Eden Shiai 12.9.2015 Tampere

Mukana 267 kilpailijaa 41 seurasta.

Ottelukaaviot ja tilastos Judoliiton palvelusta klikkaamalla tästä.

Tulokset

T11-28 (2)
1. Senni SÄILÄKIVI Nummelan Judo
2. Senja KARINKANTA Tampereen Judo
T11-32 (3)
1. Riina MYLLYLÄ Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Milla VAINIOLA Tampereen Judo
3. Ella HARELL Porin JS Fudoshin
T11-36 (3)
1. Noora HARJU Seinäjoen JS
2. Jenna-Liisa NIRHOLA Nummelan Judo
3. Ella NYKÄNEN Yama-Arashi, Varkaus
T11-40 (4)
1. Emmi HARELL Porin JS Fudoshin
2. Jekaterina BRJAKINA Audentese Spordiklub
3. Enna NIEMINEN Orimattilan JS
T11-44 (2)
1. Tilda TORKKOLA Tampereen Judo
2. Eve PÖYSTI Yama-Arashi, Varkaus
P11-43 (7)
1. Jevgeni LADÕGIN Audentese Spordiklub
2. Suleiman OZDOEV Chikara, H:ki
3. Oiva OJALA Hämeenlinnan JS
3. Aleksi HUKKANEN Chikara, H:ki
P11-27 (6)
1. Franz Steven SAARM Tarto Do
2. Walter PAJAMÄKI Tyrvään Juro
3. Eino ALAKOSKI Tampereen Judo
3. Toni KUOSA Tampereen Judo
P11-30 (12)
1. Nikita MONTONEN Kotkan JS
2. Antton JÄRNSTEDT Raision Ryhti
3. Saku MÄÄTTÄ Tyrvään Juro
3. Saad DIKAJEV Audentese Spordiklub
5. Joona VIITANEN Chikara, H:ki
5. Rasmus SORSA Nummelan Judo
7. Elias TALA Tyrvään Juro
7. Jenna KUOSMANEN Bodonos, Kerava
P11-34 (10)
1. Justus OJANNE Tyrvään Juro
2. Tuomas KEKKI Porin JS Fudoshin
3. Isla ERKKILÄ Porin JS Fudoshin
3. Oliver HOLTSMEIER Tarto Do
5. Oskari HEISKANEN Joutsan Tarmo
5. Joona HAKKARAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. Vallu NÄTTYLÄ Jushinkan, Ähtäri
7. Niklas LINDSTRÖM Raision Ryhti
P11-38 (10)
1. Emir DIKAJEV Audentese Spordiklub
2. Konsta PUOTTULA Maskun Tempo
3. Jesse JAAKONSAARI Porin JS Fudoshin
3. Kert Ermon MIILO Audentese Spordiklub
5. Joonatan KORPIJÄRVI Kejubo, Keuruu
5. Atte MUITTARI Laukaan Darma-Kai
7. Miika MUSTONEN Hämeenlinnan JS
7. Kristofer PERTELSON Chikara, H:ki
P11-50 (2)
1. Oliver PURHONEN Meido-Kan, H:ki
2. Laura HANHELA Orimattilan JS
T13-40 (3)
1. Emmi HARELL Porin JS Fudoshin
2. Daniela ÖSTERLUND Chikara, H:ki
3. Jamina NÄTTYLÄ Jushinkan, Ähtäri
T13-44 (3)
1. Heda BALATKHANOVA Meido-Kan, H:ki
2. Ella LAVIKAINEN Orimattilan JS
3. Janette SEERMANN Tarto Do
T13-48 (5)
1. Kristina BRJAKINA Audentese Spordiklub
2. Emilia HEINONEN Orimattilan JS
3. Vilena ARSHAKYAN Audentese Spordiklub
T13+52 (2)
1. Jonna VIREN Orimattilan JS
2. Eveliina TALVITIE Maskun Tempo
P13-30 (4)
1. Saad DIKAJEV Audentese Spordiklub
2. Riina MYLLYLÄ Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Otso SEPPÄLÄ Maskun Tempo
P13-34 (10)
1. Patrik PÄIVIÖ Riihimäen JS
2. Anton KAURANEN Nokian Judo
3. Mikke MÄKELÄ Tampereen Judo
3. Isla ERKKILÄ Porin JS Fudoshin
5. Louna-Lumia SEIKKULA Koyama, Rovaniemi
5. Nea SIREN Porin JS Fudoshin
7. Justus OJANNE Tyrvään Juro
7. Oliver HOLTSMEIER Tarto Do
P13-38 (9)
1. Pihla SALONEN Porin JS Fudoshin
2. Marianna STROM Lahden JS
3. German PETENBERG Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Niilo LATTU Shirokawa, Porvoo
5. Jere JAAKONSAARI Porin JS Fudoshin
5. Ville KALA Chikara, H:ki
7. Henri SUOJANEN Tampereen Judo
7. Vladislav KOPRANEN Tampereen Judo
P13-42 (9)
1. Viljar LIPARD Audentese Spordiklub
2. Konrad KUMM Audentese Spordiklub
3. Joonatan KUJANHAARA Chikara, H:ki
3. Valentin NIKOLSKI Audentese Spordiklub
5. Veeti KANERVA Kirkkonummen JS
5. Vili POHJOLA Jyväskylä Jigotai
7. Marcus JULKUNEN Hyvinkään Judoseura
P13-46 (9)
1. Victor KASURINEN Shirokawa, Porvoo
2. Verneri KERO Maskun Tempo
3. Jenni SUNDBERG Hontai Judo, H:ki
3. Ismail VEDZIZNEV Chikara, H:ki
5. Markus REDSVEN Mikkelin Judo
5. Joona LEPPÄLÄ Ping-Viinit, Nurmijä
7. Olli OJALA Hämeenlinnan JS
7. Nuutti AHOLAINEN Nummelan Judo
P13-50 (2)
1. Timi SIMONEN Yama-Arashi, Varkaus
2. Oliver PURHONEN Meido-Kan, H:ki
P13-55 (3)
1. Elias KUOPPALA Chikara, H:ki
2. Väinö SEPPÄLÄ Maskun Tempo
3. Rasmus KULMALA Tampereen Judo
P13+55 (3)
1. Kabriel KIRNA Tarto Do
2. Rasmus KULMALA Tampereen Judo
3. Väinö SEPPÄLÄ Maskun Tempo
T15-44 (3)
1. Frida LAXEN Kirkkonummen JS
2. Jenni SUNDBERG Hontai Judo, H:ki
3. Janette SEERMANN Tarto Do
T15-48 (7)
1. Susanna SUNDBERG Hontai Judo, H:ki
2. Enisa BALATKHANOVA Meido-Kan, H:ki
3. Kristina BRJAKINA Audentese Spordiklub
3. Ronja MIEKKALEHTO Chikara, H:ki
T15-52 (2)
1. Venla LAIHO Nummelan Judo
2. Celina LUNDBERG Maskun Tempo
T15-57 (5)
1. Saana SYRJÄMÄKI Maskun Tempo
2. Marleen MIKK Audentese Spordiklub
3. Aino ASKLÖF Kirkkonummen JS
T15-63 (3)
1. Katri RAVEALA Chikara, H:ki
2. Lotta VAHE Orimattilan JS
3. Tiia UUSITALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
T15+63 (4)
1. Minttu SUNDBERG Hontai Judo, H:ki
2. Ida PÖYSTI Yama-Arashi, Varkaus
3. Mila VALIMA Hyvinkään Judoseura
P15-38 (2)
1. Marcus SAKSLADU Audentese Spordiklub
2. Pihla SALONEN Porin JS Fudoshin
P15-42 (10)
1. Valentin NIKOLSKI Audentese Spordiklub
2. Viljar LIPARD Audentese Spordiklub
3. Artemi LARIONOV Audentese Spordiklub
3. Siim KALMUS Tarto Do
5. Konrad KUMM Audentese Spordiklub
5. Joonatan KUJANHAARA Chikara, H:ki
7. Atte RANTALAINEN Mikkelin Judo
7. Myrsky ALATALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
P15-46 (6)
1. Daniil SUSI Meido-Kan, H:ki
2. Joonatan KALDMA Tarto Do
3. Mika TYYSKÄ Mikkelin Judo
3. Paavo SNICKER Mikkelin Judo
P15-50 (6)
1. Artur KANEVETS Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Jussi HOLOPAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Henri HEINONEN Orimattilan JS
3. Eino ELO Fudoshin Rauma
P15-55 (15)
1. William OINAS Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Konsta KOIVISTO Vantaan Jukara
3. Denijel NURIEV Audentese Spordiklub
3. Turpal DJOUKAEV Hämeenlinnan JS
5. Lassi TALVITIE Hämeenlinnan JS
5. Santeri HAKKARAINEN Jyväskylä Jigotai
7. Patrick PAVLOV Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. Mikael MCLACHLAN Meido-Kan, H:ki
P15-60 (7)
1. Joe LIIMATAINEN Meido-Kan, H:ki
2. Markus TARMA Meido-Kan, H:ki
3. Nico VIRTA Meido-Kan, H:ki
3. Ragnar KABULOV Tarto Do
P15-66 (5)
1. Arttu TIITU Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Juho HYRY Meido-Kan, H:ki
3. Jarkko KOMULAINEN Fudoshin Rauma
P15+66 (4)
1. Armen MOVSISJAN Audentese Spordiklub
2. Zakaria BOUZADA Chikara, H:ki
3. David POGOSSIAN Audentese Spordiklub
T18-52 (2)
1. Emma PIRI Meido-Kan, H:ki
2. Lisa KURVINEN Orimattilan JS
T18-57 (4)
1. Sini OINONEN Hämeenlinnan JS
2. Nea PÖYSTI Yama-Arashi, Varkaus
3. Sara MISRI Meido-Kan, H:ki
T18-63 (2)
1. Katri RAVEALA Chikara, H:ki
2. Tiia-Maria KUOSA Tampereen Judo
P18-74 (4)
1. Armen MOVSISJAN Audentese Spordiklub
2. Joonatan HAAPANEN Koyama, Rovaniemi
3. Niko PELLONPÄÄ Raahen Judo
P18-50 (3)
1. Toni UUSITALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Joonatan KALDMA Tarto Do
3. Kasperi MALKKI Yama-Arashi, Varkaus
P18-55 (5)
1. Konsta KOIVISTO Vantaan Jukara
2. Silver KÄNNA Tarto Do
3. Patrick PAVLOV Tikkurilan Judokat, Vantaa
P18-60 (9)
1. Joe LIIMATAINEN Meido-Kan, H:ki
2. Markus TARMA Meido-Kan, H:ki
3. Rasmus SALONEN Porin JS Fudoshin
3. Rainer KANEVETS Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Ilari JOKINEN Nokian Judo
5. Roope KUUSAMO Nummelan Judo
7. Roni NIITYNPÄÄ Maskun Tempo
7. Joonas KOIVUROVA Koyama, Rovaniemi
P18-66 (7)
1. Tuukka LAHTINEN Tampereen Judo
2. Iljas ABUBAKAROV Tarto Do
3. Mikko LINNAKOSKI Nummelan Judo
3. Iisak HAUKKALA Seinäjoen JS
P18+81 (2)
1. Ervin HAINLA Audentese Spordiklub
2. Cristian PESSI Suomen Kamppailu-urh
N-63 (1)
1. Tiia-Maria KUOSA Tampereen Judo
N-AVOIN (2)
1. Elina LEHTONEN Kejubo, Keuruu
2. Tiia-Maria KUOSA Tampereen Judo
M-73 (4)
1. Joonas VARTIAIEN Shirokawa, Porvoo
2. Robert VON MARTENS Judo-Kan, Espoo
3. Joni JOKELA Tyrvään Juro
M-81 (10)
1. Tero HAUKKALA Seinäjoen JS
2. Jere LEPPÄLÄ Ping-Viinit, Nurmijä
3. Niko DORN Tyrvään Juro
3. Mika ERKKILÄ Porin JS Fudoshin
5. Matti PAJAMÄKI Tyrvään Juro
5. Erik SÖDERLUND Turun Judoseura
7. Jussi GRÖNROOS Porin JS Fudoshin
7. Rami ACHEK Tampereen Judo
M-90 (10)
1. Aleksandr KALININ Audentese Spordiklub
2. Jani TONTERI Joutsan Tarmo
3. Toni TAKANIEMI Tns-Judo, Toijala
3. Daniel Atta ANYEN Budokan, Vaasa
5. Aaro LEMPIÄINEN Lappeenrannan Kamiza
5. Ervin HAINLA Audentese Spordiklub
7. Jani RANTANEN Tns-Judo, Toijala
7. Tomi KANGAS Tampereen Judo

    Jaa Facebookissa