Baltic Sea Open 7.3.2015 Orimattila

Mukana 211 kilpailijaa 63 seurasta

Tilastot ja kaaviot Judoliiton tulospalvelusivulla klikkaamalla tästä

Tulokset

G18-48 (3)
1. Veronika ALBEKOVA Rosich/RUS
2. Vanessa SCHINDLER Leipziger Sportlöwen/GER
3. Senja TERTSUNEN Riihimäen JS/FIN
G18-52 (6)
1. Vlada STEPANOVA Budolinn Judokool/EST
2. Caris Helena KAUP Ookami/EST
3. Ella OLLIKAINEN Lappeenrannan Kamiza/FIN
3. Sini OINONEN Hämeenlinnan JS/FIN
G18-57 (11)
1. Noora JOKINEN Voimailuseura Bodono/FIN
2. Michelle HOFFMANN Leipziger Sportlöwen/GER
3. Elviira KUJANSUU Porin JS Fudoshin/FIN
3. Noora MALKKI Yama-Arashi, Varkaus/FIN
5. Ronja LUUKKONEN Vantaan Jukara/FIN
5. Evgeniia SHTEFAN Rosich/RUS
7. Tiina SALMIRINNE Kauhajoen Karhu/FIN
7. Darja SINIKAJEVA Judo Club LIDO/LAT
G18-63 (9)
1. Claudia MIETTINEN Meido-Kan, H:ki/FIN
2. Gry JOHNSSON Östersunds Judoklubb/SWE
3. Tiia KOSONEN Kerimäen Judonoko/FIN
3. Debora LEHTSALU Audentese Spordiklub/EST
G18-70 (7)
1. Kristel NAELSO SK Taifu/EST
2. Noora NYKÄNEN Holjutai, Hollola/FIN
3. Viktoria MIRONOVA Spordiklubi Afina/EST
3. Britt MAISTE Kohila-Aitado/EST
G18+70 (2)
1. Viktoria MIRONOVA Spordiklubi Afina/EST
2. Annika KARILAID Kohila-Aitado/EST
B18-50 (8)
1. Erik PÄSLANE Spordiklubi Afina/EST
2. Joonas AHONEN Orimattilan JS/FIN
3. Joni AHONEN Orimattilan JS/FIN
3. Jens PULKKA Vantaan Jukara/FIN
B18-55 (12)
1. Boriss STUPKIN Spordiklubi Afina/EST
2. Jakov POPOV Budolinn Judokool/EST
3. Roope KORHONEN Kajaanin JK/FIN
3. Kevin RÖNKKÖ Orimattilan JS/FIN
5. Nikita SEMENOV Rosich/RUS
5. Jere LAHTINEN Hämeenlinnan JS/FIN
7. Daniel Markus VARDJA Kohila-Aitado/EST
7. Santeri NIEMI Oulun JK/FIN
B18-60 (11)
1. Joni HYTTINEN Kiteen Kippon/FIN
2. Thomas RÖNKKÖ Orimattilan JS/FIN
3. Aleksandr STOLETOV Kirishi/RUS
3. Samuli KOSKINEN Hämeenlinnan JS/FIN
5. Ruslan BAEV Kirishi/RUS
5. Ralf Stiven VIRU Kohila-Aitado/EST
7. Nikita HMELNITSKI Ookami/EST
B18-66 (19)
1. Mark POTAPOV Põhjakotkas/EST
2. Aleksejs ZARUDNEVS Judo Club LIDO/LAT
3. Valtteri OLIN Voimailuseura Bodono/FIN
3. Pärt LAAS Audentese Spordiklub/EST
5. Mattias ROOTALU Ookami/EST
5. Niko KEINÄNEN Ping-Viinit, Nurmijä/FIN
7. Maksim MYLLYMÄKI Judo-Kan, Espoo/FIN
7. Mark JOHANSSON Östersunds Judoklubb/SWE
B18-73 (12)
1. Rene SULG Võru Judoklubi REI/EST
2. Aslanbek PUHM Audentese Spordiklub/EST
3. Timo HEISKANEN Lahden JS/FIN
3. Ruslan KOMPANEETS Kirishi/RUS
5. Matti VEPSÄ Suomen Kamppailu-urh/FIN
5. Aake KESÄLÄ Judo-Kan, Espoo/FIN
7. Aleksandr MALININ Budolinn Judokool/EST
7. Markkus Olaf MILLEND Ookami/EST
B18-81 (6)
1. Raimonds GRAUMANIS Judo Club LIDO/LAT
2. Alvar MÄLLO Võru Judoklubi REI/EST
3. Henri BERGGREN Meido-Kan, H:ki/FIN
3. Markus LAMBACKA Koyama, Rovaniemi/FIN
B18+81 (8)
1. Kirill DANILOV Rosich/RUS
2. Ilja TSEBURAHHOV Budolinn Judokool/EST
3. Matas ŽIOGELIS Žalgirietis/LTU
3. Anton TŠERNÕŠOV Audentese Spordiklub/EST
W21-57 (3)
1. Pihla MATIKAINEN Maskun Tempo/FIN
2. Emmi ROSSI Kuopion JS Tomodachi/FIN
3. Inka KEINÄNEN Ping-Viinit, Nurmijä/FIN
W21-63 (9)
1. Emilia KANERVA Kirkkonummen JS/FIN
2. Raventa ZENIAUSKAITĖ Žalgirietis/LTU
3. Justina KLIMAŠAUSKAITĖ Žalgirietis/LTU
3. Ida WESTERBERG Shirokawa, Porvoo/FIN
W21-70 (2)
1. Katrin MÄGEDI Ookami/EST
2. Sara KÄHÄRÄ Orimattilan JS/FIN
M21-66 (10)
1. Eemeli KANGASMÄKI Jushinkan, Ähtäri/FIN
2. Stefan RÖNKKÖ Orimattilan JS/FIN
3. Joel YLITALO Meido-Kan, H:ki/FIN
3. Aivar RUSSKI Viljandi SK Taifu/EST
M21-73 (5)
1. Aku LAAKKONEN Meido-Kan, H:ki/FIN
2. Maksim LASTOTŠKIN Audentese Spordiklub/EST
3. Aleksi MATTILA Riihimäen JS/FIN
M21-81 (8)
1. Klen Kristofer KALJULAID Ookami/EST
2. Tanner SAAR Audentese Spordiklub/EST
3. Karl-Ernst SAAL Altia/EST
3. German DURAN Põhjakotkas/EST
M21-90 (6)
1. Mattias KUUSIK Tartu Do/EST
2. Joan Martin ASTUDNEV Aitado/EST
3. Aatu LAAMANEN Tampereen Judo/FIN
3. Aleksander KALININ Audentese Spordiklub/EST
M21-100 (4)
1. Martynas VASKOVICIUS Žalgirietis/LTU
2. Martti PUUMALAINEN Mikkelin Judo/FIN
3. Tatu TURUNEN Joen Yawara, Joensuu/FIN
M21+100 (4)
1. Jonas LAURINAITIS Žalgirietis/LTU
2. Ralfs RUSINS Adazu BJSS/LAT
3. Juho PUUMALAINEN Mikkelin Judo/FIN
W-57 (3)
1. Linda CIRCENE Adazu BJSS/LAT
2. Marianne KOSONEN Kerimäen Judonoko/FIN
3. Taina KAIPONEN Finndai, H:ki/FIN
W-63 (3)
1. Justina KLIMAŠAUSKAITĖ Žalgirietis/LTU
2. Raventa ZENIAUSKAITĖ Žalgirietis/LTU
3. Ida WESTERBERG Shirokawa, Porvoo/FIN
W+78 (4)
1. Jasmine AHO Raahen Judo/FIN
2. Elina LEHTONEN Kejubo, Keuruu/FIN
3. Mervi SALO Tikkurilan Judokat/FIN
M-60 (3)
1. Otto KOPONEN Joen Yawara, Joensuu/FIN
2. Mark TSIRKIN Kohila-Aitado/EST
3. Vjaceslavs FILATOVS Adazu BJSS/LAT
M-66 (5)
1. Tommi VALTONEN Nummelan Judo/FIN
2. Markus MATTSSON Finndai, H:ki/FIN
3. Ville YLITALO Meido-Kan, H:ki/FIN
M-73 (9)
1. Ville KILJANDER Oulun JK/FIN
2. Luis Pablo CORULO Brønshøj Judo Club/DEN
3. Ville KORKEILA Judo-Kan, Espoo/FIN
3. Frederik Cornali ARGERTOFT Brønshøj Judo Club/DEN
5. Tuomas RONKAINEN Judo-Kan, Espoo/FIN
5. Markus KETTUNEN Tampereen Judo/FIN
7. Ilias AVIR YAWARA/EST
7. Jere JUSSILA Oulun JK/FIN
M-81 (10)
1. Klaus VERLIN Hontai Judo, H:ki/FIN
2. Andre SEPPA Tartu Do/EST
3. Thomas IBURG Brønshøj Judo Club/DEN
3. Petteri SULANDER Meido-Kan, H:ki/FIN
5. Otto SIMOLA Lahden JS/FIN
5. Bård Nesbø SKREIEN Brønshøj Judo Club/DEN
7. Juuso TERÄVÄ Finndai, H:ki/FIN
7. Juho LUOMA Tampereen Judo/FIN
M-90 (3)
1. Taavi BEKKER Kohila-Aitado/EST
2. Lalli NUORTEVA Hämeenlinnan JS/FIN
3. Jaan ANGERJÄRV Kohila-Aitado/EST
M-100 (4)
1. Miko SILDE Ookami/EST
2. Martynas VASKOVICIUS Žalgirietis/LTU
3. Jordi MAYA Gym Valles/SPA
M+100 (2)
1. Mihkel JÕEMÄGI YAWARA/EST
2. Jonas LAURINAITIS Žalgirietis/LTU

    Jaa Facebookissa