERVA Veeti Kirkkonummen JS
3. KHAZIEV Artur Chikara, Helsinki
3. SUUTARINEN Pyry Ju Shin Kan, Ähtäri
5. VIRTA Samuel Hyvinkään JS
5. LEPPÄLÄ Jaani Pingviinit, Nurmijärvi
7. HIETANEN Joel Tampereen Judo
7. KANKKUNEN Konsta Nokian Judo
DP-42 (10)
1. HOLOPAINEN Jussi Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. PAJARI Vili Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. LAHTINEN Tuukka Hämeenlinnan JS
3. HAKKARAINEN Santeri Jigotai, Jyväskylä
5. AZIZ Zico Lahden JS
5. MÄKELÄ Juho Tampereen Judo
7. IHANAMÄKI Eetu Nokian Judo
7. HEINONEN Henry Orimattilan JS
DP-46 (9)
1. KANEVETS Artur Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. LIIMATAINEN Joe Meido-kan
3. SELYANIN Fedor Chikara, Helsinki
3. TALVITIE Lassi Hämeenlinnan JS
5. NIEMI Leevi Ju Shin Kan, Ähtäri
5. KULMALA Rasmus Tampereen Judo
7. PAAVILAINEN Matias Turun JS
7. LEHTI Leo Pingviinit, Nurmijärvi
DP-50 (4)
1. TARMA Markus Jukara
2. PLOOM Albert Ookami
3. PUIKKONEN Aapo Tampereen Judo
DP-55 (2)
1. TIITU Arttu Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. JOKINEN Severi Maskun Tempo
DP+55 (4)
1. NIEMI Juho Tampereen Judo
2. KULMALA Roni Tampereen Judo
3. KOMULAINEN Jarkko Fudoshin, Rauma
CT+57 (3)
1. JOKINEN Noora Bodonos, Kerava
2. KEITAANNIEMI Tinja Bodonos, Kerava
3. KAUHANEN Viivi Hämeenlinnan JS
CT-44 (3)
1. SALASMAA Jasmi Chikara, Helsinki
2. TSVETKOVA Alina Tarto Do
3. HEUSALA Helena Himangan JS
CT-48 (4)
1. OJURI Veera Orimattilan JS
2. LAMBERG Elise Hämeenlinnan JS
3. MATTILA Sonja Tampereen Judo
CT-52 (4)
1. SEPPÄ Sanni Fudoshin, Pori
2. OJALA Jonna Yama-Arashi, Varkaus
3. HONKO Helmi Tampereen Judo
CT-57 (6)
1. JOKINEN Noora Bodonos, Kerava
2. KUJANSUU Elviira Fudoshin, Pori
3. KEITAANNIEMI Tinja Bodonos, Kerava
3. NYKÄNEN Noora Holjutai, Hollola
CP-38 (10)
1. AHONEN Joni Orimattilan JS
2. DJOUKAEV Turpal Hämeenlinnan JS
3. PAVLOV Patrick Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. TOOMEOJA Andri Ookami
5. UUSITALO Toni Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. NOORSALU Henri Tarto Do
7. MALKKI Kasperi Yama-Arashi, Varkaus
7. LEPPÄLÄ Jaani Pingviinit, Nurmijärvi
CP-42 (6)
1. OINAS William Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. PAJARI Vili Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. NIITYNPÄÄ Roni Maskun Tempo
3. PULKKA Jens Jukara
CP-46 (8)
1. KORHONEN Roope Kajaanin Judokerho
2. KANEVETS Rainer Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. LIIMATAINEN Joe Meido-kan
3. HUKKANEN Ville Chikara, Helsinki
5. PETERSON Martin Ookami
5. SUUTARINEN Iiro Ju Shin Kan, Ähtäri
7. SALONEN Rasmus Fudoshin, Pori
7. VIITANIEMI Niko Oulun Judokerho
CP-50 (14)
1. RÖNKKÖ Kevin Orimattilan JS
2. LAHTINEN Jere Hämeenlinnan JS
3. NIEMI Santeri Oulun Judokerho
3. TARMA Markus Jukara
5. IHME Eemeli Oulun Judokerho
5. PERELSTEIN Markus Ookami
7. LEPPÄLÄ Rasmus Chikara, Helsinki
7. PLOOM Albert Ookami
CP-55 (11)
1. RÖNKKÖ Thomas Orimattilan JS
2. ABUBAKAROV Iljas Tarto Do
3. HEINONEN Eetu Meido-kan
3. HIILAMO Tuomas Chikara, Helsinki
5. KOKKONIEMI Samuel Kaustisen Pohjan-Vei
5. KUBAEV Sayd-Arbi Tampereen Judo
7. LAHTINEN Tuukka Tampereen Judo
7. TIITU Arttu Tikkurilan Judokat, Vantaa
CP-60 (8)
1. KEINÄNEN Niko Pingviinit, Nurmijärvi
2. SÄRKILÄ Tuomas Himangan JS
3. RIMMISTÖ Kalle Kokkolan Budo
3. LEPING Erik Ookami
5. SAARINEN Tomas Rauman JS Samurai
5. VAINIO Oskari Ippon Loimaa
7. KOJO Elias Ippon Loimaa
7. ERONEN Sakari Tampereen Judo
CP-66 (2)
1. KESÄLÄ Aake Judo-Kan, Espoo
2. TORNIAINEN Elis Maskun Tempo
CP+66 (6)
1. SÜLLUSTE Sven-Magnus Ookami
2. LAAKKONEN Elmeri Nokian Judo
3. LINDEMAN Roger Tampereen Judo
3. LEPISTÖ Patrik Tampereen Judo
BT-52 (3)
1. PAAVOLA Liina Kaustisen Pohjan-Vei
2. SEPPÄ Sanni Fudoshin, Pori
3. MALKKI Noora Yama-Arashi, Varkaus
BT-56 (5)
1. JOKINEN Noora Bodonos, Kerava
2. ELONEN Heidi Orimattilan JS
3. SAARENPÄÄ Essi Himangan JS
BT-59 (6)
1. MATIKAINEN Pihla Maskun Tempo
2. VEIJALAINEN Henna Orimattilan JS
3. SIIVONEN Sini-Tuuli Maskun Tempo
3. KEITAANNIEMI Tinja Bodonos, Kerava
BT-AVOIN (5)
1. JOKINEN Noora Bodonos, Kerava
2. MATIKAINEN Pihla Maskun Tempo
3. MÄGEDI Katrin Ookami
BP-45 (4)
1. HUKKANEN Ville Chikara, Helsinki
2. SALASMAA Jasmi Chikara, Helsinki
3. NIITYNPÄÄ Roni Maskun Tempo
BP-50 (3)
1. LAHTINEN Jere Hämeenlinnan JS
2. NIEMI Santeri Oulun Judokerho
3. LEPPÄLÄ Rasmus Chikara, Helsinki
BP-55 (7)
1. HEINONEN Eetu Meido-kan
2. MYLLYMÄKI Maxim Judo-Kan, Espoo
3. KETTUNEN Casper Lahden JS
3. KOKKONIEMI Samuel Kaustisen Pohjan-Vei
BP-60 (5)
1. YLITALO Joel Meido-kan
2. HELASMO Jose Maskun Tempo
3. KEINÄNEN Niko Pingviinit, Nurmijärvi
BP-66 (12)
1. RAMADAN Amir Judo-Kan, Espoo
2. TORNIAINEN Evert Maskun Tempo
3. ROOTALU Mattias Ookami
3. TUURALA Henri Raision Ryhti
5. LE BRICON Samuel Helsingin JudoSport
5. KESÄLÄ Aake Judo-Kan, Espoo
7. MUJUNEN Joosua Chikara, Helsinki
7. METSÄNKYLÄ Joona Waseda-Club, Uusikaupunki
BP-73 (4)
1. RÄTY Joona Oulun Judokerho
2. ALANKO Matias Seibukan, Kurikka
3. OJURI Eemeli Orimattilan JS
BP-81 (4)
1. PONSI Sami Chikara, Helsinki
2. LEPPÄLÄ Jere Pingviinit, Nurmijärvi
3. MÄKELÄ Heikki Heinolan Judo
N-56 (5)
1. KAIPONEN Taina Finndai, Helsinki
2. HALTTUNEN Tiia-Mari Darmakai, Laukaa
3. OJANEN Suvi Maskun Tempo
N-59 (5)
1. MATIKAINEN Pihla Maskun Tempo
2. KAUTTO Emilia Lappajärven Veikot
3. EKROTH Katri Hämeenlinnan JS
N-AVOIN (2)
1. MÄGEDI Katrin Ookami
2. VON MARTENS Mirja Judo-Kan, Espoo
M-66 (7)
1. ROOTALU Mattias Ookami
2. PITKÄNEN Jesse Shisei, Turku
3. VON MARTENS Robert Judo-Kan, Espoo
3. TAMMEMÄE Oscar Ookami
M-73 (10)
1. WEITZ Philipp Tampereen Judo
2. SAARI Miro Tampereen Judo
3. SIF Enrico Alex Kristowe Ookami
3. PEKKALA Tuomas Tampereen Judo
5. AHONEN Anssi Jigotai, Jyväskylä
5. HALME Kimmo Shisei, Turku
7. HUUSKO Ari Nokian Judo
7. LANTA Vojtech Shisei, Turku
M-81 (12)
1. LEPPÄLÄ Jere Pingviinit, Nurmijärvi
2. KORTETMÄKI Aki Tampereen Judo
3. PONSI Sami Chikara, Helsinki
3. MUITTARI Sami Darmakai, Laukaa
5. TALVITIE Mikko Hämeenlinnan JS
5. TAIMI Joonas Darmakai, Laukaa
7. MÄKELÄ Heikki Heinolan Judo
7. WAHLBERG Anders Shisei, Turku
M-100 (5)
1. KOSKELO Vesa Kajaanin Judokerho
2. KASKISTO Juhani Fudoshin, Rauma
3. HAUKKALA Tero Seinäjoen JS

    Jaa Facebookissa