Aprilli Shiai 11.4.2015 Kurikka

Mukana 190 ottelijaa 19 seurasta

Ottelukaaviot ja tilastot Judoliiton palvelussa klikkaamalla tästä.

Tulokset

T11-28 (2)
1. KALLIO Pinja Jyväskylä Jigotai
2. KULHIA Hulda Tampereen Judo
T11-32 (4)
1. HARJU Noora Seinäjoen JS
2. LEHTINEN Juli-Amanda Kurikan Seibukan
3. VAINIOLA Milla Tampereen Judo
T11-36 (2)
1. PISTO Nella Seinäjoen JS
2. VUORENMAA Wilma Budokan, Vaasa
T11-40 (2)
1. TORKKOLA Tilda Tampereen Judo
2. SALOMÄKI Saara Kauhajoen Karhu
T11+52 (1)
1. HIETAMÄKI Charlotte Budokan, Vaasa
P11-23 (5)
1. YLÖNEN Lenni Jyväskylä Jigotai
2. TORVINEN Lenni Kauhajoen Karhu
3. TAKALUOMA Ville Budokan, Vaasa
P11-27 (10)
1. POHJOLA Sasu Jyväskylä Jigotai
2. TALA Elias Tyrvään Juro
3. ALAKOSKI Eino Tampereen Judo
3. KUOSA Toni Tampereen Judo
P11-30 (13)
1. OJANNE Justus Tyrvään Juro
2. WASELIUS Mooses Jyväskylä Jigotai
3. SAARELA Jere Oulun JK
3. VEHKAJÄRVI Lassi Jyväskylä Jigotai
5. TALA Elias Tyrvään Juro
5. VESAMÄKI Paavo Tyrvään Juro
7. KUJALA Johannes Lappajärven Veikot
7. WAINIO Leo Budokan, Vaasa
P11-34 (9)
1. MUITTARI Atte Laukaan Darma-Kai
2. MARTTILA Viljami Kurikan Seibukan
3. KALLIO Jesperi Kristiinan Seudun Ju
3. KORPIJÄRVI Joonatan Kejubo, Keuruu
P11-38 (9)
1. SÄRKIMÄKI Topi Tampereen Judo
2. FILENIUS Matias Jyväskylä Jigotai
3. HIRVI Viljami Seinäjoen JS
3. TURUNEN Ville Tampereen Judo
P11-42 (4)
1. KORKEASAARI Konsta Seinäjoen JS
2. RAUMA Sisu Kaustisen Pohjan-Vei
3. TORKKOLA Tilda Tampereen Judo
T13-32 (2)
1. VAINIOLA Milla Tampereen Judo
2. HANKA Ronja Kurikan Seibukan
T13-36 (1)
1. NOKELAINEN Ninja Jushinkan, Ähtäri
T13-40 (3)
1. NOKELAINEN Ninja Jushinkan, Ähtäri
2. NÄTTYLÄ Jamina Jushinkan, Ähtäri
3. ETELÄMÄKI Kia Lappajärven Veikot
T13-44 (2)
1. ERONEN Milja Tampereen Judo
2. ÖSTERBACKA Sandra Kaustisen Pohjan-Vei
T13-52 (3)
1. HAUTALA Maria Kurikan Seibukan
2. KUJALA Emilia Lappajärven Veikot
3. ROTOLA-PUKKILA Tuuli Kauhajoen Karhu
T13+52 (5)
1. JÄRVENPÄÄ Emmi Kauhajoen Karhu
2. LEPPÄNIEMI Iiris Lappajärven Veikot
3. SUURONEN Nita Budokan, Vaasa
P13-30 (2)
1. AHLSTRAND Lenni Jyväskylä Jigotai
2. OJANNE Justus Tyrvään Juro
P13-34 (5)
1. KAURANEN Anton Nokian Judo
2. MÄKELÄ Mikke Nokian Judo
3. KORPIJÄRVI Daniel Kejubo, Keuruu
P13-38 (6)
1. POHJOLA Vili Jyväskylä Jigotai
2. MOILANEN Luukas Jyväskylä Jigotai
3. KLEMOLA Otso Seinäjoen JS
3. SUOJANEN Henri Tampereen Judo
P13-42 (4)
1. SUNELL Alex Tampereen Judo
2. POHJOLA Vili Jyväskylä Jigotai
3. NIEMINEN Onni Kejubo, Keuruu
P13-46 (1)
1. SAVOLAINEN Iiro Tampereen Judo
P13-50 (4)
1. MARTONEN Niko Kauhajoen Karhu
2. VIRTANEN Aati Tampereen Judo
3. AALTO Juho Kauhajoen Karhu
P13-55 (3)
1. KULMALA Rasmus Tampereen Judo
2. RAUMA Pyry Kaustisen Pohjan-Vei
3. FILENIUS Julius Jyväskylä Jigotai
T15-44 (2)
1. ERONEN Milja Tampereen Judo
2. AHTAANLUOMA Josefiina Kauhajoen Karhu
T15-48 (2)
1. KUOSA Jonna Tampereen Judo
2. SAVOLA Sanni Lappajärven Veikot
T15-63 (1)
1. LAHTINEN Venla Jämsän Yoshi
T15+63 (2)
1. LEPPÄNIEMI Vilma Lappajärven Veikot
2. LAHTINEN Venla Jämsän Yoshi
P15-34 (1)
1. AUTIO Veeti Jushinkan, Ähtäri
P15-38 (4)
1. AHLSTRAND Lassi Jyväskylä Jigotai
2. ROTH Nico Jushinkan, Ähtäri
3. AUTIO Veeti Jushinkan, Ähtäri
P15-42 (3)
1. AHLSTRAND Lassi Jyväskylä Jigotai
2. SAARI Svante Tyrvään Juro
3. INNA Junno Tyrvään Juro
P15-46 (3)
1. SUUTARINEN Pyry Jushinkan, Ähtäri
2. SAARI Svante Tyrvään Juro
3. INNA Junno Tyrvään Juro
P15-50 (3)
1. SAARELA Eero Tampereen Judo
2. HIRVI Lasse Seinäjoen JS
3. THIJSSEN Mathias Kristiinan Seudun Ju
P15-55 (2)
1. SÖDERBACKA Rasmus Kristiinan Seudun Ju
2. KULMALA Rasmus Tampereen Judo
P15-60 (3)
1. KINNUNEN Juho Jyväskylä Jigotai
2. LAHTI Santeri Jyväskylä Jigotai
3. MÄENPÄÄ Jimi-Jaakko Lappajärven Veikot
P15-66 (3)
1. VAUHKONEN Roope Kejubo, Keuruu
2. KULMALA Roni Tampereen Judo
3. HÖGSTRÖM Eero Kristiinan Seudun Ju
P15+66 (3)
1. PESONEN Simo Jyväskylä Jigotai
2. AHONEN Tommi Jyväskylä Jigotai
3. PASANEN Mikko Kejubo, Keuruu
T18-52 (2)
1. LINDQVIST Freya Kaustisen Pohjan-Vei
2. KUOSA Jonna Tampereen Judo
P18-50 (3)
1. SUUTARINEN Pyry Jushinkan, Ähtäri
2. STEFANOV Georgi Kaustisen Pohjan-Vei
3. SAARELA Markus Oulun JK
P18-55 (1)
1. LANTTO Eelis Oulun JK
P18-60 (7)
1. SUUTARINEN Iiro Jushinkan, Ähtäri
2. HAUKKALA Iisak Seinäjoen JS
3. CHEN Anda Tampereen Judo
3. LANTTO Eelis Oulun JK
P18-66 (1)
1. HAKALA Severi Kurikan Seibukan
P18-73 (2)
1. ERONEN Sakari Tampereen Judo
2. PESONEN Simo Jyväskylä Jigotai
P18-81 (2)
1. RANTAPÄÄ Joonas Oulun JK
2. SELIN Jesse Jämsän Yoshi
N-48 (1)
1. HINTIKAINEN Henna Budokan, Vaasa
N-52 (2)
1. HINTIKAINEN Henna Budokan, Vaasa
2. LINDQVIST Freya Kaustisen Pohjan-Vei
N-70 (2)
1. KOSKELA Sofia Budokan, Vaasa
2. SALONEN Henna Jämsän Yoshi
N+78 (3)
1. KARLSTRÖM Majken Budokan, Vaasa
2. LEHTONEN Elina Kejubo, Keuruu
3. KOSKELA Sofia Budokan, Vaasa
M-60 (2)
1. SUUTARINEN Iiro Jushinkan, Ähtäri
2. HAUKKALA Iisak Seinäjoen JS
M-66 (2)
1. OJANNE Jukka Tyrvään Juro
2. RINTALA Antton Kurikan Seibukan
M-73 (9)
1. NURMI Mika Kurikan Seibukan
2. OJANNE Jukka Tyrvään Juro
3. HARJU Teemu Seinäjoen JS
3. HIRVONEN Mika Laukaan Darma-Kai
M-81 (7)
1. PITKÄNEN Mika Oulun JK
2. HILTUNEN Marko Waseda-Club
3. RINTALA Sami Kurikan Seibukan
3. DORN Niko Tyrvään Juro
M-90 (5)
1. LEMPINEN Toni Tyrvään Juro
2. HAUKKALA Tero Seinäjoen JS
3. MUITTARI Sami Laukaan Darma-Kai
M-100 (1)
1. SALMINEN Jari Tyrvään Juro
M+100 (4)
1. SALMINEN Jari Tyrvään Juro
2. LAHTINEN Matti Jämsän Yoshi
3. PAJAMÄKI Matti Tyrvään Juro

    Jaa Facebookissa